X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
GILLIAN ANDERSON EVLENDI!!

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 11:28 pm    İleti konusu: GILLIAN ANDERSON EVLENDI!! Alıntıyla Cevap Gönder
From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 12/14/2004 4:33 am
To: ALL (1 of 16)

http://breaking.tcm.ie/2004/12/13/story180170.html

bikaç sitede daha bulduğum haber şöle :

GILLIAN ANDERSON is "excited" to be finally marrying her Kenyan fiance - 16 months after they cancelled their wedding.

The former X-FILES star was forced to postpone her nuptials to journalist JULIAN OZANNE following a series of setbacks last year (03), which included a hospital stay after falling down a flight of stairs at the couple's $2.5 million (GBP1.4 million) London home.

Anderson says, "We are so happy and excited. We're marrying on the island of Lamu."

Of her chosen wedding destination, Anderson explains, "I've always felt an incredible pull towards Africa and once I got there all of a sudden it made sense.

"It's just kind of lodged in my soul."

-----------------------------------------------------------------

"Türkçesi?" diyenler için özettir:

Gillian Anderson ve nişanlısı Julian Ozanne 16 aydır erteledikleri evliliği en sonunda gerçekleştiriyorlar. Devamlı aksilikler nedeniyle ertelenen evlilik yakında vuku bulacakmış. bu aksiliklerden biri de GA'ın Londra'daki evinde merdivenlerden düşmesi olarak belirtilmiş haberde...

Anderson "Çok mutlu ve heyecanlıyız. Lamu Adası'nda evleneceğiz" demiş.

Evlenecekleri yerin seçimi ile ilgli olarak ta Afrika'ya karşı her zaman bir çekim hissettiğini ve gittiği zaman birden bu çekimin anlam kazandığını sölemiş Gillian. "Birden ruhuma yerleşti" gibi bişi diyor sonunda.. Daha iyi bi anlamını bilen buyursun..

Official sitesinde duyurulunca siteye eklerim artık.

Mutluluklar diliyim de şimdiden, bu sefer başlarına bişi gelmesin sağ salim evlensinler 16 ay uzun bea :)

Ha bi de GA fanlarına geçmiş olsun diyim, üzülmeyin, hırpalamayın kendinisi be canlarım, bakın evleniyo, mutlu olun bakim :P

Lamu adası da adaymış haa :P

From: Our genesis is alien (okatmer) 12/14/2004 5:37 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (2 of 16)

Bu durumda Murat'ın Cengiz Kurtoğlundan şu şarkıyı dinlemesi gerekiyor. Saolsun google ilk iki mısra aklıma geldi birden, devamını netten buldum.

GELıN OLMUş GıDıYORSUN
BANA VEDA EDıYORSUN
SAKIN AğLAMA DıYORSUN
AğLAMAMAK ELDE DEğıL

SAÇLARINDA SIRMA TELıN
NEDEN SUSTU TATLI DıLıN
DÜN BENıMDıN BUGÜN ELıN
AğLAMAMAK ELDE DEğıL

DUVAğINA TELLER TAKIP
DERTLı PINAR GıBı AKIP
GÜL YÜZÜNE BAKIP BAKIP
AğLAMAMAK ELDE DEğıL

Hee bide şu şarkı var :PPP

Düşün seni sevdiğimi
Gelin olduğu gece
Bana ait kalbinle
Elin olduğun gece

Çıldırırım kahrederim
Hayatımı mahvederim
Buralarda durmaz giderim
Gelin olduğun gece

Sığınırım anılara
Dayanamam acılara
Katlanamam sancılara
Gelin olduğun gece

Çıldırırım kahrederim
Hayatımı mahvederim
Bu şehirde durmaz giderim
Gelin olduğun gece

Allah mesut etsin :) . Yahu bende arabesk potansiyeli varmış bunuda keşfettim. Damardan

Oğuzhan

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/19/2005 1:42 am
To: Our genesis is alien (okatmer) (3 of 16)

29 Aralık'ta evlenmiş.. E! Online'a menajerinin verdiği bilgi böyleymiş. Aferin kadına, "sorunca söylerim" olayı.. Nasıl da özel olunca *özel* olabiliyomuş .. yaaa.. Örnek alsın tüm selebritiler..

http://www.skyturkonline.com/news.jsp?newsId=29201

'X-Files' güzeli evlendi

Ekranlara 9 yıl süreyle konuk olan ''X-Files'' adlı sevilen dizinin başrol oyuncusu Gillian Anderson, Kenya'da düzenlenen yerel bir törenle hayatını yapımcı Julian Ozanne ile birleştirdi.

People'ın haberine göre, Anderson (36) ile Ozanne (42), Kenya'dakisade törende Afrikalı nikah memuru tarafından evlendirildi. Daha sonraevlilikleri Kenyalı bir rahip tarafından kutsandı. Törene uçakla ABD'den gelen Anderson'ın ailesi de katılırken, nikahın ardından bir arkadaşlarının evinde kokteyl verildi.

Bir koronun Kenya'nın yerel şarkılarını seslendirdiği ilgi çekici törende Anderson'ın nedimeliğini daha önce yönetmen Clyde Klotz ile evliliğinden olan 10 yaşındaki kızı Piper üstlendi. Törenin ardından çiftin verdiği yemekte konuklara taze ıstakoz, yengeç, jumbo karidesten oluşan mönü sunuldu. Havai fişeklerin atıldığı gecede yerliler ateş dansı da yaptı.

Türk televizyonlarında da gösterilen ''X-Files'' dizisinde GillianAnderson, başrolü David Duchovny ile paylaşmıştı. Dizi, 1993-2002 yılları arasında ekranlara konuk olmuştu.

From: dana_melissa 1/19/2005 3:14 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (4 of 16)

darısı Scully nin başına...

From: Türke " The Truth'll Save Us All " (Turke_01) 1/19/2005 8:57 am
To: ALL (5 of 16)

Bu kadar safsataya ne gerek varmış ? Soğudum GA'dan da yaw. ıyi halt etmiş afedersiniz...

NOT: 2. film artık hepten yatar benden söylemesi. Hanımefendi ve beyefendi x-files'ı çoktan unuttu. Zaten en son röportajında GA hanımemfendi x-files ile ilgili konuşmak istemediğini belirtmiş. Kenya'da düğün yapmış da sanki afrika'nın açlık sorununa çare buldu... Sevmiyorum böyle muhabbetleri kardeşim. Git adam gibi kilise'de biyerde evlen. Sanki bundan boşanmayacak...

NOT: Bunlar şahsi görüşlerimdir. Kimsenin yorum yapmasına gerek yok...

From: Our genesis is alien (okatmer) 1/19/2005 10:58 am
To: Türke " The Truth'll Save Us All " (Turke_01) (6 of 16)

Az önce haberturk'te haberi verdi. Spiker cnbcede oynayan xfiles dizisinin oyuncusu gillian anderson'on kenyada evlendiğini söyledi.

Oğuzhan

From: dana_melissa 1/19/2005 12:20 pm
To: ALL (7 of 16)

biraz abuk kaçmış Kenya'da düğün yapması ama hadi neyse...lisede zaten boşuna seçmemişler ''garip kız'' ve ''sınıfın palyaçosu'' olarak

From: THe_TRuTH_IS_OuT_THeRe(Tornadoo) (tornadoo) 1/20/2005 12:01 am
To: dana_melissa (8 of 16)

yaw arkadaşlarım kadına bi hak vermediniz yaw,istediği yerde evlenir size ne yaw,nesi garip bunun??ama abd de kilisede evlenip kenya ya balayına gitse hiçbiriniz bişi demicektinz?!!isteyen istediği yerde istediği şekilde evlenir.yane şimdi GA deseydi ki,ben paris i çok seviorum ve orda evlencez ve balayınada orda devam etcez,hiçbiriniz bişi demez,aksine oooo yakışır GA ya fln derdiniz!
bu arada bişi dikkatimi çekti,muratın bu postta bi tek mesajı yok:)))tamam bunalıma girmiştir amma kendine bişi fln yapmasın bu:)))

From: Beatlefan the paranoid android (BeAtLe_FaN) 1/20/2005 1:04 am
To: THe_TRuTH_IS_OuT_THeRe(Tornadoo) (tornadoo) (9 of 16)

bence de kadın nerede istiyorsa orada evlenir,
ya nesi gariptir bunun,
ne güzel işte.
bence de gayet hoş, garip bir durum yok burda.
umarım mutlu olur vs vs.

From: dana_melissa 1/20/2005 4:25 am
To: Beatlefan the paranoid android (BeAtLe_FaN) (10 of 16)

film işi yattı ben size söyleyeyim...
tamam mutlu olmasını ben de isterim ama film elden gidiyo!!!

From: spooky (spooky_tr) 1/20/2005 5:43 am
To: ALL (11 of 16)

iyi bir oyuncu profesyonel hayat ile özel hayatı birbirine karıştırmaz..karıştırıyormuş gibi görünürse (profesyonel bi oyuncu için konuşuyorum)zaten bunun altında başka bir sorun vardır (para, senaryo, yıllar boyunca oynadığı rolden artık bıkmış olması vs)..bir filmin yapılması ya da yapılmaması da sadece başrol oyuncularının "evet" demesine bağlı değildir..bunun senaristi, yönetmeni, yapımcısı vs de var..olay bu kadar basite indirenmemeli..

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/21/2005 4:56 pm
To: spooky (spooky_tr) (12 of 16)

Beri'nin söledikleri artı Julianne Ozane yani damat Kenya asıllı. Soy ağacını bilemiycem ama oralı olduğunu okumuştum biyerlerde... Evlendikleri mekan, bir arkadaşlarının...Sanırım damadın...

Yani hatun altı üstü evlenmiş.. Artı 1 ay sonra haberlerini duyurmuşlar, o da sorulunca cevaplamış GA'nın özel asistanı... Diğer ünlüler gibi medyatik bi olay haline getirmemişler bunu...

Ben burda takdir edilecek yönler görüyorum sadece...

Artı... Beri'nin söyledikleri diyorum tekrar.. Gillian iş hayatı-özel hayat meselesini ciddiye alan insanlardan biri ve acayip iyi bir şekilde bu işi bceriyor. Tekrar takdir diyorum.. Teee 10 küsür aylık bir zamandır evlenmeyi zaten düşünen ve doğru anı bekleyen ve bu süre zarfında XF'tan farklı başka bir film çeviren ve filmi sanırsam Berlin film festivalinde gösterilecek bir aktristen bahsediyoruz burada.. Hiçbi şeyi askıya almış değil..

XF filmine gelince, asıl işi geciktiren CC ve FOX, bir türlü anlaşamadılar gitti, bunun GA'nın evliliği ile uzaktan yakından bir bağlantısı varsa bu diziyi izlemek nasip olmasın bana yane.. Hatta yuh atık yane.. Hatta "ne diyosunuz aman yarabbim" yane...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 12:17 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: Beatlefan the paranoid android (BeAtLe_FaN) 1/21/2005 6:04 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (13 of 16)

evet ama x-files izlemek sanırım yaratıcılığımızı geliştirmiş.
şu çıkarımlara bakın yaaaa.
Gillian evlendi, nerde evlendi kenya'da evlendi,
x-files'in 2. filmi mi çekilecek, evet, o zaman kesin bu konuyla bir alakası vardır bunun ve hatta kesin gillian evlendi diye film iptal olur. hatta insan-uzaylı hibridlerinin de olayda parmağı olduğunu düşünüyorum.
e ne diyim the truth is out there:))
ya ben film işinin yatmasıyla bu evliliğin bağlantısını cidden kuramıyorum ya neyse. kocası mı gillian'ın yeni filmde oynamasına izin vermiyormuş?? nasıl yaaaa:)))
Başa dön
iwanttobelieve

İletiler: 6

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 2:34 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya ben evlenicektim onunla Rolling Eyes
keany
Çaylak
Çaylak

İletiler: 166

İletiTarih: Çar Mar 22, 2006 11:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
önce ben Sad
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pts Nis 24, 2006 3:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Julian Ozanne ile ayrılıyormuş Gillian.. Üzüldüm vallahi, hayırlısı olsun..

Alıntı:
X Files star Gillian Anderson and her husband photojournalist and filmmaker Julian Ozanne are separating, they announced today.

The couple married in December 2004 and have been living together in London with Anderson?s daughter from a previous marriage.

Chicago-born Anderson, 37, best known as X Files? Scully, recently received a Bafta Best Actress nomination for her portrayal of Lady Deadlock in the BBC?s adaptation of Bleak House.

A statement from the pair?s solicitor, Schillings, said: “Gillian Anderson and her husband Julian Ozanne are saddened to announce that their marriage is at an end and they are in the process of separating.

“At this difficult time they request that their privacy is respected. There will be no further comment.”

http://www.breakingnews.ie/2006/04/21/story255319.html

Son paragrafın altını çizerekten özel hayatlarına saygı diyorum.. Durum ile ilgili yersiz yorumlar yapılacaksa sileyim şimdiden bu mesajı , anlatabildim umarım..
Başa dön
keany
Çaylak
Çaylak

İletiler: 166

İletiTarih: Pts Nis 24, 2006 10:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
tabiki özel hayatına saygı duyarız ama ayrılmasınada sevinmedim değil
Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cum Tem 14, 2006 7:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hadi yaa!!üzüldüm valla gillian'a..neyse artık ona adam mı yok bulur kendine yeni birini Laughing Laughing
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
face_of_melinda

İletiler: 4

İletiTarih: Sal May 15, 2007 7:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bu ne yaf bi ewlenio bi boşanıo bunlarda
Başa dön
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Sal May 15, 2007 11:37 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bir konunun bu kadar gerisinde kalınır ne zaman evlendi de ne zaman boşandı hiç bilmiyorum. sonraki evliliğinde derim artık Allah bir yastıkta kocatsın diye
şeboist
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Per Mar 20, 2008 5:30 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ülkemizde gizli dosyalar adıyla ekrana gelen x-files dizisinin yıldızı Gilian Anderson ikinci kocasından boşandıktan sonra hamile kaldı. Üstelik 3 ay olmuştu boşanalı ama 5 aylık hamile olduğunu görenler hayrete düştü. Ailesi bile bu duruma şok oldu Gilliandan açıklama bekleniyor.

Demiş gazetenin birisi. Mark Griffithsmiş babasının adı. Ne diyo bu yaa? O Oscarın babası değil miydi? Confused
Kaç kere evlendi bu kadın allah aşkına Very Happy
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Per Mar 20, 2008 5:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mark Griffiths ile 2006'dan beri çıkıyo Gillian. O hamilelik biteli yıl oldu, yeni mi uyanmış o gazete? Tebrik ediyorum. Üçüncü bi hamilelik yaşamıyo kısacası Gillian..
Başa dön
şeboist
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Per Mar 20, 2008 10:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de onu dedim ama inandıramadım kimseyi Sad
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cum Mar 21, 2008 1:37 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ehe??!! Kimi neye inandırcan canım? Hatun film çekiyo, hamileyken niye film çeksin? Hem de 5 aylıkken.. ?? Görürdük fotolarda orda burda göbeğini..
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız