X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Film Yorumları *** SPOILER ***
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files: I Want to Believe
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
canan
Çaylak
Çaylak

İletiler: 81

İletiTarih: Cum Ekm 07, 2011 9:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dvdsini alıp aylarca izlemeye kıyamadım, hakkındaki yorumları da okumadım ama sonuçta filmi izleyip bitirdikten sonra bir kez fight the future izlemeden kendime gelemem herhalde.

O ne biçim Scully! Herşeyden şüphe eden ama Mulder'ın inandıklarına inanmamak için olayı delik deşik eden, araştıran Scully gitmiş "vay efendim karanlıklar, korkular, böcükler" diyen bir tip gelmiş. Mulder yine aynı neyseki.

Konu ise vasat, herhangi bir stand alone alınmış, yarım yamalak uzatılmış ki o kadar olur; o adamlar kim, Rusya'da insan kıtlığı başlamış da mı ABD'de ameliyata başlamışlar, Scully hangi ara Mulder'ın olduğu yeri buldu ve daha aklıma gelen yüzlerce olmamış dedirten ayrıntı...

Mulder ve Scully'i özlediğim için her bir sahneyi pür dikkat izledim ama sanki dizinin beğenmediğim bir kaç bölümünden biri gibiydi.

Umutlar 3. filme!
the truth is out there denmedi boşuna Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Ekm 22, 2011 9:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Razz Eğer olur da bir 3.film çekilirse beklentilerimi en alt seviyede tutacağım kesin ama aradan zaman geçip de filmi tekrar hatırlayınca, gerçekten de beni mutlu eden tek şey Mulder ile Scully'i yeniden görmekmiş.
Sanırım olası 3.film için de aynısı olur.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Martin Mystere

İletiler: 37

İletiTarih: Pts Kas 07, 2011 4:18 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:
İçimden bir ses, Skinner'ın hala daha bir şekilde Mulder'ın kıçını kurtarmakta olduğunu söylüyor.Bir videoda "What have you done?!" şeklinde bir bağırış vardı, şayet yanılmıyorsam, gerçekten Skinner'a aitse ses, Mulder'a bağırıyor olmasından korkmaktayım..

Yok öyle bir şey...Maggie 5'deki bölümden biliyorum.
Başa dön
UYGary

İletiler: 33

İletiTarih: Cmt Kas 12, 2011 4:39 am    İleti konusu: 3. Film Alıntıyla Cevap Gönder
canan yazdı:
Umutlar 3. filme!

O degil de, bir The Lone Gunmen filmi gelebilir belki. Nerede, nasil okudugumu animsamiyorum, ve simdi bulamadim, ama bir ara bulup adresini verecegim. Chris Carter ile birilerinin arada bir konu ustunde konustuklari, istekli olduklari yonunde bir ifade vardi Dean Haglund (Langly) ile yapilan bir roportajda.
Çaylak
Çaylak

İletiler: 180

İletiTarih: Pzr Eyl 28, 2014 3:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
İlk filmden 10 sene sonra gelmesi, üstelik dizi finalinde ucu açık konular varken (süper asker teması, halen fbı'da yer alan uzaylı, bombalanan anasazi köyleri, william'ın durumu, vb.) hele bir de adı "I Want To Believe" olunca büyük bir heyecanla beklemiştik bu ikinci filmi.

İlk film nasıl sezonlar arasında geçişte kritik nokta konumundaysa, ikinci film ise tamamen ayrı bir konu olarak çekilmiş. Skinner'ın rolü çok zorlama ve az. Dogget ve Monica Reyes'in akıbetlerine ise hiç değinilmemiş.

Ana karakterlerimizi biraz daha yaşlanmış ve FBI'dan kopmuş bulduk. Aralarındaki bağ ve sevgi öne çıkartılmış. Organ nakli ve çocuk tecavüzcüsü medyum eski peder konuları herhangi bir standalone bölümü aratmıyor...

Külliyat hatrına izledik. Ama mitoloji konularına girmediği için o derecede tat vermedi doğrusu.
abidin

İletiler: 28

İletiTarih: Cmt Oca 03, 2015 2:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bu başarısız ve yetersiz acele ile çekilmiş özensiz yapım ile hasılat elde ettiler ama xf tamamen inzivaya çekildi.bundan sonra ki 7 yıl oldu hiç kimse yeni bir xf prodüksiyonuna el atmaz.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files: I Want to Believe Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız