X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
True Blood
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Nov 12, 2008 5:42 am    Post subject: Reply with quote
Oy oy oyyy.. 10. blm itibariylen Michelle Forbes (Helena Cain - BSG)'u bika saniyeliine grp mest olmuumdur. Srekli karakter olmas olasl varm. Offf, o surat ifadesini grnce iyi bii olmayaca kesin bu kadnn. ama ne kacakk. offf

Quote:
Sam'in kurtadam deil shapeshifter olduunu anlam bulunduk blm itibariyle, ardndan gemii felan derken, Sam de baya bir derinleti, daha bir gzel oldu. Ama vampirimiz Bill'imize yetiemez, imka yok, yok yok Very Happy

Harika gidiyor, karakterler daha da derinletike daha da gzelleiyor herey. Umarm vamprilerle ilgili ksmlar daha da artar, zira bu 10. blme ayr bir sempati besledim srf bu yzden.. Very Happy

Quote:
Bi kere vampirler arasndaki hiyerari ok gzel ilenmi. Burada Bill''in aslnda u *blge erifi* midir nedir sar kafal kuzeyliyi ok uzun zaman nce geride brakm olmasn beklerdim. Ama oralara pek hakim olamadm. Sanrm ast-st ilikisi, vampirlik yandan ileri geliyor. o zaman yaplabilecek bii yok tabi Bill asndan. Ama nedense Interview With The Vampire filminde, Brad Pitt'in oynad Louis karakterine benzetiyorum. nsans ynleri ar basan bir vampir yani, eer yleyse, hiyeraride uralara kaym, unu yapaym hrsnda olmam, ona buna dokunmadan srdrm hayatn.. O zaman neden st mevkilerde olmad anlalabilir. Duygusal bir vampir olmal ki gemiinde hikimsenin sire' olmam. Buna byle deniyodu dimi, hibir insan vampire dntrmemi yani. Louis gibi damarna baslrsa, vampir rkn kkn kurutabilirmi gibime geliyor akas.. Bilemiyorum, Bill'de cevher mkemmel ama bir telinin atmas gerekiyor heralde. Umarm Sookie'nin bana geebilecek kt bii tetiklemez byle bi durumu. Ama bekliyorum. ok fena bekliyorum Very Happy

Bir de neyse ki arka arkaya bika blm izlemiim, zira blm sonlar yle bir bitiyor ki, insan yle kalakaldryor. Beklerken kafay yedirtir bu blm sonlar insana.. Sezon finalinde ayvay yedik diye dnyorum.
Back to top
View user's profile Send private message
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Nov 12, 2008 11:01 am    Post subject: Reply with quote
hakikaten bu son blmde ok nefis almlar oldu. dizi daha geni bir olaslklar evrenine doru evriliyor zannmca. ama Sookie'ye bu blm ok gck olduumu da ifade etmeliyim dorusu. nasl ikiyzl bir insan olduunu iyi gsterdi bu blm. Dorusu drama kraliesi Buffy misali bir karakter olma yoluna giderse byk hayalkrkl olur.

Quote:
sen farkl olunca, erkek arkadan farkl olunca iyi, herkes sayg gstermek, akfikirli olmak mecburiyetinde ama sana geldi mi nanay yle mi? bir de kendini hakl gryor, hesap soruyor, barp aryor, fkeleniyor utanmadan. ben Sam'ine yerinde olsam aslan kaplan filan klna girer orackta paraa pinik ederdim terbiyesizi. Evil or Very Mad

katil hakknda doru kmamasn umduum teorim erifin kardei asker ocuk olduu ynnde. Travma sonras stres filan derken uygun bir aday. hem lokantay sslerken Sookie'ye verdii " beni ok iyi tanmyorsun da ondan" cevab da kuku verici dorusu.

Back to top
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Nov 12, 2008 3:47 pm    Post subject: Reply with quote
Haha.. Sookie konusunda haklsn. Daha bayaa bi bymesi lazm bence onun Smile Katil konusunda da kitaplarn konularna bakarken spoil ettim kendimi gene Sad Ama bu son blm itibariyle aklma gelen biri olduundan ok ta problem etmiyorum Smile
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 7:04 am    Post subject: Reply with quote
Tru Blood 12.blmyle sezonu bitirdi. Yaza balayacakm yeni sezon.

Blme gelince:
Quote:

yle bol sprizli bizi ters keye yatracak birey bekliyordum dorusu. katilden tatmin olmadm sylemeliyim. blm de pek sezon finali havasnda deildi. yle azmza bir kak bal alp "hayda nasl bekleyeceim imdi yaza kadar" dedirten bir son olmad. herhangi bir blm gibi geti bitti. Lafayette'in ldn pek sanmyorum. Bill ldrm gibi bir hava yaratld ama zannmca V ticareti yaptndan len vampirin hesab sorulmak amacyla gtrld. Onu bir sonraki sezonda vampir olarak grrsek de armam dorusu.

neyse bu dizi gittike daha iyi olacak diye tahmin ediyorum. Uzun soluklu bir dizi olacak gibi duruyor. gelecek sezon daha ok ve daha iyi blmler bekliyorum. Wink
Back to top
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Tue Aug 31, 2010 3:44 pm    Post subject: Reply with quote
Artk izlemiyormusunuz yoksa ilgisiz mi braktnz bu diziyi merak iindeyim akas Razz

Uzun zamandr kaliteli bir Vampir ve buna elik eden doast canllar da ele alan bir dizi ya da yapm izlememitim. Panter kzmz bile oldu yahu, ahahaha Very Happy
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Aug 31, 2010 7:28 pm    Post subject: Reply with quote
3. sezonu efsane olma yolunda ilerliyor, gerek bir vampir hikayesi, art ezeli dmanlar kurtadamlarn da katlmyla mkemmel bir iktidar mcadelesi. hastasyz ksaca. (jessica'nn da, ama zaten beni tanyanlar bunu oktan tahmin etmiti sdfkjsljdf)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum