X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Deadwood (***spoiler***)

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Jan 12, 2006 1:01 am    Post subject: Deadwood (***spoiler***) Reply with quote
From: trustno13 Aug-2 3:13 pm
To:
ALL

Vay be, ABD'de frtnalar koparan bu diziyi, Dizimax'te ya hi kimse izlemiyor, ya da herkes acaip enmi durumda :)

Deadwood, bir western dizisi. Kzlderili blgesinde yer alan Deadwood kasabasna altn bulma midiyle yerleen ve yaamlarn srdrmeye alan insanlarn hikayesi kabaca. Ama asl nemli nokta, bu kasabann yerli topraklarnda yer almasndan tr, Amerikan kanunlarnn burada ilememesi. Dolaysyla ne kadar it kopuk varsa soluu burada alyor.

Bir HBO yapm olduu iin fark hemen fark ediyorsunuz. Oyunculuk, grsellik tavan yapm durumda. Getiimiz yl ilk sezonu hem eletirmenleri hem de izleyiciyi tabiri caizse mest etmi olmasna ramen 2. sezonu itibariyle Deadwood biraz sendelemi durumda, hikayeyi anlat tarz ve gereinden fazla hikaye barndrmas eletirilerin odak noktas. Ancak bu, dizinin 2005 Emmy'lerinde En iyi Dizi ve En iyi Erkek Oyuncu gibi baba dller dahil 11 dalda aday olmasna engel olamad.

u anki grnmyle bu yl sefilleri oynayan koskoca HBO'nun en byk 3 kozundan biri Deadwood(dierleri bu yl son sezonu yaynlanmakta olan Six Feet Under ve 28 Austos'ta balayacak olan 100 milyon dolarlk Rome; The Sopranos ise Mart 2006'da balayacak, o da yaratcsnn can isterse). Salaklklarna doymasnlar, Carnivale gibi bir diziyi iptal eden kanal, daha beterlerine mstahaktr.

Murat
Back to top
View user's profile Send private message
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Apr 05, 2006 12:53 pm    Post subject: Reply with quote
Cocksucker Deadwood'un ilk iki cocksucker blmn izledikten sonra, baya bi cocksucking ara vermitim. Hem pek sarmamt akas, hem de kullanlan inanlmaz argo kelimeler(cocksucker) yznden ok rahat anlayabildiim bir cocksucking dizi deildi. Ama biraz cocksucking aratrma ve cocksucker cesaretiyle cocksucker Deadwood'un 3. cocksucker blmn geenlerde izledim ve nihayet bu cocksucking dizi sarmay baard beni! Bir kere cocksucking Deadwood kasabas ve cocksucker karakterler tarihte gerekten varolmu, yaamlar. Cocksucker Calamity Jane falan var en basitinden. Tabi ABD tarihi olduundan ve de western'le pek har neir olmadmdan dier cocksucker karakterlere yabanc kaldm ama hepsi yaam kiilikler. Billy the Kid yakndr dizide boy gstersin Smile
Dizinin kt adam diyebileceimiz Saloon sahibi en baba cocksucker Al Swearengen' canlandran Ian Mcshane, tpk House'u canlandran Hugh Laurie gibi ingiliz bir aktr ve seksenlerdeki nl Lovejoy isimli dizinin ana barol oyuncusuydu. O da ABD'ye transfer olup bir drama dizisinde harikalar yaratmaktadr ki 2004 emmylerinde en iyi erkek oyuncu dln kapmtr.

2. sezonu ilkini aratyor deniyor Deadwood iin ama 1. sezonun da giderek gzelletii bir gerek.

Cocksuckers! hahaha Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Apr 21, 2006 12:12 pm    Post subject: Reply with quote
Oha diyorum oha! bir anda sper dizi mertebesine ulamtr deadwood 4. blm itibariyle! Durup dururken bir anda dizinin en baba, en ar abi karakterlerinden birini, bir hi uruna, resmen ylesine harcadlar! of ki of, ben byle bir dumuru baka hibi diziyi izlerken yaamamtm diyebilirim! ulan daha 4. blmde byle olduysa kalan 8 blmde kimbilir neler bekliyo beni?(baka kimse izlemediine gre heheh)
Back to top
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Oct 09, 2006 11:30 am    Post subject: Reply with quote
http://www.youtube.com/watch?v=f31PLcCXD0U

Deadwood izledikten sonra insanlar ne hale geliyor! yerlere decektim glmekten, irketteyim, demedim. Ama ok komik. Cocksuckers! Laughing

Edit: Spoilersz'dr. Merak eden gnl rahatlyla izleyebilir Smile
Back to top
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Oct 02, 2007 4:27 pm    Post subject: Reply with quote
ian mcshane, dizinin cekildigi setin demonte edildigini ve hikayeyi sonlandirmak icin hbo'nun soz verdigi filmlerin hicbir zaman yapilmayacagini uzulerek aciklamistir.
hbo giderek daha da kolpa bir kanal gorunumu vermektedir. buyuk cokusune devam etmektedir.
Back to top
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Thu May 02, 2013 7:24 pm    Post subject: Reply with quote
inli Wu Al ile her konumas beni benden alyor, yaryor, koparyor: Cocksuckah!

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum