X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Son 10 Yln En yi 10 Dizisi
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fxmldr75
aylak
aylak

PostPosted: Fri Feb 05, 2016 11:18 pm    Post subject: Reply with quote
Benim de yle bir listem var:

10) The Lost Room: 6 blmden oluan bu mini seride btn kaplar aan bir anahtara sahip olan bir polisin kzn bulma maceras anlatlyor.

9) Kyle XY: 16 yana kadar suni bir rahimin iinde yaayan stn zekal ve zel glere sahip bir gencin sosyal hayata uyum salama hikayesi.

8)Lost: Final blm ile hayal krklna uratsa da yine de bir efsanedir.

7) Banshee: Eski bir mahkum kk bir kasabaya erif olursa ne olur? Tahmin edemeyeceiniz kadar action olur.

6) Spartacus/Blood And Sand: ok fazla iddet ierse de salam bir kahramanlk dizisi.

5) 24: Bildiim kadar ile 24'den baka "gerek zamanl" olan baka bir dizi yaplmad. O 1 saatin bitmesini hi istemezdim.

4) Homeland: Konusu biraz 24'e benzese de barol oyuncusu Claire Danes harika bir aktris. Yz mimiklerine bu kadar hakim baka bir bayan oyuncu daha grmedim.

3) The Knick: 1900'l yllarn bandaki New York'da cerrahi daln gelitirmeye alan bir doktorun yaadklar. Cerrahinin kurucusu saylan doktorun hayatndan esinlenilmi.

2) House M.D. : Tp dizilerini seven birisi olarak atlak Gregory House' listeme koymadan geemezdim. Keke yeniden ekseler de seyretsek.

1) Breaking Bad: X-Files'dan sonra bota kalan Vince Gilligan'n bir patlama yapmas gerekiyordu. Bunu da "Breaking Bad" ile fazlasyla yapt. mdb'ye gre gelmi gemi diziler
arasnda "Game of Thrones'dan" sonra en fazla ratinge ve kullanc oyuna sahip dizidir.

Bu kadar vdkten sonra Breaking Bad'in herhangi bir blmn tekrar oturup seyrettin mi derseniz; HAYIR. Peki hangi dizinin eski blmlerini tekrar seyrediyorum? Tabiki X-Files Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
fxmldr75
aylak
aylak

PostPosted: Fri Feb 05, 2016 11:46 pm    Post subject: Reply with quote
Bu arada Breaking Bad'in barol oyuncusu Bryan Cranston X-Files'n 6x02'deki blmnde ofr rolndeydi Very Happy
Back to top
thenomad

PostPosted: Sat Feb 06, 2016 1:02 am    Post subject: Reply with quote
Lost Room harika bir mini diziydi. Bir daha izleyesim var bu aralar Very Happy
Back to top
aky125
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sat Feb 06, 2016 2:57 pm    Post subject: Reply with quote
fxmldr75 wrote:
Bu kadar vdkten sonra Breaking Bad'in herhangi bir blmn tekrar oturup seyrettin mi derseniz; HAYIR. Peki hangi dizinin eski blmlerini tekrar seyrediyorum? Tabiki X-Files Very Happy

Breaking Bad gibi kald yerden devam eden dizilerde rastgele bir blm ap izlemek iyi olmuyor. Ama The X Files gibi stand alone blmlere sahip dizilerin istediin blmn ap rahatlkla izleyebiliyorsun Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum