X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
The Pacific
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Sat Jun 26, 2010 12:49 pm    Post subject: Reply with quote
u salak polemik konusuda haklsn sanrm, ok da takmamak gerek. Lakin u da var, Trkiye'de bunlar ok fazla sallamyoruz ama yurt dnda malesef sallanyor. rnein bunlardan biri 3 gn nce bama geldi, adam Ermeni katliamndan falan bahsediyordu. Herneyse, olayn olmuuna olmamna, dorusuna yanlna girmiyorum. Demek istediim, en azndan bilinmesi gereken temellerin de noksan olduu ve bu yzden de bakn gnden gne deitii. Yoksa, ne olursa olsun bir tane gerek var.

Neyse, 5'i de izledim, elemann arkada da geldi Mobile, Alabama'dan, ama daha nce yine BOB da grdmz gibi fazlasyla Replacement ayaklar ekildi Guadalcanal grenler tarafndan. Biraz daha iyiydi sanki bu blm, ama ne yalan syliyim dizi blmlerinin nandaki gibi gerek grntlerle bir pasifik belgeseli mi izleseydim daha mutlu olurdum henz karar verebilmi deilim. Tamam BOB ile karlatrmamak lazm biryerde ama oradaki oyunculuk ve ekim o kadar st dzeydeki, burada ok glgede kalyor. Bariz ekilde hem de.
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum