X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Finali Reddediyorum!!!
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kitsunegari
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Mon Feb 02, 2009 7:02 pm    Post subject: Reply with quote
Eyvaah, tm kirli amarlarmn olduu konu bu.. Razz Ne kadar rezili rsvaymm ben, yle bi' baktm da attm mesajlara.Ama bydm ,samalamyorum artk Razz
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Feb 16, 2011 12:35 am    Post subject: Reply with quote
bu konu, the x-files trkiye'nin turkishmusic.org'daki sezen aksu tartmas olarak tarihin tozlu sayfalarnda yerini almak zere...bir gn forum kapanacak ve yllar sonra trkiye'de bir internet tarihi aratrmasnda hasbelkader yer alacak olursak bizi byle bilecekler galiba. en eski yesinden en yenisine kadar, dizi bittikten sonra bile bi gerginlik bi husumet sz konusu. ne derdimiz varm arkada!

yine de bence ben haklym, ruki sen hakszsn ve sana laflar hazrladm sdkjhfskjgfs.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Feb 16, 2011 6:39 pm    Post subject: Reply with quote
kitsunegari wrote:
Eyvaah, tm kirli amarlarmn olduu konu bu.. Razz Ne kadar rezili rsvaymm ben, yle bi' baktm da attm mesajlara.Ama bydm ,samalamyorum artk Razz

Ben de yklendike yklenmiim sana yani, vallahi artk o kadar sinirli deilim Very Happy daha dorusu sanki finali sevmeyenlere hnlanmm da sana patlamm gibi. eheh

herneyse final konusunda bence hepimiz haklyz... pamuk gibiyim u aralar (bi dahaki can alc tartmay bekliyorum, peh Razz)
Back to top
View user's profile Send private message
kitsunegari
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Thu Feb 17, 2011 10:06 pm    Post subject: Reply with quote
auroriel wrote:
kitsunegari wrote:

Ben de yklendike yklenmiim sana yani, vallahi artk o kadar sinirli deilim Very Happy daha dorusu sanki finali sevmeyenlere hnlanmm da sana patlamm gibi. eheh

herneyse final konusunda bence hepimiz haklyz... pamuk gibiyim u aralar (bi dahaki can alc tartmay bekliyorum, peh Razz)

Ahahahah Very Happy Yok ama ben de gereksiz tepki vermiim ama cidden o arkadaa, haketmiim yani bover Smile

Rukiye Abla valla aynen dediin gibi, inallah tartlacak konularmz olur da tartrz gene hararetli hararetli.. Razz

PostPosted: Mon Feb 20, 2017 12:13 pm    Post subject: Reply with quote
9. sezon bence genel olarak kötüydü..
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum