X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
X Files rüyaları

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
serap
Çaylak
Çaylak

İletiler: 59

İletiTarih: Pts May 25, 2009 5:09 pm    İleti konusu: X Files rüyaları Alıntıyla Cevap Gönder
Ben çok görüyorum yavv, aslında x files ile ilgili değil sadece DD veya GA'yı görüyorum daha çok. Merak ettim başka gören yokmu? bazıları çok saçma Very Happy ama anlatayım, en son pazar gecesi gördüm GA'yı sahnede Türkü söylüyordu Shocked evet Türkü, bazı yerlerde şaşırıyordu ama resmen söylüyordu, bende izliyorum seyirciler arasından aman yanlış söylemesin diyorum, evet biliyorum çok saçma ama rüya işte Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Sal May 26, 2009 2:05 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de bir ara çok sık görürdüm... Özellikle cnbc-e'nin her gün gösterdiği dönemler... Üçümüz birlikte davadan davaya koşardık..Smile

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
satrionic1

İletiler: 15

İletiTarih: Per May 28, 2009 9:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ohoooooo 200 kere gördüm en az... genelde Mulder'ı görüyorum hep...beraber maceradan maceraya koşuyoruz ama bi yerde mutlaka ben Mulder'a dönüşüyorum, yada önceden Mulder oluyorum sonradan kendime dönüşüyorum... Scully genelde öyle ortalarda dolanan bi karakter oluyo alaycı tavırla herkesi eleştiren ama çekici bi tip gibi...

bi keresinde Reyes'i görmüştüm çok pisti aşık olarak uyanmıştım sabah Rolling Eyes

Rüyamda gördüğüm karakterler;

en fazladan en aza;

1. Mulder
2. Scully
3. Skinner
4. Krycek
5. C.G.B. Spender
6. Reyes

sanırım 2 kere falanda Doggett'i gördüm... Ama genelde hep Mulder..

Ever wonder why everyone is afraid of the dark?..Maybe they should be afraid of the light...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
serap
Çaylak
Çaylak

İletiler: 59

İletiTarih: Per May 28, 2009 3:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Benim ilk gördüğüm rüyalardan birinde o zamanlar 4. sezonu falan izliyordum heralde, DD'nin diziden ayrılacağından haberim yok o zamanlar, neyse rüyamda diziyi izliyorum ama sadece Mulder var, kendi kendine dolanıyor yeşillikler içinde falan, bakıyorum Scully bir türlü gözükmüyor, meğerse GA diziden ayrılmış hatta X Files'ın ismi bile değişmiş "Mulder'ın Maceraları" olmuş Very Happy Allahım bi üzülüyorum kahroluyorum, sonra uyanınca da ohh dedim rüyaymış, sonra ya gerçek olsaydı diye düşündüm çok kötüydü, ama yıllar sonra bir farkla gerçek oldu, Scully değil de Mulder yok oldu Allahtan dizinin adı değişmedi Very Happy
Başa dön
satrionic1

İletiTarih: Cum May 29, 2009 9:45 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ya ben öle dizi olarak görmüyorum genelde, Mulder arkadaşım oluyo hep yada kendim Mulder oluyorum.

,Ajan Reyes'li olanı anlatıyım...

hani bi bölüm vardı(hangi bölüm olduğunu çıkaramadım), Mulder ve Scully UFO teknolojisiyle üretilen uçakların denendiği tesis'i uzaktan izliyolardı.. işte ben ve Reyes ordaydık, yere yatmış vaziyette elimizde dürbünler falan, izleme vaziyetindeydik.. Sonra Mulder geldi jiple, indi arabadan, "we're currently transmitting the files" falan gibi bişey söyledi, Razz sonra Reyes bana baktı gülümsedi falan "come on be quick" falan diyo (neden ingilizce konuştuğumuz bilmiyorum tabi Razz ) neyse sonra ben Mulder oldum, Reyes bana hayranmış meğer işte, benim efsanem onu çok etkilemiş falan filan, bi yerde beni tellere sıkıştırdı öptü euheu... sonra işte beraber koştuk falan uyandım öle.. ama sonrasında Reyes'i her izlediğimde çok etkileniyodum euheu neden acaba... Razz

Ever wonder why everyone is afraid of the dark?..Maybe they should be afraid of the light...
Başa dön
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Cum May 29, 2009 12:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
satrionic1 yazdı:
neyse sonra ben Mulder oldum, Reyes bana hayranmış meğer işte, benim efsanem onu çok etkilemiş falan filan, bi yerde beni tellere sıkıştırdı öptü euheu...

Ahahaha Razz Allah muhafaza..tellere sıkıştırmış bi de Smile Mulder'ı öpmesin yani, seni bilemeyeceğim de..
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cum May 29, 2009 5:13 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sanırım bahsettiğin bölüm "Deep Throat"...Smile Ayrıca bence de Mulder'ı öpmesin lütfen... Ne gerek var öyle şeylere...Very Happy Diziyi yeniden izlemeye başladığım için ilerleyen günlerde yeni göreceğim rüyaları anlatmayı bekliyorum ben buaralar...Very Happy

Başa dön
satrionic1

İletiTarih: Cum May 29, 2009 7:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
valla rüyamda Mulder olduğum zaman, biraz cool'luk geliyo, elimde diğilki Razz Reyes hanfendii cazibeme dayanamadı heralde Razz

Başa dön
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cum May 29, 2009 7:48 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mulder'ın cazibesine kimse dayanamaz..Razz

Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız