X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Son 10 Yılın En İyi 10 Dizisi
Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

İletiler: 84

İletiTarih: Cum Şub 05, 2016 11:18 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Benim de şöyle bir listem var:

10) The Lost Room: 6 bölümden oluşan bu mini seride bütün kapıları açan bir anahtara sahip olan bir polisin kızını bulma macerası anlatılıyor.

9) Kyle XY: 16 yaşına kadar suni bir rahimin içinde yaşayan üstün zekalı ve özel güçlere sahip bir gencin sosyal hayata uyum sağlama hikayesi.

8)Lost: Final bölümü ile hayal kırıklığına uğratsa da yine de bir efsanedir.

7) Banshee: Eski bir mahkum küçük bir kasabaya şerif olursa ne olur? Tahmin edemeyeceğiniz kadar action olur.

6) Spartacus/Blood And Sand: Çok fazla şiddet içerse de sağlam bir kahramanlık dizisi.

5) 24: Bildiğim kadarı ile 24'den başka "gerçek zamanlı" olan başka bir dizi yapılmadı. O 1 saatin bitmesini hiç istemezdim.

4) Homeland: Konusu biraz 24'e benzese de başrol oyuncusu Claire Danes harika bir aktris. Yüz mimiklerine bu kadar hakim başka bir bayan oyuncu daha görmedim.

3) The Knick: 1900'lü yılların başındaki New York'da cerrahi dalını geliştirmeye çalışan bir doktorun yaşadıkları. Cerrahinin kurucusu sayılan doktorun hayatından esinlenilmiş.

2) House M.D. : Tıp dizilerini seven birisi olarak çatlak Gregory House'ı listeme koymadan geçemezdim. Keşke yeniden çekseler de seyretsek.

1) Breaking Bad: X-Files'dan sonra boşta kalan Vince Gilligan'ın bir patlama yapması gerekiyordu. Bunu da "Breaking Bad" ile fazlasıyla yaptı. İmdb'ye göre gelmiş geçmiş diziler
arasında "Game of Thrones'dan" sonra en fazla ratinge ve kullanıcı oyuna sahip dizidir.

Bu kadar övdükten sonra Breaking Bad'in herhangi bir bölümünü tekrar oturup seyrettin mi derseniz; HAYIR. Peki hangi dizinin eski bölümlerini tekrar seyrediyorum? Tabiki X-Files Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

İletiler: 84

İletiTarih: Cum Şub 05, 2016 11:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu arada Breaking Bad'in başrol oyuncusu Bryan Cranston X-Files'ın 6x02'deki bölümünde şoför rolündeydi Very Happy
Başa dön
thenomad

İletiler: 27

İletiTarih: Cmt Şub 06, 2016 1:02 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Lost Room harika bir mini diziydi. Bir daha izleyesim var bu aralar Very Happy
Başa dön
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Cmt Şub 06, 2016 2:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
fxmldr75 yazdı:
Bu kadar övdükten sonra Breaking Bad'in herhangi bir bölümünü tekrar oturup seyrettin mi derseniz; HAYIR. Peki hangi dizinin eski bölümlerini tekrar seyrediyorum? Tabiki X-Files Very Happy

Breaking Bad gibi kaldığı yerden devam eden dizilerde rastgele bir bölüm açıp izlemek iyi olmuyor. Ama The X Files gibi stand alone bölümlere sahip dizilerin istediğin bölümünü açıp rahatlıkla izleyebiliyorsun Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız