X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
hala izleyen var mı??
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: The Truth Is Out There
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Mon Dec 16, 2013 11:35 am    Post subject: Reply with quote
Yayın akışında 30 Aralık Pazartesi olarak görünüyor ilk bölüm, aman kaçırmayalım..

Evet Digiturk'te olması kötü ancak seneler sonra bir şekilde yayınlanıyor olması sevindirici.. Umarım bir şekilde ulaşabilirsiniz,

Benim de dizi paketim yoktu, ayın 3'ünde açabileceklermiş erken açsınlar diye uğraşıyorum..

Bakalım forumumuzun tozlu sayfaları canlanacak mı... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Space Jellyfish
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Wed Dec 18, 2013 2:42 pm    Post subject: Reply with quote
ismail_yesilyurt wrote:
@Space Jellyfish;
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim şimdi ya. Digitürk nerden bulacaz???

Dizi paketim var da, inan normalde izlediğim ettiğim yok ismail arkadaş. Zaten yorgun argın geliyoruz işten şuydu buydu derken birşey izlemek de zor oluyor. Demeye çalıştığım normalde almaya gerek yok cnbce ve e2 dizileri zaten gayet yeterli.

Ama konu The X Files olunca o zaman başka Smile
UYGary

PostPosted: Thu Dec 19, 2013 3:55 am    Post subject: Reply with quote
Evde televizyonum bile yok desem pek o kadar yalan olmaz.
Ama yılbaşında kendime bir hediye olarak bir televizyon ve Digiturk aboneliği almam gerekecek gibi..
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Wed Aug 05, 2015 4:33 pm    Post subject: Reply with quote
foruma bakıyorum kimse kalmamış herkes yalamış yutmuş inzivaya çekilmiş mini dizi olarak geri dönüyor belki hareketlenme olur o zamana kadar tek başıma takılırım galiba forumda birileri gelir diye Very Happy neyse başlayalı daha 3 gün oluyor öyle fazla dizi sevmem ben supernatural ile games of thrones izlerim onlarada bayılmam yani bölümün yarısında sıkılırım sadece devamında ne olucak diye izlerim ama bu dizi farklı be 3 gün oldu ilk sezon bitiyor şimdiden diziyi bitirdiğimde ne yapıcam diye düşünüyorum tek temennim 6 bölümlük mini dizinin tam dizi haline gelmesi ama suyunu çıkartmadan bitirilmesi bir 2 sezon sürse yeter Very Happy birde aramızda kalsın annem yaşındaki kadına aşık etti dizi zamanındada güzelmiş şimdide güzel siz anladınız kim olduğunu
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Wed Aug 26, 2015 11:46 am    Post subject: Reply with quote
Ocak 2016'da yeni sezonun yayınlanacağını öğrendiğimden beri X-Files'ın en heyecanlı bölümlerini yeniden seyretmeye başladım. Bir de şöyle bir fantazi yaptım; Gece 1 otobüsünde cep telefonumda X-Files'ın arka arkaya 5 bölümünü seyrettim. Sabaha karşı 4'tü galiba. Dalmışım. Telefon kucağıma düştü. Yeniden seyretmeye başlayınca uykum açıldı devam ettim... İçimdeki X-Files bağımlısı yeniden ortaya çıktı Smile
Back to top
kutay3437
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Aug 28, 2015 1:37 pm    Post subject: Reply with quote
facebook sayfasına göre izliyorum artık ne zaman bir bölümün posterini koyuyoralar izliyorum bitince ne yapıcam bilmiyorum tgrt döneminde bin kere denk gelip izlemeyip cnbc e dönemindede haberim olmadığı için çok pişmanım Surprised 6 bölümlük sezon reytingleri bol olsada bol bol ama x filesin adını kirletmeden suyunu çıkarmadan saçmalamadan yeni bölümlerini izlesek
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Aug 28, 2015 10:34 pm    Post subject: Reply with quote
Tgrt'de oynamaya başlamadan önce Alman kanallarında x-filesı seyretmeye başlamış biri olarak şanslıyım o zaman Smile X-filesın ayrıca müziğine de deli oluyorum. O yüzden ne zaman müziği aklıma gelse seyretme isteği de geliyor Smile
6 bölüm olduğuna göre hiç boş sahne koymadan doğrudan konuya girmeleri gerek.
Back to top
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Fri Aug 28, 2015 10:45 pm    Post subject: Reply with quote
Galiba 8 ağustosda yazdığın yazıya karşılık gelen kişi benim Smile Ben de x-files konuşacak biri arıyordum Smile
Back to top
kutay3437
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sat Aug 29, 2015 11:02 am    Post subject: Reply with quote
galiba değil kesinlikle sen ve senin gibiler yalnızlık zor iş kaç haftadır yalnız takılıyorum forumda birileri birşey yazsa dizi hakkında tartışsak o konu hakkında belki daha fazla kişi katılsa eskilerdeki gibi toplaşıp o güzel bölümleri izlesek Very Happy
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sat Aug 29, 2015 3:14 pm    Post subject: Reply with quote
2008 yapımı I want to believe sinema versiyonunu saymazsak bana göre bütün bölümleri her zaman sürükleyici olan bir dizi x-files. X-files 2'yi ilk seyrettiğimde çok sıkıcı buldum. Hatta o yüzden yarım bıraktım. Ama sonra tabi gene merakıma yenik düşüp sonuna kadar seyrettim. Sence nasıldı?
Back to top
kutay3437
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sat Aug 29, 2015 3:28 pm    Post subject: Reply with quote
ben hiç x files gözüyle izlemedim onu çünkü adını kirletmekten başka birşey değil sevenide vardır ama yakışmıyor x files a adının hatrına berbat diyemiyorum ama adı x file değilde başka birşey olsa çöp olarak nitelendirdiğim kategoriye sokardım x files in adını kullanıp bak bunun bu kadar hayranı var ne yapsak izlerler bizde parayı kırar para içinde yüzeriz mantığıyla yapılmış bir film
fxmldr75
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sat Aug 29, 2015 9:05 pm    Post subject: Reply with quote
Aynen. Filmin içinde fox mulder ve dana scully karakterleri olmasa konusunu okuyup sıradan bir film derdim.
Back to top
kutay3437
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sat Aug 29, 2015 11:55 pm    Post subject: Reply with quote
sculy ve mulder olsa bile sıradan bir film bazı konularda hayranlığımızı bırakıp gerçeği görmemiz lazım kötü yani yeni nesile x files i daha çok sevdirebilirdi ama müthiş beyinli yazarımız cc süper bir film yaparak x files ismini tepelere çıkardı (!) neyse bir film kötü diye 200 küsür bölüm süren son sezonlarda bozsada her zaman güzel anlar yaşatan dizimize berbat filmi yüzünden toz kondurmayalım
elyin

PostPosted: Tue Sep 22, 2015 4:05 pm    Post subject: Reply with quote
Şu an 3. sezonu bitirmek üzereyim ve 3x20 favori bölümlerim arasında. Smile
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: The Truth Is Out There All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum