X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
2x11: Excelsis Dei

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 10:24 pm    İleti konusu: 2x11: Excelsis Dei Alıntıyla Cevap Gönder

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 5/24/2004 6:44 pm
To: ALL

2. sezonun en güzel haftası, the x files'ı the x files yapan stand-alone'lar haftasına hoşgeldiniz! Bu 5 gün boyunca izleyeceğimiz tüm bölümler bence çok güzel, hiç biri kaçırılmamalı! ve işte ilki: Bir huzurveinde yaşanan doğaüstü olaylar...Teorik olarak bu haftaki 5linin en zayıf halkası diyebiliriz ama tabi bana katılmayacak insanlar olacaktır, çok iyi sahneler var çünkü! Bir de bu bölümde rol alan yaşlı oyuncuları x-files'ın hemen her bölümünde görmek mümkün, galiba bu tespiti de zamanında nigar yapmıştı.

From: TheMartyr 5/24/2004 11:28 pm
To: the Unseen, the Eternal... (trustno13)

Eğer hatırladığım bölümse bu 5 bölümün beşini de izleyemeyecek olmama rağmen sana katılamıycam Murat'cığım.Çünkü eğer hatırladığım bölümse aralarında tek,net bir şekilde hatırladığım bölüm bu Smile Yani beni en çok etkilemiş olanı bu.

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) Icon 5/25/2004 12:07 am
To: TheMartyr

normaldir, tabi ki benim hoşuma gitmeyen bir bölümün hastası olabilirsiniz ya da tam tersi benim pek beğendiğim bi bölümden aynı tadı alamazsınız. burda yapılması gereken, her bölüm yorumumun başına kocaman bir "bence" koyarak okumanız. çünkü kişisel fikirlerimi yansıtmadan bölüm tanıtımlarını yapmaya çalışsamda bu imkansız gibi bir şey. bi de çoğu bölümü yıllar önce izlediğimden kalan görüntüleri hatırlayarak yazdığımdan kesinlikle "ben en iyisini bilirim" diyemem. siz keyfinize bakın, dizinin tadını çıkarın!

From: TheMartyr 5/25/2004 12:12 am
To: the Unseen, the Eternal... (trustno13)

Tamam işte ben de senin bencene kendi bencemle yanıt verdim Smile
O değil de bu akşam alkollü yazıyormuşçasına saçma şeyler yazıp duruyorum haydi hayırlısı....

EDIT:Ha aklıma geldi;ben o mesajı "bana katılmayacaklar olacak" dediğin için yazmıştım.Hani "Evet hakikaten de var" demek için yani Smile)

From: kaan61 5/25/2004 2:01 pm
To: ALL

Dün akşam X yoktu. Gece saat bire kadar diziyi bekle sonra altyazı yazsın az sonra Seinfeld diye. Dün gece okadar yorgundum ki yatıcaktım
ama x files aşkı yüzünden yatmadım ama cnbc-enin kazığına yakalandık.
kardeşim daha önce vermeyeceğinizi söyleyinde bizde beklemeyelim ya.
cnbc-e dergide dizi yayınlanacak diye gözüküyor. ınternette ki programdada öyle ama adamlar yayınlamıyor ya

From: Commala Come Come (rukish)5/25/2004 5:12 pm
To: kuzuboregi (vududi) unread

ınternetteki programa şimdi baktım XF'ın olmadığı görünüyor valla.. Bakmayıp sayfayı yapmak benim öküzlüğüm olmuş dicem ama, kaan sen ne zaman bakmıştın? emin misin yane. çünkü öncekinde de böle olmuş dizi yayınlanmamış sora da sitedeki yayın akışı değiştirilmişti.

hani eğer böle yapıyolarsa bekleyip öörenmekten başka çaremiz olmıycak...

ya gene aynı lafı sölicekler aramak ta istemiyorum anasını satim...

From: Commala Come Come (rukish) 5/25/2004 6:18 pm
To: Commala Come Come (rukish)

Pekhala özür dileyerek bütün suçu üzerime alıyorum.

Çünkü bana dün mail yollayıp bildirmişler ama işyeri mailime değil hotmail adresime mail gitmiş ve bi haftadan fazladır o maile bakmadığım için size de haber verememiş bulunuyorum..

Çok özür dileriiiimmmmmm Sad

AMA DAHA BıTMEDı... Smile))))))))))))))))))))) (Tamam ben yapmadım cnbc-e yaptı, bu haber beni affettirmez tabii ama sisi mutlu edicektir hiç olmazsa diye düşünüyorum -utangaç smiley, eheheh-)

X FILES CNBC-E DE POSTUNA GıRıYOSUNUZ.. GELışMELERı ÖğRENıYOSUNUZ...

SORA DA HALAYA ÇEKıYORUUUUUZZZZZZZZZZZZZZZ... (ben çekiyorum valla, isteyen çekmesin)

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Per Eyl 07, 2006 7:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Jenerikten önce gösterilen kısım hani şu hastabakıcının tecavüze uğradığı sahne...ışte o sahne bir arkadaşımın XF'yi ilk ve son izleyişi olmuş,o kadar korkmuş yani.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Çar Arl 06, 2006 2:15 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yaşlılar süperdi Smile Özellikle rahmetli olan Hal...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
MigRen

İletiler: 21

İletiTarih: Cmt Şub 23, 2008 2:55 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2shy yazdı:
Jenerikten önce gösterilen kısım hani şu hastabakıcının tecavüze uğradığı sahne...ışte o sahne bir arkadaşımın XF'yi ilk ve son izleyişi olmuş,o kadar korkmuş yani.

şimdi bende bu bölümü izlicem,açıkcası yorumunu görünce saatinde gece 2 olmasının vermiş olduğu rahatsızlıkla biraz tırsmadım değil hani Razz
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
Bloody_Wolverine
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 444

İletiTarih: Pts Haz 09, 2008 1:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yaşlı neneyi Alyson Hannigan'a benzetmekten kendimi alamadım. How I Met Your Mother'daki Lily'nin yaşlanmışı diyeyim ya da.
Yaşlılar gerçekten çok iyi oynamış. Bölümde gülüyorsun da tırsıyorsun da. İkinci sezon neymiş be diyorum artık Smile

Tek bir sorum olacak yine...Duvara resim yapan arkadaş vardı hani. Herkes toplandı odaya. Sonra birden Mulder, doğulu bir hasta bakıcı vardı o nerede?" diye sordu onu aramaya başladı. Ne oldu orada ne gördü Mulder? Yoksa malum oldu nedir yani
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Pzr Tem 05, 2009 1:58 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hal Arden..X Files'a renk katan mütkiş karakter.Mulder ve Scully'e gösterdiği vücut bombaydı.Burada Scully ile Mulder'in rol değiştirdiğini görüyoruz.Bu kez Scully olayı çözmeye çalışıyor.Tadında yenmez muhteşem bir bölüm.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Pzr Tem 05, 2009 1:59 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Tek bir sorum olacak yine...Duvara resim yapan arkadaş vardı hani. Herkes toplandı odaya. Sonra birden Mulder, doğulu bir hasta bakıcı vardı o nerede?" diye sordu onu aramaya başladı. Ne oldu orada ne gördü Mulder? Yoksa malum oldu nedir yani

Sanırım Mulder o resimde bir adamı Asyalıya benzetti..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız