X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Finali Reddediyorum!!!
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Mon Feb 02, 2009 7:02 pm    Post subject: Reply with quote
Eyvaah, tüm kirli çamaşırlarımın olduğu konu bu.. Razz Ne kadar rezili rüsvaymışım ben, şöyle bi' baktım da attığım mesajlara.Ama büyüdüm ,saçmalamıyorum artık Razz
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Feb 16, 2011 12:35 am    Post subject: Reply with quote
bu konu, the x-files türkiye'nin turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışması olarak tarihin tozlu sayfalarında yerini almak üzere...bir gün forum kapanacak ve yıllar sonra türkiye'de bir internet tarihi araştırmasında hasbelkader yer alacak olursak bizi böyle bilecekler galiba. en eski üyesinden en yenisine kadar, dizi bittikten sonra bile bi gerginlik bi husumet söz konusu. ne derdimiz varmış arkadaş!

yine de bence ben haklıyım, ruki sen haksızsın ve sana laflar hazırladım sdkjhfskjgfs.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Feb 16, 2011 6:39 pm    Post subject: Reply with quote
kitsunegari wrote:
Eyvaah, tüm kirli çamaşırlarımın olduğu konu bu.. Razz Ne kadar rezili rüsvaymışım ben, şöyle bi' baktım da attığım mesajlara.Ama büyüdüm ,saçmalamıyorum artık Razz

Ben de yüklendikçe yüklenmişim sana yani, vallahi artık o kadar sinirli değilim Very Happy daha doğrusu sanki finali sevmeyenlere hınçlanmışım da sana patlamışım gibi. eheh

herneyse final konusunda bence hepimiz haklıyız... pamuk gibiyim şu aralar (bi dahaki can alıcı tartışmayı bekliyorum, peh Razz)
Back to top
View user's profile Send private message
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Thu Feb 17, 2011 10:06 pm    Post subject: Reply with quote
auroriel wrote:
kitsunegari wrote:

Ben de yüklendikçe yüklenmişim sana yani, vallahi artık o kadar sinirli değilim Very Happy daha doğrusu sanki finali sevmeyenlere hınçlanmışım da sana patlamışım gibi. eheh

herneyse final konusunda bence hepimiz haklıyız... pamuk gibiyim şu aralar (bi dahaki can alıcı tartışmayı bekliyorum, peh Razz)

Ahahahah Very Happy Yok ama ben de gereksiz tepki vermişim ama cidden o arkadaşa, haketmişim yani boşver Smile

Rukiye Abla valla aynen dediğin gibi, inşallah tartışılacak konularımız olur da tartışırız gene hararetli hararetli.. Razz

PostPosted: Mon Feb 20, 2017 12:13 pm    Post subject: Reply with quote
9. sezon bence genel olarak kötüydü..
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum