X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
1X18 : Shapes

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Pzr Nis 17, 2005 9:09 pm    İleti konusu: 1X18 : Shapes Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/27/2004 12:32 pm

aaah ah, bu bölüm ne kadar vasat olursa olsun, benim için her zaman yeri apayrı, hep bambaşka olacaktır. taa 1995'te ilk izlediğim X-Files bölümüydü bu. ıngiltere'de bbc'de izlemiştim. çok değişik ve güzeldi, kızılderililer ve kurt adamlar ve fbi ajanları vardı ve biri bu tür şeylere inanırken, kızıl saçlı mavi gözlü kısaboylu ve güzel olanı olayları bilime yormaya çalışıyordu. yaa, nerden nereye.

Murat

Gönderen: pyrotoxin 4/30/2004 4:58 pm

evet oldukca vasat ve sıkıcı bir bolumdu.ızlerken dayanamadım goz kapaklarımı zor tuttum

Gönderen: SpookyspookX 4/30/2004 10:12 pm

kızıl saçlı, mavi gözlü ve güzel olanı..
:)

Bence güzel bir bölümdü.Kızılderililere bayılırım.Kurt adamlar bayılırm..Daa ne istiyim allahtan!:)Mulder ve Scully var zaten.Yalnız ben gene sonunda çocuğun ölmesine çok üzüldüm.Çok tatlıydı yaa..:)

Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/30/2004 10:20 pm

Chris Carter'ın çocuklarla, bebeklerle ne alıp veremediğini bugüne kadar kimse çözebilmiş değil. adamda böyle bi fetiş var işte, çocuklar psikopata bağlasın, ölsün; fox izin verdikçe bebekler de ölsün...nedir derdi bilemiyorum. oysa bi nigar'a gelse, ona açılsa..

Murat
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 1:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bölüm sıkıcı ama kızıldereli Ish'le yanılmıyorsam ileride tekrar karşılaşacaklar..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Per Tem 02, 2009 4:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümde ilk kez Kızılderelinden bahsedilmiş.Bölüm gayet güzeldi.Akıcıydı.Şerifin çok korkunç bir ifadesi vardı.Sanki o da işin içindeymiş gibi geldi.Sağolsun bizimkileri de kurtardı.Vasat bölümlerinden biri olsa da bol aksiyon bol macera ve olayın akışı karanlıkta gerçekleşen bir bölümdü.Bu bölümü sevdim
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız