X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: I Still Want to Believe - Sezon 10
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
N3F3S

İletiler: 41

İletiTarih: Sal Şub 16, 2016 8:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar sizce gelirmi bir yerden duyduğuma göre Gillian Anderson yeni bölümlere sıcak bakmıyormuş ama sanki benim içimde bir burukluk var bitecek diye son 1 bölüm kaldı Crying or Very sad
Sizce devam edermi?
    Başa dön
    Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
    thenomad

İletiler: 27

İletiTarih: Sal Şub 16, 2016 8:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
    Dizi yayımlanmaya başlamadan önce ikisi de sıcak bakıyordu ve rating'ler iyiyse devam edebiliriz diyorlardı..son ay içinde bir şey dediyse Gillian Anderson bilmiyorum.
    Ama ratingler fena değil, fikir değiştirdiklerini sanmıyorum o sebeple..bence kısa bir sezon şeklinde bile olsa devam eder.
    Başa dön
    N3F3S

İletiler: 41

İletiTarih: Sal Şub 16, 2016 9:03 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
    http://tr.ign.com/the-x-files-1/87950/news/the-x-files-yeni-sezonlar-ile-devam-edebilir-mi?utm_source=recirc
    Ben buradan gormustum.
    Ratingler cidden iyi ilk bolumde cidden iyi bir rating oldugunu duymustum burada.
    Edit:Fox crime'da sezon finali olarak bahsetti son bölüme ama ne kadar doğru bilmem. Question
    Başa dön
    İletileri göster:   
    Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: I Still Want to Believe - Sezon 10 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
    Bu forumda yeni konular açamazsınız
    Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
    Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
    Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
    Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız