X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Cary Elwes X Files'ta

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 11:09 am    İleti konusu: Cary Elwes X Files'ta Alıntıyla Cevap Gönder

From: My Misery is a Mystery (margi13) 8/16/2001 3:00 pm
To: ALL

cary elwes 9. sezonda oynamak için imza atmış.bir FBI yöneticisi olan,monica'nın eski sevgilisini oynayacakmış.dahaönce tom cruise ile yıldırım günlerinde oynayan ingiliz aktörü pek övüyor chris amcam

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/16/2001 6:56 pm
To: My Misery is a Mystery (margi13)

O Kıss the Girls'te katili oynamadı mı???Ben mi karıstırıyorum ayrıca Robin Hood'un komedisinde de oynadı..eger cidden oysa,cok iyi..beni tek endiselendiren bir Assistant Director olacak olması

From: incig 8/16/2001 11:29 pm
To: ALL

Cary Elwes bir AD için çok genç degil mi? Yoksa makyajla mi oynatacaklar?
CE Jim Carrey'in "Liar Liar"inda da oynamisti. Carrey'nin karisinin evlenecegi adami oynuyordu. Sam Neill ile "Jungle Book"da rol almisti. Orda kötü adami oynuyordu. Sonra bir de "Twister"da Bill Paxton'in rakibi olan grubun basindaki rakip meteorologu oynamisti. Kendisini severim.
Aslinda onun da XF'de ne isi var ki? Neden TV'de oynasin ki? Acaba sinemada artik rol mü bulamiyor?

From: spooky (spooky_tr) 8/17/2001 12:57 am
To: incig

yaw adama önermişler işte rolü onun da hoşuna gitmiş oynamak istemiş..yani diziye sadece belirli kişiler oyuncu olarak katılabilir gibi bi kural yok ki..oyuncu oyuncudur işte..

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/17/2001 5:52 pm

bende severim...Ancak bir AD icin fazle genc oldugunu dusunuyorum..insallah kalkıp Skinner'a birsey yapmazlar..

From: incig 8/17/2001 7:04 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Skinner'a bir sey yapmalarini ben de istemem dogrusu. O adami seviyorum çünkü. Aslinda o da çoktan jenerikte yer almaliydi. Yakisirdi dogrusu. Ona haksizlik ettiler bu konuda. Iyi ki diziden çekip gitmek istemiyor.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/17/2001 7:18 pm

Dogget'ı jenerige koyduklarında onu da koymalıydılar...hakediyordu...hala da oyle..bu yıl Annabeth Gish' i de koyacaklar umarım bu sefer onu dısarıda bırakmazlar..

From: incig 8/17/2001 8:07 pm

Dogget'ı jenerige koyduklarında onu da koymalıydılar...hakediyordu...hala da oyle..bu yıl Annabeth Gish' i de koyacaklar umarım bu sefer onu dısarıda bırakmazlar..

From: incig 8/17/2001 8:07 pm

Birakacaklar tabii ki. O 2.derece bir karakter olarak basladi ve öyle birakmak istiyorlar onu

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/18/2001 4:29 pm

Mitch Pileggi ,2. derece rolde baslamıs olabilir ama harika oyunculuguyla Skinner'ı herkesin kalbine soktu .. Giderek dah fazla ve daha fazla Skinner'a agırlık verildi..Her yıl onun uzerine bir bolum adet olmustu bir ara...

kesinlikle 2. sınıf karakter degil..Digerleri kadar hak ediyor.

From: meleren 9/4/2001 11:13 pm

Bencede Skinner tiplemesi mükemmel ama söylermisin hangisi öyle değil yani neden CSM jenerikte yok? gerçi o ilerki bölümlerde yok ama o zaman neden yoktu diyeyim...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 9/6/2001 4:25 pm
To: meleren

evet haklısın tabii hatta Nicholas Lea...belki bunu Mitch Pileggi'nin daha cok gorunmesine baglayabilirlerdi.

From: F i l i Z (StunGKissinG) 9/27/2001 6:19 pm
To: My Misery is a Mystery (margi13)

Ayrıca bu sezon hakkında okuduğum spoilerslara göre Kersh öldürülecek ve yerine Skinner geçecekmiş. ıçiniz rahat olsun Smile

StunGKiSSinG
--->kEEpEr oF SeXuAl TenSioN
--->NoN kEEpEr of the DaMn bEE in FTF.
*** Support " If you luv Scully, LET'S GET HER A DESK!" ***

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/27/2001 7:55 pm
To: F i l i Z (StunGKissinG)

ya filiz güzelim ben bunu bilmiyodum.altta spoiler bölümü var.

arkadaşlar lütfen gelecek sezonlara ait hiç bişey bilmek istemiyorum...

hadi bye

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız