X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Lone Gunmen (***spoiler***)
Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Ağu 31, 2009 10:11 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Anasazi'de Mulder'ın evinde ilaçlı su aktığını ve bu yüzden Mulder'ın her halta çirkeflik yaptığını, ayrıca MJ Dokümanlarına Lone Gunmen'in ulaştırdığını, bu uğurda asla göremediğimiz 4. üyelerini feda ettiklerini, böylece Mulder'ı gerçeğe hiçbir zaman olmadığı kadar yaklaştırdıklarını biliyor muydunuz?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Pts Ağu 31, 2009 11:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
suyuna katılan LSD yüzünden paranoyaklaşıp Skinner'a saldırdığı ve babasının öldürüldüğü bölüm olduğunu da ekleyelim. Wink

Herşey bir yana, Yalnız Silahşörler'in Mulder'ın ve Scully'nin her daim en mühim anlarda karşılık beklemeden yardımına koşan çok yakın dostları ve yoldaşları olduğu ve dizi için de önemli karakterler olduğu su götüremeyecek bir gerçek. Sonunda da yine kahramanca hayatlarını feda ettiler. Kişisel olarak sevmek sevmemek başka birşey, sonuçta X-Files fanı olup Mulder veya Scully'e gıcık olanlar da var, ama LG'in dizi içindeki yeri de inkar edilemez. Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Sal Eyl 01, 2009 12:01 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Suyun etkisiyle, birkaç bölüm önce " önceleri yalnızca kendime güveniyordum, şimdi ise yalnızca sana güveniyorum" dediği Scully ile son derece paranoyak bir telefon görüşmesi yapmıştır.Scully'ye karşı davranışları bu kadar değiştiyse Lone Gunmen'e de birazcık ters cevaplar vermesi doğaldır..Ki o da ters cevap olarak algılanmamalı bence..
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Sal Eyl 01, 2009 1:45 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet haklısınız.Suyuna katılan ilaçları biliyorum.Ancak insanın paranoyaklaştığını zaman ya da sarhoşken bile bilinçaltında kalmış düşüncelerinin dışarı çıktığını da göz önünde bulundurmak gerekir.Bu yüzden Mulder'ın da onları önemsemediğini fakat yardıma ihtiyacı olduğunda onları kullandığını düşünüyorum.Tabii bu benim fikrim.Bi şekilde gıcık kapmışım işte:D
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Sal Eyl 01, 2009 4:58 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:
Mulder'ımız Lone Gunmen'siz ne yapardı.. O seviyor ya yeter.. Bak şimdi Mulder'a Frohike'nin sarıldığı bölüm aklıma geldi.. Yerim!
İlk film miydi yoksa ? Unutmuşum Sad

Three Words bölümü diye hatırlıyorum.Bölümün izlenebilecek nadir anlarından biriydi galiba.
"Altı aydır ölüsün ama hala benden daha iyi görünüyorsun."=)
Ayrıca LGM'den gıcık kapmak?!? Shocked

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
hakancen
Çaylak
Çaylak

İletiler: 98

İletiTarih: Pzr Eyl 06, 2009 4:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ege tv de gece 2 civarında yine izledim. pilot bölümü yayınladılar. bölümün konusu ilginçti. amerika soğuk savaş sonrasında yeni düşmanlar yaratır. silah stoklarını azaltmak için hükümetin planladığı terörizim faliyetleri geliştirilir. dünya ticaret merkezine uzaktan kumanda edilebilen bir yolcu uçağıyla çarptırılarak yeni savaşlar çıkarmaktır. fakat bu durumu fark eden 3 silahşörler uçağın çarpmasını engellerler.

bu konu çok inginç geldi.
diziyi ( PILOT 1AEB79 2001/03/04 ) 2001 yılında yayınlamışlar. 11 eylülden önce ...

http://www.insidethex.co.uk/transcrp/tlg179.htm
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Pzr Eyl 06, 2009 5:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Zaten 11 Eylül biliniyordu.1 doların üzerine mi ne şifrelenmişti sanırım.Ama eski basımlarında bir de worde şifrelenmişti.Ancak tüm bunları Chris Carter'ın bilmesi biraz garip.Ya da bir tesadüf!!!
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız