X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
KALIFORNIA

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Fox Mulder / David Duchovny
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 8:31 pm    Post subject: KALIFORNIA Reply with quote
From: minemelis 6/18/2001 10:33 pm
To: ALL

arklar!!
18 hazıran pazartesı aksamı saat 00.25 te TRT1 de DD'nın fılmı kaliforniya var.bi seyredin sonra yorumlarınızı alayım.berı de hayırlısıyla bu filmi tam olarak seyretsinde başı göğe ersin.filmin sonunda brad pıtt hayranları DD ye kufredebılır.

yuru be kocum DD!!kım tutar seni!!

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 6/18/2001 11:13 pm
To: minemelis

ay bin defa izledim o filmi heralde ama beendiimden diil sıkıntıdan:))ama sölemeden edemiycem DD orda tatlı wala:))

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/19/2001 1:23 pm

sonunda izleyebildim su filmi...iyiydi...en favori film falan olamaz ama Betthoven yerine bu tarzı tercih etse daha iyi...Cok tatlı ve genc gorunuyordu..ahhhh...

Nede olsa adam fimi 10 yıl once cekti..tam X'e baslamadan once..Artık eskiye gore cok daha iyi bir aktor bence,Mulder'ın ilk sezon ve son sezonları arasında da bu fark var..(bu 10 yıl icinde bayagı body-building yaptıgı da acık ;)..iyi de calısmıs yani)..hos filmdi..Brad Pitt'den pek hoslanmadım,temiz cocuk olmadıgı icin herhalde..ıyi kadroydu ama Brian'ın dusuncelerini eklemeleri felaket olmus,filmin butunlugunu koparmıstı..

By arada kerry'i kim oynuyordu..cok hos kadındı ve cok iyi oynadı..

From: My Misery is a Mystery (margi13) 6/20/2001 3:19 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

carrie'yi michelle forbes diye bi kadın oynuyodu.filmde bir şeye dikkat ettim.hani olayın nerde geçtiğini anlatan yazılar vardı.(seri cinayetlerin işlendiği yerleri gezerlerken çıkıyordu.)işte o yazıların her biri filmin 4 başrol oyuncusunun ismine veya soyadına gönderme yapıyor.ilki pittsburgh ikncisin forbesli birşey yazıyordu.üçüncü yerde julliet ve sonuncusu da davidof gibi birşeydi yanılmıyorsam çok ilginç buldum

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/20/2001 3:25 pm
To: My Misery is a Mystery (margi13)

gercekten mi???ben farketmemistim,zaten TRT yayını o aksam o kadar kotuydu ki,yazıları zor goruyordum..filmden hoslandım...

From: Commala Come Come (rukish) 6/21/2001 11:21 pm

Yaa bi türlü fırsat olmadı, yazamadım bişi bugün oy verme işine ara verip artık yaziim dedim. Kaç gündür adamımın suratı silinmedi kafamdan valla. Ööle ahım şahım bi film değildi, hatta DD'nin performansı çoğu yerde vasatın altına indi (ki bunu kariyerinin başlarında olmasına bağlıycam tabii ki de) ama konu bakımından yine de izlemeye değer bir filmdi Kalifornia..

Ammaaaa. Fulden, yane cidden iyi bi konuya parmak basmışın DD'nin tipi iyi diil süpeeerrrdiii :)). Var ya her güldüğü sahnede içim eridi valla. Bu kadar tatlı bişi olamaz. Allah sahibine bağışlasın :)). Bir de şu kız arkadaşını yatağa kelepçeli bulduğu sahne var. ışte orda gerçekten iyi bir oyunculuk sergiledi (Sadece o değil adını söölediğiniz için de teşekkürler Michelle Forbes de iyiydi). Adamın yükselen öfkesini görmekle kalmıyor hissediyordunuz bile (Ben hissettim. Brad Pitt'i severim ama bi kurşun da ben sıkmak istedim adamın suratınaa)

Neyse, gecenin 3'ünde yastığa kafayı koyabildim. Zaten o akşam Dawson's Creek'i izlemiştim bi de Pacey haklı mı haksız mı diye iki saat kafa yormuştum arkadaşla, beynim doluydu.(Bu arada o yaştaki veletler o dizide nası oynuyo yaa, kusura bakmayın ama özellikle 16-18 yaş arası Amerikan gençliğinin ilişkiler üzerinde o kadar kafa patlattığına ve resmen filozof kesildiklerine kesinlikle ve kesinlikle inanmıyorum)Karakterler bikaç beden küçük geliyo diziye ama konusu sarıyor yine de.. Neyse yani kısacasııı, izlenmeye değer bir filmdi, izledim, mutluyum, hala DD'nin suratı hafızamda, inşallah bi daha izlemek nasip olur.

Nese uzattık gene..
Kendinize ii bakın..Ha bu arada birinin imzasını taklit ediyomuşum galiba..Vazgeçiim..Scriptleri okurken bulduğum güsel cümleleri yollicam sise.
See ya!
Rookie

M : And that's hard, Scully... suspecting everyone, everything. It
wears you down. You even begin to doubt what you know is the truth.

Before, I could only trust myself. Now, I can only trust you... and
they've taken you away from me.

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 6/22/2001 12:05 am
To: Commala Come Come (rukish)

yaw güzelim pacey haksızdı bence ama haklıda:))yani sebepleri haklı ama joey e herkesin içinde bağırması falan uyuz etti beni..ayrıca usa deki gençler ili$kilere tr den daha çok kafa yoruluyolar merak etme:))dawsons creek i x ten daha çok sewdiim için sapıttım ben yine muhahah konusu beverly hillis 90210 weya melrose gibi dier dizilere göre daha mantıklı bence..o yüzden çok sewiyorum o diziyi!!

From: Commala Come Come (rukish) 6/22/2001 12:37 am
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

yaa bak Fulden'cim orrda haklısın da adam kimsenin yapamıycaanı yaptı açıkçası, sadece o kadar öfke biriktirmiş içinde, resmen Dawson'la Joey'i dans ederken görünce şalterler attıı..Ne biliim yaa, adam çok haklı ama sinirlenince insanın gözü görmüyo hiç bişiyi.

Yannız şööle bişi var Joey daha onunla telefonda konuştuğunda (balık için gitmişti ya Pacey) gerçekten bişilerin eksik olduğunu anladı ama herr zaman yaptığı gibi konuyu hemen açmak yerine, öölecene bıraktı, ben bu kızın bu özelliğini baştan beri sevmiyom

Neyse işte ABD gençliğine gelince, söölediklerimde diretiyomm

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 6/22/2001 12:45 am
To: Commala Come Come (rukish)

ıy ewt haklısın zaten nefret ediyorum o kızdan bi türlü ısınamadım yaws!!salak salya sümüklünün teki ne bulurlar onda bilmiyorum!!amerika gençliği i$ine gelince bilmiyorum senin dü$üncen o tabi saygı duyarım ama orda ya$adıım we hala ordakilerle görü$tüüm için biliyorum yani bu konuda ne kadar duyarlı olduklarını..tabi olmayanlarda war..aman neyse herkesin dü$üncesi farklıdır...

From: haberci_X 7/17/2001 11:04 pm
To: ALL

ühhüüüüüü

ben ağlamayayım da kim ağlasın ya
en meşgul olduğum bir zamanda kalifornia oynamış da haberim olmamış
lütfen arkadaşlar istanbulda oturup da bu filmi kaydeden falan varsa varsa lütfen bana haber versin.
ben o filmi ne kadar beklemiştim
lütfen biri bu yazıyı okusuuuunn
Back to top
View user's profile Send private message
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Tue Apr 10, 2007 6:59 am    Post subject: Reply with quote
Dün akşam Kanaltürk'deydi galiba,Kalifornia varmış.Ben açtığımda Brad Pitt David'in karakteri bir güzel pataklıyordu.
Ve de dublaj resmen beni dehşete düşürdü,her zamanki gibi.Show da FTF'de verdikleri ses bile daha iyiydi diyeyim siz anlayın Sad

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

PostPosted: Thu Aug 16, 2007 4:15 am    Post subject: Reply with quote
Yaklaşık 45 dk. önce izledim Kalifornia'yı.X-Files'tan bile önceymiş, evet, oyunculuğu o kadar süper değildi David'in, ama filmi çok beğendim.Sinirimden ağladım oturduğum yerde.(straightheads'i nasıl izliycem çok merak ediyorum."bırak lan alice'i" nidalarıyla sanırım) Brad Pitt'e de sırf karakteri yüzünden uyuz oldum.Brian'ın Carrie'yi yatağa kelepçeli bulduğu yerde carrie'nin psikopata bağlamış tavırları sonrasında "son of a bitch!" diye bağırışı vardı yaa,,ahh! O ne nefretti öyle ya!Sevdim sevdim.+18 diye, konusunu da bilmediğim için bu kadar gecikmeli izlediğime inanamıyorum bu filmi..
Not:David neymiş öyle ya!Gözlerii ahh...O bilardo masası yok mu o bilardo masasııı.. Shocked
Not2:Brad'in David'i sonlara doğru pataklarkenki makyajı süperdi yalnız.Surat bembeyaz, gözler filan çıkmış ortaya..

Edit:"son of a bitch" diye değil "mother fucker" diye bağırıyomuş ya.nerden sallamışım ben öyle..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Sep 18, 2015 10:58 pm    Post subject: Reply with quote
Bu filmi 90'lı yılların sonuna doğru ve filmin sonlarından itibaren seyrettim. Filmde DD'yi görünce x-files aşkım da çok taze olduğundan çok şaşırıp sevindiğimi hatırlıyorum. Bu filmi en kısa zamanda baştan sona seyretmeliyim.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Fox Mulder / David Duchovny All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum