X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Film Yorumları *** SPOILER ***
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: The X Files: I Want to Believe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
canan
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Oct 07, 2011 9:24 pm    Post subject: Reply with quote
Dvdsini alıp aylarca izlemeye kıyamadım, hakkındaki yorumları da okumadım ama sonuçta filmi izleyip bitirdikten sonra bir kez fight the future izlemeden kendime gelemem herhalde.

O ne biçim Scully! Herşeyden şüphe eden ama Mulder'ın inandıklarına inanmamak için olayı delik deşik eden, araştıran Scully gitmiş "vay efendim karanlıklar, korkular, böcükler" diyen bir tip gelmiş. Mulder yine aynı neyseki.

Konu ise vasat, herhangi bir stand alone alınmış, yarım yamalak uzatılmış ki o kadar olur; o adamlar kim, Rusya'da insan kıtlığı başlamış da mı ABD'de ameliyata başlamışlar, Scully hangi ara Mulder'ın olduğu yeri buldu ve daha aklıma gelen yüzlerce olmamış dedirten ayrıntı...

Mulder ve Scully'i özlediğim için her bir sahneyi pür dikkat izledim ama sanki dizinin beğenmediğim bir kaç bölümünden biri gibiydi.

Umutlar 3. filme!
the truth is out there denmedi boşuna Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sat Oct 22, 2011 9:45 pm    Post subject: Reply with quote
Razz Eğer olur da bir 3.film çekilirse beklentilerimi en alt seviyede tutacağım kesin ama aradan zaman geçip de filmi tekrar hatırlayınca, gerçekten de beni mutlu eden tek şey Mulder ile Scully'i yeniden görmekmiş.
Sanırım olası 3.film için de aynısı olur.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
Martin Mystere

PostPosted: Mon Nov 07, 2011 4:18 pm    Post subject: Reply with quote
364 SaD SaM wrote:
İçimden bir ses, Skinner'ın hala daha bir şekilde Mulder'ın kıçını kurtarmakta olduğunu söylüyor.Bir videoda "What have you done?!" şeklinde bir bağırış vardı, şayet yanılmıyorsam, gerçekten Skinner'a aitse ses, Mulder'a bağırıyor olmasından korkmaktayım..

Yok öyle bir şey...Maggie 5'deki bölümden biliyorum.
Back to top
UYGary

PostPosted: Sat Nov 12, 2011 4:39 am    Post subject: 3. Film Reply with quote
canan wrote:
Umutlar 3. filme!

O degil de, bir The Lone Gunmen filmi gelebilir belki. Nerede, nasil okudugumu animsamiyorum, ve simdi bulamadim, ama bir ara bulup adresini verecegim. Chris Carter ile birilerinin arada bir konu ustunde konustuklari, istekli olduklari yonunde bir ifade vardi Dean Haglund (Langly) ile yapilan bir roportajda.
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sun Sep 28, 2014 3:39 pm    Post subject: Reply with quote
İlk filmden 10 sene sonra gelmesi, üstelik dizi finalinde ucu açık konular varken (süper asker teması, halen fbı'da yer alan uzaylı, bombalanan anasazi köyleri, william'ın durumu, vb.) hele bir de adı "I Want To Believe" olunca büyük bir heyecanla beklemiştik bu ikinci filmi.

İlk film nasıl sezonlar arasında geçişte kritik nokta konumundaysa, ikinci film ise tamamen ayrı bir konu olarak çekilmiş. Skinner'ın rolü çok zorlama ve az. Dogget ve Monica Reyes'in akıbetlerine ise hiç değinilmemiş.

Ana karakterlerimizi biraz daha yaşlanmış ve FBI'dan kopmuş bulduk. Aralarındaki bağ ve sevgi öne çıkartılmış. Organ nakli ve çocuk tecavüzcüsü medyum eski peder konuları herhangi bir standalone bölümü aratmıyor...

Külliyat hatrına izledik. Ama mitoloji konularına girmediği için o derecede tat vermedi doğrusu.
abidin

PostPosted: Sat Jan 03, 2015 2:53 pm    Post subject: Reply with quote
bu başarısız ve yetersiz acele ile çekilmiş özensiz yapım ile hasılat elde ettiler ama xf tamamen inzivaya çekildi.bundan sonra ki 7 yıl oldu hiç kimse yeni bir xf prodüksiyonuna el atmaz.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: The X Files: I Want to Believe All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Page 11 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum