X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
E2 Ald
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
x_phile
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Thu Jan 18, 2007 6:11 pm    Post subject: Reply with quote
E2 yi daha birka gndr izlememe ramen ok sevdim cnbc e deki baz diziler bunun yan sra yeni gelen diziler hepsi ok gzel.E2 nin almas en ok annemin iine yarad btn gn desperate housewife's' izliyor.Ondan frsat kalrsa bende izliyorum Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
nefertiti

PostPosted: Sun Feb 18, 2007 5:51 pm    Post subject: Reply with quote
e2'de x-files olsa ok ii olcakt.ama dexter merakla bekliyorum seri katil flnn ho yani Razz yine de e2'de x-files izlemek istiyorum...... Rolling Eyes bunun bi yolu yok mudur?? Question
Back to top
aky125
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sun Feb 18, 2007 11:15 pm    Post subject: Reply with quote
nefertiti wrote:
e2'de x-files olsa ok ii olcakt.ama dexter merakla bekliyorum seri katil flnn ho yani Razz yine de e2'de x-files izlemek istiyorum...... Rolling Eyes bunun bi yolu yok mudur?? Question

Daha nce de dediimiz gibi kanal mail yamuruna tutmak belki bir fayda salayabilir...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 3:57 pm    Post subject: Reply with quote
aky125 wrote:
nefertiti wrote:

Daha nce de dediimiz gibi kanal mail yamuruna tutmak belki bir fayda salayabilir...

cnbc-ede biterse inallah yaynlarlar. ama e2 dizileri tantma baladktan drt ay sonra yaynlayan bir kanal olarak en iyi ihtimalimiz temmuz falan gibi(ph). mail yamuruna tutalm ama iyi organize olup pes ettirmek lazm yoksa yaynlamazlar ben e2 konusunda karamsarm.
mrs.x
aylak
aylak

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 6:12 pm    Post subject: Reply with quote
bence x-files' yaynlarlar.
bir de gndz kuana falan verirlermi.tm ev kadnlar x-files tiryakisi olurmu.misafirlikte hep x-files'tan bahsederlermi. Very Happy
tamam sustum. Laughing
aylak
aylak

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 6:48 pm    Post subject: Reply with quote
bir de gndz kuana koyarlarm.ok matrak olur.tm ev kadnlar x-phile olur.x-files tiryakisi olup bu forumlara bir eyler yazarlar..misafirliklerde the x-files konuulur. Very Happy
tamam sustum Laughing
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 6:51 pm    Post subject: Reply with quote
CNBC-e ile grtm. u an iin The X Files'n E2'de gsterilmesi gibi bir planlar olmadn sylediler. leride durum ne gsterir bilemiyorum, ancak birka ay sonra gene arayp herhangi bir gelime varsa renmeye alacam.

Asl nemli haberi de bu vesileyle aldm. Mart'ta The X Files'n yayn saati geriye, yani 20:00'ye ekiliyor arkadalar. Yerine gelecek diziyi tahmin edebiliyorsunuzdur: HEROES Smile

lk bata kararsz kalmlar 20:00 mi 21:00 mi olsun diye HEROES iin. The X Files'n yaknda bitecei gerei de kararlarn etkilemi olmal.

Velhasl, durum budur. Akas 9. sezon sz konusu olmasayd "Nedeeenn? " diye bidi bidi yapardm ama bu durumu pek nemsemediimi sar sultan anlamtr heralde.

Durum budur arkilerim, bika ay sonra gene XF ve E2 mevzusunu ele alrz artk. (Benim tahminim yaynlayacaklarsa gelecek yayn dnemine kadar bekleyecekleri ynnde)

Last edited by auroriel on Mon Feb 19, 2007 7:12 pm; edited 3 times in total
Back to top
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 7:15 pm    Post subject: Reply with quote
Heroes'un XF yerine geeceini tahmin etmitim desem...
Biraz daha dilerini skp XF'in bitmesini bekleselerdi keke Heroes'a balamak iin... neyse giden aam gelen paam :)
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 8:31 pm    Post subject: Reply with quote
Hmm,o zaman tekrar yaynlanmas belki yaza kalabilir.Geri Buffy sanki hemen balamt diye hatrlyorum Rolling Eyes
Heroes'i zaten o kadar merak ediyorum ki...ama heyecan bozulmasn diye hakknda birey okumamaya dikkat ediyorum. Razz

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
jtt0331613
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 6:02 pm    Post subject: Reply with quote
2shy wrote:
Hmm,o zaman tekrar yaynlanmas belki yaza kalabilir.Geri Buffy sanki hemen balamt diye hatrlyorum Rolling Eyes

Yok Buffy Temmuz'da bitti,Austos'ta yedinci sezonun tekrarn yaynladlar,sonra Mart gibi batan balad.(inan bana ben bilirim bunu Wink Razz )Mesela XF da Buffy bitince onun yerinde balayabilir vs.
CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Mon Jun 25, 2007 7:01 pm    Post subject: Reply with quote
bir programn 250 kez tekrarn yaynlayarak usandryorlar biraz. her atmda closer gryorum. haftada 10-20 tekrar yayn yapacaklarna eski cnbc-e dizilerini rahata yaynlayabilirler ama nerdeeee
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Jun 26, 2007 7:07 am    Post subject: Reply with quote
yl oldudaha hala bekliyoruz kablolu izleyicileri olarak! bu kadar m zor kablolu tv'de yayn yapmas bu kanaln??!! dijitrkte var, imdi de D-smart!a gemi; bir kabloluya gelemedi. cnbc-e taa kanal E zamanndan beri kablolu izleyicisinin omuzlarnda ykseldiini, ekirdek izleyicisini bu kitleden oluturduunu unutuyor olmal. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
darkness
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Jun 26, 2007 7:33 am    Post subject: Reply with quote
ok ey karmyorsun zlme. Dexter var bir tek zlnecek.

Live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Jun 26, 2007 7:59 pm    Post subject: Reply with quote
darkness wrote:
ok ey karmyorsun zlme. Dexter var bir tek zlnecek.

ben de ona zlyorum ya zaten Sad yoksa futbolcu eleri ve seda sayan'n, popstar'n amerikan karlklar ilgimi ekmiyor; jon stewart' da CNN'den izliyoruz... Laughing
Back to top
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sat Jan 16, 2010 11:25 pm    Post subject: Reply with quote
Hadi diziler neyse de...nsann izledii talk show program bile iptal edilir mi ya? (The Tonight Show) Confused

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum