X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
2012

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Çar May 20, 2009 4:02 pm    İleti konusu: 2012 Alıntıyla Cevap Gönder
Efenim Maya'lar mı artık her kimse 2012'de kıyametin kopacağını söylemiştiler ya, hani umutla Chris Carter bu mevzu ile ilgili bir XF filmi çeker diye bekliyoruz ya..

Hiç heyecan yapmayın Chris Carter ile alakası yok, ama CC çekene kadar 10 tane film yapılır böyle, ben de şaşırmam Wink

http://www.whowillsurvive2012.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
UYGary

İletiler: 33

İletiTarih: Çar Haz 10, 2009 8:25 pm    İleti konusu: 2012 Alıntıyla Cevap Gönder
Aslında mitolojiyi Maya takviminin üstüne oturtup kolonizasyonu o tarihe bağladığı için, Chris Carter'ın böyle bir film çekmesini zaten bekliyorduk.
Şu son film bir mitoloji filmi olsaydı, bu açlığa yanıt verecekti; ama artık Chris Carter'ın mitoloji üstüne kurulu, kolonizasyon konulu bir film çekeceğini sanmıyorum artık. Bence yeterince aç bir piyasa görmüyor bunun için. Hele bu son filmin ardından bir daha X Files'a dokunacağını sanmıyorum.

Oysa en ideal dönem bu, 2012 temalı o tür bir film çekilmesi için; ve doğru reklam kampanyasıyla maddi açıdan da oldukça büyük bir başarı elde edebilir. Dahası bir "saga"yı tamamlamış olur senaryoyu yüzüne gözüne bulaştırmazsa.

Keza başkalarının çekeceği, X Files mitolojisi ile ilgisi olmayan 2012 filmleri pek ilgimi çekmeyecek de; çünkü bir X Files filminin o tema içinde izleyiciye asıl sunacağı şey, Maya takvimi ekseninde dönen bol efektli sahneler değil, mitolojinin sonucu olacaktır... Bence aslında bir tamamlanma, sonlanma duygusu peşindeyiz burada, Kıyamet eğlencesi değil..
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Per Haz 11, 2009 2:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bence Maya'larla ilgili olması da izlenmesi için yeterli bir sebep olabilir. CC'ın XF mitolojisi ile harmanlamadığı bir film olacak sadece, o kadar . Ben şahsen ne yönden baktıklarını görmek isterim. (CC'ın bakış açısını, neyi nasıl sunacağını az çok tahmin edebiliyoruz sonuçta)
Başa dön
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Per Haz 18, 2009 10:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
evet şu anda bunlarla kafa yoruyorum gelişmeleri merakla bekliyorum.
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız