X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Son 10 Yılın En İyi 10 Dizisi
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Feb 05, 2016 11:18 pm    Post subject: Reply with quote
Benim de şöyle bir listem var:

10) The Lost Room: 6 bölümden oluşan bu mini seride bütün kapıları açan bir anahtara sahip olan bir polisin kızını bulma macerası anlatılıyor.

9) Kyle XY: 16 yaşına kadar suni bir rahimin içinde yaşayan üstün zekalı ve özel güçlere sahip bir gencin sosyal hayata uyum sağlama hikayesi.

8)Lost: Final bölümü ile hayal kırıklığına uğratsa da yine de bir efsanedir.

7) Banshee: Eski bir mahkum küçük bir kasabaya şerif olursa ne olur? Tahmin edemeyeceğiniz kadar action olur.

6) Spartacus/Blood And Sand: Çok fazla şiddet içerse de sağlam bir kahramanlık dizisi.

5) 24: Bildiğim kadarı ile 24'den başka "gerçek zamanlı" olan başka bir dizi yapılmadı. O 1 saatin bitmesini hiç istemezdim.

4) Homeland: Konusu biraz 24'e benzese de başrol oyuncusu Claire Danes harika bir aktris. Yüz mimiklerine bu kadar hakim başka bir bayan oyuncu daha görmedim.

3) The Knick: 1900'lü yılların başındaki New York'da cerrahi dalını geliştirmeye çalışan bir doktorun yaşadıkları. Cerrahinin kurucusu sayılan doktorun hayatından esinlenilmiş.

2) House M.D. : Tıp dizilerini seven birisi olarak çatlak Gregory House'ı listeme koymadan geçemezdim. Keşke yeniden çekseler de seyretsek.

1) Breaking Bad: X-Files'dan sonra boşta kalan Vince Gilligan'ın bir patlama yapması gerekiyordu. Bunu da "Breaking Bad" ile fazlasıyla yaptı. İmdb'ye göre gelmiş geçmiş diziler
arasında "Game of Thrones'dan" sonra en fazla ratinge ve kullanıcı oyuna sahip dizidir.

Bu kadar övdükten sonra Breaking Bad'in herhangi bir bölümünü tekrar oturup seyrettin mi derseniz; HAYIR. Peki hangi dizinin eski bölümlerini tekrar seyrediyorum? Tabiki X-Files Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Feb 05, 2016 11:46 pm    Post subject: Reply with quote
Bu arada Breaking Bad'in başrol oyuncusu Bryan Cranston X-Files'ın 6x02'deki bölümünde şoför rolündeydi Very Happy
Back to top
thenomad

PostPosted: Sat Feb 06, 2016 1:02 am    Post subject: Reply with quote
Lost Room harika bir mini diziydi. Bir daha izleyesim var bu aralar Very Happy
Back to top
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

PostPosted: Sat Feb 06, 2016 2:57 pm    Post subject: Reply with quote
fxmldr75 wrote:
Bu kadar övdükten sonra Breaking Bad'in herhangi bir bölümünü tekrar oturup seyrettin mi derseniz; HAYIR. Peki hangi dizinin eski bölümlerini tekrar seyrediyorum? Tabiki X-Files Very Happy

Breaking Bad gibi kaldığı yerden devam eden dizilerde rastgele bir bölüm açıp izlemek iyi olmuyor. Ama The X Files gibi stand alone bölümlere sahip dizilerin istediğin bölümünü açıp rahatlıkla izleyebiliyorsun Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum