X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Visitors :: Ziyaretçiler - *X*ten Önce *V* Vardı (*spoiler*)
Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Per Kas 12, 2009 12:35 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben birazdan izleyecegim ilk bolumu. Bakalim nasilmis? Soylediklerinizi konfirme edecek miyim acaba?

Ama yav, her efsanevi dizinin remake'ini yapmak zorundalar mi yav? Ben de orijinal V'yi izledigim, o geceleri iple cektigim geceleri hatirliyorum.

Ama Anna'nin gozlerini hizli hizli kirpistirmasi gercekten etkileyici. Ben de o sahneye taktim. Fragmanlarda o kirpistirma hep var. Bence bu bir sey gosteriyor onun hakkinda, belki bir sinirlenme, vs...Bunu daha sonra anlayacagiz galiba.
r.daniel

İletiler: 41

İletiTarih: Çar Kas 18, 2009 11:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
V nin üçüncü bölümünü seyrettim ve herkesin izlemesini tavsiye ediyorum ,yani öyle böyle değil muhteşemdi Twisted Evil

Alıntı:
.ilk olarak rahip jack in kendisine V lerle ilgili danışmaya gelen insanlara karşı çaresizliği,Erica nın kendini V leri korumak zorunda kaldığı bir durumda bulması,(sonradanV komplosu çıktı),eski V ile ilk ortak nokta 5.kol. Bir direniş ve yönetime karşı olma var.

Doktor tam bir süpriz yaptı.Dale in insanlar hakkındaki görüşleri ve bizi merak içinde bırakan burodaki tek V bendeğilim açıklaması,(Rekha sharma diycem ama çok bariz olur).

Anna nın karşı konulmaz otoritesi,nin altındaki gerçekler de kulağımıza çalınmaya başladı.

Anna ile igili ilk yorumlar Diana kalitesinde olmayışıydı.Anna ,diana dan çok farklı, kontrol etmede ve otorite kurmada ki yöntemi değişik ve insanı gerçekten etkiliyor.Protestocuların sesi haline gelen kadını yanına çekmek için sahte duygusal tavırlarını çalışırkenki hali olağan üstüydü.Yöntemleri daha incelik ve zekaya dayalı.(diana ya işkence yapar ,beynini yıkar veya öldürürdü) günümüz şartlarına uygun Diana dan daha etkili bir lider olduğunu kanatindeyim. Bu da onu daha tehlikeli kılıyor.

Açıkçası beğenmeyenlerin bir daha düşünmeye iticeği kesin.Kıvama geliyor dizi. Linda'nın Anna nın kızı çıkmasını da bekliyordum Very Happy .
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız