X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Merakla Beklediğimiz Filmler
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
beatlefan
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1144

İletiTarih: Cmt Kas 22, 2008 12:26 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Merakla beklediğimiz filmler başlığına yazıyoruz da, merakla beklemediğimiz filmler diye bi başlık olsa dedim ya, bu filmi orda tartışırdık bol bol Very Happy

Forwardly On LOST
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Cmt Kas 22, 2008 12:31 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
daha izlemeden gözümün önüne getirebiliyorum nasıl birşey olduğunu. ne sündürdüler ne hor kullandılar şu vampir romansı konseptini ya!!! şimdi de "parlak" versiyonu mu çıktı? Dracula tabutunda ters dönüyordur şimdi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cmt Kas 22, 2008 12:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
evet abi parlayan vampir lan? saçma mısınız olm? parlak vampir diye dalga malzemesi olur be. vampirliğin de bir gururu var ve bu kitap serisi (ha evet seri bu bi de) o gururu ayaklar altında çiğnemekten çekinmiyor.

Edwoş dı parlak vampir ahahah
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Pts Kas 24, 2008 6:22 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya bu twilight seysi (!) ne zaman bu kadar fan topladi? Ben nerelerdeydim? Siz buralarda midiniz? Bu da ne boyle?! Olmaz yav! Gecen haftalarda film baslayacak diye imza gunu duzenlemisler de Dallas'ta bir mall'da, ordaki 15'lik kizlarin ellerinde bu kitap serisini oyunculara (seriymis bir de @@!) imzalatmak icin yeri gogu inletmeleri, cigliklari, 'awesome! awesome!' diyerek bagris cigrislari!... Gulmekten aglayacaktim valla. Smile Basroldeki cocuk Cedric'mis, evet. Tanidik geldiydi zaten. Basrolu bir Brit'e vermeleri filme klas katti mi acaba? Smile
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pts Kas 24, 2008 6:26 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu arada "The Day Earth Stood Still' diye bir film geliyor 25 Aralik'ta. Keanu Reeves oynuyor. Bir re-make imis. Filmin adini duymustum eskiden ama ne hakkinda oldugunu bilmiyorum. Ama izleyecegimden eminim. Smile
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pts Kas 24, 2008 1:02 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bende izleyeceğim 12 Aralık'ta gösterime giriyor Türkiye'de
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pzr Kas 01, 2009 4:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yeni duydum, acayip gaza geldim ve bir o kadar da korktum. kaçırılma mevzusunu ürkünç bir duruma getirmişler..

The Fourth Kind filmin adı, Milla Jovovich oynuyor ve 2002'de gerçekten vuku bulmuş bir olayı anlatıyor.
.
http://www.thefourthkind.net/

Biraz uzun bir fragman da burda: Bunu dün gece izleyemediğimi söylemem lazım, benim bilgisayarda bi problem var, videoları ancak yükleyince izleyebiliyorum, nese dün yemedi, bugün yükledim izledim. Filmi merak etmeme rağmen nası izliycem bilmem Crying or Very sad

http://www.youtube.com/watch?v=vVRHOhLP-aA

Alıntı:
1n 1972, a scale of measurement was established for alien encounters. When a UFO is sighted, it is called an encounter of the first kind. When evidence is collected, it is known as an encounter of the second kind. When contact is made with extraterrestrials, it is the third kind. The next level, abduction, is the fourth kind. This encounter has been the most difficult to document ... until now.

Structured unlike any film before it, The Fourth Kind is a provocative thriller set in modern-day Nome, Alaska, where—mysteriously since the 1960s—a disproportionate number of the population has been reported missing every year. Despite multiple FBI investigations of the region, the truth has never been discovered.

Here in this remote region, psychologist Dr. Abigail Tyler (Milla Jovovich) began videotaping sessions with traumatized patients and unwittingly discovered some of the most disturbing evidence of alien abduction ever documented.

Using never-before-seen archival footage that is integrated into the film, The Fourth Kind exposes the terrified revelations of multiple witnesses. Their accounts of being visited by alien figures all share disturbingly identical details, the validity of which is investigated throughout the film.

Konuyla ilgili bazı sorularım var ama bu başlıktan daha uygun bişi olmalı, filmle ilgili değil sonuçta, tam olarak Wink

Neyse 6 Kasım'da vizyona girecekmiş, bilginize [/b]
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pzr Kas 01, 2009 6:03 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
niye bu karsilasmaya 4.tur deniyormus ben anlamadim. Deneyler mi yani? Bir film daha vardi; "Fire in the Sky" miydi ne? D.B.Sweeney oynuyordu. Gordugum en rahatsiz edici filmlerden biriydi. Sonuna kadar izleyememistim. O da alien abduction & experiments anlatiyordu ve o da gercek hikayeydi. Bu daha bir korku filmi havasinda cekilmis anlasilan. Ben bunu pas geciyorum. Smile
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Kas 02, 2009 1:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Deneyler değil sanırım kaçırılmalar son basamak olduğundan 4. tür deniyor. yani uzaylıyı görmek 3. tür ise uzaylı seni alıp götürdüğünde 4. türe dahil oluyosun. benim mantığım öyle diyor Smile
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cum Şub 12, 2010 11:40 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Tam olarak merakla bekliyorum denemez ama (özellikle Zuko'yu kimin canlandıracağını görünce Confused ) The Last Airbender Avatar.Fragmanı epey havalı olmuş,bakalım nasıl yapmışlar...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız