X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
6x03 Triangle
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Apology is Policy - Sezon 6
View previous topic :: View next topic  
Author Message
serap
aylak
aylak

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 3:46 am    Post subject: Reply with quote
zge wrote:
serap wrote:
Bayram tatili sebebiyle evde olmann verdii en byk mutluluk fx kanalndan x files
' tekrar izlemek oldu kesinlikle, bylelikle -bence- dizinin en muhteem blmlerinden biri olan Triangle blmn tekrar izleme frsat buldum. Allahm ne muhteem diziymi bu, ya scully'e ne demeli bilmem 6. sezonda gzellik tavan yapm resmen. offf yaa zlyorum ook, dizinin balamasna dakikalar kala ev ahalisinin uyumasn drt gzle beklemeyi, acaba haftaya ne olacak deyip ertesi haftay iple ekmeyi, blm bittikten sonra yatp uykuya dalana kadar diziyi beynimde tekrar canlandrmay, srf belki x files ile ilgili haber vardr diye cnbc e dergisi almay, haftaya hi izlemediim yeni bir x files blm izleyecek olmamn verdii heyecan ve mutluluunu ok oook zlyorum Sad Allahm bu hastalk ne zaman geecek bende Crying or Very sad ya da geecek mi Rolling Eyes ??

Bir an benden bahsediyosun sandm, hatta uan cnbc-e de hi bir diziyi takip etmememe ramen, dergiyi almn tek sebebi xfiles iin aldm zamanlardan kalma bi alkanlk!!
Sevindim, ben de deliriyorum sanmtm, demek ki benim gibi dnen biri daha varm Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sun Dec 14, 2008 3:24 pm    Post subject: Reply with quote
serap wrote:
offf yaa zlyorum ook, dizinin balamasna dakikalar kala ev ahalisinin uyumasn drt gzle beklemeyi, acaba haftaya ne olacak deyip ertesi haftay iple ekmeyi, blm bittikten sonra yatp uykuya dalana kadar diziyi beynimde tekrar canlandrmay, srf belki x files ile ilgili haber vardr diye cnbc e dergisi almay, haftaya hi izlemediim yeni bir x files blm izleyecek olmamn verdii heyecan ve mutluluunu ok oook zlyorum Sad Allahm bu hastalk ne zaman geecek bende Crying or Very sad ya da geecek mi Rolling Eyes ??

Gemesini istiyor musun ki Razz
IWTB beklentimi karlayamasa da en azndan geen yl bu zamanlar buna benzer heyecan yaatmt.Yeni resimler var m?Kadroda kim varm,spoiler durumlar falan...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
derebeyi17_44
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Jul 19, 2009 10:25 pm    Post subject: Reply with quote
Small Potatoes daha homik olmasna ramen bu blmde daha ok gldm ne hikmetse.39'luk Scully de mkemmeldi.
Back to top
Space Jellyfish
aylak
aylak

PostPosted: Fri Jun 13, 2014 9:04 pm    Post subject: Reply with quote
Bir ok adan nemli bir blmd Triangle.

Olaylar Mulder'n Bermuda eytan geni olarak bilinen karayipler blgesine gidip ABD'ye yaklaan 1939'dan kalma Queen Ann isimli bir ngiliz yolcu gemisine girmesi ile balyor. Gemi saldrya uruyor ve Naziler herkesi rehin alyorlar. Nazi efi olarak Sigara en Adam, yardmc subay Jeffery Spender, biliminsan Scully, ikili oynayan Nazi komutanlardan Skinner, gemiyi Jamaika'ya ekmeye alan Kersh... hepsi 1939'lardaki haliyle gemideler... Mulder nce Alman ajan olmad konusunda personele dil dkyor sonra da geminin zaman atlamas yaad konusunda inandrmaya alyor insanlar...

Bu esnada Yalnz Silahrler ekibimiz FBI'a gelerek (ki byk bir risk alyorlar) Mulder konusunda Scully'den yardm istiyorlar... 1998'lerin Scully'si, 1939'lara hapsolmu Mulder'a yardm edebilmek iin inanlmaz bir koturmaca iine giriyor. Btn kaplar yzne kapanyor.... Bu esnada Sigara en Adam'n byk bir rahatlkla FBI binasnda cirit attna tanklk ediyor... Yine Skinner yardmc oluyor kendisine.. Hatta sevincinden Skinner' pyor Scully...

Blm genellikle hareketli kamera kullanm, mizah eleri ile anmsanacak. Ve elbette Mulder ile 1939'larn Scullysinin pmesi ile... Bu ann etkisinde Mulder yeniden kurtarlp 1998'de hastanede "Scully seni seviyorum" dese de "akl sal" pek yerinde deil diye dnlm olacak ki pek kaale alnmyor...
fxmldr75
aylak
aylak

PostPosted: Mon Sep 14, 2015 2:02 pm    Post subject: Reply with quote
En sevdiim blmlerden birisi. Almanca'y sevdiim iin ve almanca konutuklar iin ayrca houma giden bir blm. Scully Spender'n odasndan kp keyi dnerken hafif aya kayyor. Eer Scully o srada dseymi btn sahne yeniden ekilmek zorunda kalacakm.
Die Wahrheit Ist Irgendwo Da Drauen Very Happy
Back to top
serap
aylak
aylak

PostPosted: Tue May 22, 2018 4:42 pm    Post subject: Reply with quote
Bu bölüm benim en beğendiğim x files bölümlerindendir. Tekrar tekrar izlenmeyi hak eden bir bölüm. Şimdi; Mulder'ın yaşadıklarını rüya olarak kabul etmek istemesem de o gemide gördüğü insanlar kafamı karıştırıyor, csm yi görüyor, spender ı skinnerı falan gördü yani hep, scullyi zaten yanından ayırmıyor maaşallah Smile yani ne alaka bir de aynı karakterlerle görüyor, csm yine kötü, skinner yine gizli gizli yardım ediyor, spender yine etkisiz eleman, scully yine kurtarıcı. Yani karar veremedim ben, öte yandan scully 1939 scully ile aynı yerden geçerken duraksaması falan da var, sonra scully nin tokat attığı yerin sızlaması falan hafif böyle morarmış adamın gözü nasıl vurduysa Very Happy vuruyor bi de arkasından simit atıyor boğulmasın diye canım yaaaa anası onu mulder a sahip çıksın diye doğurmuş resmen Very Happy skinnerı öpmesine de kızdım, ne gerek var yani, yanağından öp sarıl ne öpüyon adamı, adam da utandı zaten Smile seviyom ben bu skinnerı yaa.

O öpüşe de ayrı paragraf açalım. şimdi mulder neden öpüyor ki scullyi belki bir daha seni göremem falan dedi, yani içimde kalmasın diye öptü sanki Very Happy adamın aklında var demek ki böyle şeyler, bir de karanlık olmasa şu öpüş sahneleri, arkadaş zaten bir iki tane var onlar da zifiri karanlık nedeeeennnn!!
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Apology is Policy - Sezon 6 All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum