X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
EVOLUTION

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 6:46 pm    İleti konusu: EVOLUTION Alıntıyla Cevap Gönder
From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 5/13/2001 4:00 pm
To: ALL

Dün NTV'de evolution tanıtıldı. Xfilesin starı DD'nin son filmi falan dendi. Gördüğüm kadarıyla çok ilginç bir film. "Return to me" izlememiştim DD'yi mulderdan başka biri olarak görmek istemedim ama bu film eğer türkiyeye gelirse mutlaka gidicem.

From: McaDMB 5/13/2001 4:11 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Bence mutlaka git. Cok eglenceli ve komik bir filme benziyor. Fragmanini Apple'dan indirebilirsiniz.

http://www.apple.com/trailers

From: spooky (spooky_tr) 5/13/2001 4:24 pm

evet değişik bi filme benziyor ama DD gitti yine uzaylılarla ilgili bi filmde oynadı yani..bu adam hep böyle uzaylıların ya da paranormal olayların anlatıldığı projelerde rol almaya devam ederse o üstünden atmak istediği "uzaylıların peşinde koşan adam" imajını yoketmek için daha çoookkkkk uğraşır..

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 5/13/2001 11:11 pm

Evet ben de mutkaka giderim.Umarım haziranda Amerika da olacak galasına.Ama olmazsa da türkiye'de gösterime ne zaman girer bilmem ama burdakine kesin giderim.Belki sizlerle görüşme imkanımzda olur...

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 5/13/2001 11:16 pm

usa den gelen kuzenim filmin bi kopyasını getirdi.hayatımın büyük bir hatasını yaparak izledim we sonuç:BERBAT!!!ilk yarıdan sonra bıraktım filmi zaten kusuyodum çünkü iğrenç ötesi bi$iy yerinizde olsam gitmezdim..DD karizmayı iice batırmı$ yazık diyorum ba$ka bi$i demiyorum..

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 5/14/2001 12:40 am
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

Fulden önyargılısın bence.Bazı şeylere biraz daha geniş açılardan bak,DD çok mükemmel bir iş yapsa bile sen beğenmiceksin o yüzden bu konuda konuşmamam daha iyi olucak.Ama artık oyunculuğuna laf etme cidden sinirleniyorum.Çünkü onun bir çok şeyi feda ederek sinema için yaptığı onca şeyden sonra senin adamı, oyunculuğu konusunda haksız eleştirmen yanlış.yani en azından X FILES'ı seviyor olman ondan böyle nefret etmene engel olmalıydı; çünkü o dizideki mulder,scully karakterlerini seviyor olmam onların dizi dışında yer aldıkları yapımlara ilgi duymamı sağlıyor. bu nedenle hiç bir zaman "berbat iğrenç"diyemem çünkü onları seviyorum.sen nasıl bu kadar katısın anlamıyorum,en fazla kötü bir film dersin olur biter ama sen sen DD iyice karizmayı batırmış diyorsun bunu hiç anlamıyorum.Bu arada sana daha iyi bir uslupla ya dememi yanlış anlama sadece bir öneriydi.Meramını daha sakin bir şekilde dile getirebilirsin diye söylemiştim.Hadi bye...

From: McaDMB 5/14/2001 12:35 pm

Zaten geyik ve komik bir film olmasi gerekiyordu. Ayrica DD bence karizma batirmamis. Aksine farkli rollerde de oynayabilecegini gosteriyor. Return to Me'deki karakter Mulder'dan sonra bayaa hosuma gitmisti. Yonetmene gelince, bilmiyorum taniyor musunuz, Ivan Reitman zaten boyle filmler ceken bir sahis. Hayalet Avcilari 1-2 en sevdigim filmlerdendir. Bence kopya yerine bir de sinemada git.

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 5/14/2001 5:04 pm
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

ay yeter tutturmu$ dd diye!!zamanında senden daha çok fanıydım onun $u an nefret etmiyorum ama yaptığı i$i beğenmiyorum!sen benim dü$ünceme ne hakla yanlı$ dü$ünüyosun diyebilirsinki!sana göre yanlı$ bana göre doğru!!!senin dü$üncelerinde bana yanlı$ geliyo..berbat bi film tamammı?WE BU BENıM DÜ$ÜNCEM!!!ayrıca bu filmde dd nin kötü oynayıp oynamadıı konusunda bi yorum yapmadım dikkat edersen!sölediklerim sadece *film*için geçerliydi bilmem sen nerenden anladın?ayrıca x i sewmem dd yi yada ga yı sewmem anlamına gelmiyo!konusundan dolayı izliyorum x i onları sewmek zorunda diilim!ay yeter ya dönüp dola$ıp aynı yere geliyoruz bıktım bu tip $eylerle uğra$maktan!

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 5/14/2001 8:28 pm

Sana söylediğim herşeyi bunları söyleyeceğini göze alarak söyledim.yineliyorum "bence sabit fikirlisin"düşüncelerimde özgürüm di mi?yani beni baydın resmen DD fanlıkla alakası yok bunun sadece bazı şeyleri illede kabullenmek istemiyorsun.ama yinede bunlar senin düşüncelerin ve saygı duyuyorum.yine kızcaksın ama tavsiyem hayatında bazı şeylere onay vermeyi bil.ben tavsiyelere kulak tıkamam ama sende durum tam tersi.neyse olay kişiselleşti biraz, seni sinirlendirmeden bana müsade.bunlara cevap yazmayabilirsin çünkü ben de sıkldım ama düşüncelerimde asla pes etmedim.hadi, şimdi ben survivor'ı dinlemeye gidiyorum anlamını biliyorsundur ne şarkı ama...

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 5/14/2001 10:04 pm

pardon kabullenmediim senin dü$üncelerinse ewt kabullenmiyorum.ama saygı duyuyorum..sen nasıl kendi dü$üncelerinden wazgeçmiyosan bende benimkilerden wazgeçmiyorum we bu senin bana sabit fikirlisin demeni hiç ama hiç gerektirmiyor..o zaman sende aynısın biraz dü$ün we öyle yaz derim.neyse bu uzar gider eğer hala bi sorun warsa e-maille halledelim derim..bende $imdi eminem'den "'Cuz I don't give a fuck if u don't like my shit!"i dinlicem sözlerini anladın heralde NE $ARKI AMA!!!Smile)

From: Commala Come Come (rukish) 5/14/2001 11:39 pm

Ulen!Ulen!!!En sonunda çıldırtıcaksınız beni beaaa...

Arkadaşlar kişisel fikirler yerine X-Files'tan konuşun artık yaa..Çok zor bişi mi diyorum..

Yazmaktan sıkıldım artık yaa.. Niye birbirinize bu kadar yükleniyosunuz YAA!!!

Allah aşkına gerçek hayatta da bööle misiniz merak ediyorum.. Tartışacaksanız tartışın, buna bişi diyen yok ama, neden karşınızdaki kişiler hakkında bu kadar yorum yapmaya bayılıyosunuz..

Aman tamam yazmıyom bişi.. Ben kendi kafama göre takılıcam. Ne yaparsanız yapın! Ben de istesem karıştırırdım ortalığı hepinize takacak kulp bulurdum, yaa elimde siz varsınız ) diye susup adam gibi konuşmaya çalışıyorum burda! ANLAMIYO MUSUNUZ YAAA, X-FILES ıÇıN BURDAYIZ, BıR BıZ VARIIIIZZZZZ!!! BENıM YAşIMA GELMENıZ GEREKMıYO DÜşÜNCEYE SAYGI OLAYINI ANLAMANIZ ıÇıN!!!Bı DÜşÜNÜN! CıDDEN DÜşÜNÜN!!

Kanser olcam sonunda sinirlendikçe sigaraya sarılmaktan..Off yaa. Gerdiniz gene!
Rookie

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 5/16/2001 11:11 pm

millet!!!!!!!!!! GA chatten hiç bahseden yok.bu arada yeni gelen arkadaşlara meraba.Antalyadaydım tenis turnuvası için.Bu nedenle giremedim nete ama bu arada ntv deki aptallığı ben de farkettim.neyse tanıtsınlarda bunada razıyım.hadi bye.bu arada hepinizi özlemişim valla...

From: agharta_1 5/19/2001 2:04 am
To: McaDMB

aynı zamanda fragmanı bu ayın PCNET dergisinde de bulabilirsin:)

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 7/15/2001 6:40 pm

Sonunda Evolution 20 temmuzda gösterime giriyor gazete görünce çok sevindim umarım bekleyenler için iyi bir haberdir.

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/16/2001 12:56 am

toplanıp gitsek?
tek başına tadı çıkmaz ki... biriyle gitsen bile DDyi tanımayan biri olduğunu düşün... olmaz ya

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 7/16/2001 12:28 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

Aynen sana katılıyorum kesinlikle toplanıp gidelim...
Bye

From: haberci_X 7/16/2001 2:34 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

Evet arkadaşlar bence de Evolution'a toplanıp gitmeliyiz. Bu konulardan anlamayan insanlar için film basit bir komediden farksız olacaktır.
şimdi ıstanbul'daki arkadaşlara sesleniyorum: hep beraber bu filme bir haftasonu falan gidebilirmiyiz?
ve ıst. dışındakiler: Acaba tekrar buraya gelme ihtimaliniz veya imkanınız var mı?
Eğer gelebilirseniz - ki Starbuck bu filmi seninle seyretmeyi çok isterim - çok güzel olur.

From: spooky (spooky_tr) 7/16/2001 11:52 pm
To: haberci_X

ben rukiyle izlemeyi istiyordum bu filmi ama kısmet olmayacak galiba!!he he heee..bu arada bu ayın cosmogirl dergisinde evolution için "yakışıklıya dikkat" uyarısı vermişler..büyük ihtimalle seann william scott tan falan bahsediyorlardır!!!de mi rukicim!!! Wink))
biz de izmirliler olarak gidecez bu filme cuma günü..siz de cuma günü gidin de akşama nette DDnin k..ını çekiştirelim!!! RazzP
iste gelme işine gelince..şahsen 20 ağustostan sonra benden pek hayır beklemeyin..hem izmir dışına çıkamayacam bütün sene boyunca hem beni bu kadar sık göremeyeceksiniz nette..malum üni sınavı.. (((
şu filme gidip bi görelim bakalım "farklı" filmler yapacam diye ne halt yemiş DD..

From: agharta_1 7/17/2001 9:48 pm
To: spooky (spooky_tr)

hısst millet hane ben demiştim ya isttekiler için cuma gunu bulusup sinemaaa gidelim die eeerrrr.. planlarda kucuk bi deişiklik oldu eğer gideceksek 11 matinesine fln gitmemeis lsm cunku bis tatile cıkıomususz 3 bucukta yane ona goreee haa rukiiicim hade gene iyisin sureyyaya geliomus film sureyyada gideris hrlde

ben diomki gelmek isteyenler cuma gunu sabah 10 gibi sureyyanın (kadıkoy) onunde bulussun cokmu erken olur acep??? cvp yasın pls...

From: ratboy___ 7/18/2001 2:12 pm
To: agharta_1

ehu walla 11 matinesi iyi olur bencede..
Kadıköy iskelesinin orda saat 10'da buluşsak süreyyanın yerini bilen arkadaşlar bizi oraya götürür dimi?
Ben şahsen bilmiyorum:)
Neyse kesinleşsin tamamiyle Cuma günü gideriz...

Hoşcakalın! XxxxxxxxxxxxxX'le kalın!

From: ratboy___ 7/18/2001 7:25 pm
To: ratboy___

Yaaa iyi olur dedim ama cuma günü ÖSs sonuçlarının açıklanacağını bilene kadar........
Yaa o gün ben gelememmmm çünkü hayatımın değişim günü o gün..
Başka bir gün arkadaşlar...
Üzgünüm ve acayip bir stress içindeyim!
:/

From: agharta_1 7/18/2001 11:52 pm

o zaman tul un de dedıgı gıbı salonların bosalmasını beklerıs ve oole gıderis yane 1 bırbucuk hafta soora ok?

DIKKAT DIKKAT bu cuma gunu bulusulmıyacaktır onemle duyurulur

From: ratboy___ 7/19/2001 3:00 pm

Yaa ne olacağı hiç belli olmas belki cumartesi belki daha sonraları...
Zaman göstercek herşeyi:)

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 7/20/2001 12:49 pm

Sınav sonucunuz nasıl??

From: ratboy___ 7/20/2001 7:01 pm

kötü

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 7/21/2001 1:22 pm

Boşver bi dahaki sefere ya da şimdi puanının yettiği bir yere gir bence seni öpüyorum.

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 7/21/2001 2:01 pm

Arkadaşlar ne zaman gidiyoruz sinemaya bi karar verelim artık.

From: ratboy___ 7/22/2001 4:12 pm

Sağol Teşekkür ederim!
Seneye artık...
Hoşcakal

From: Commala Come Come (rukish) 7/27/2001 7:10 pm

Yaaa Sercan çok üzüldüm yaa sınavının kötü geçmesine yaa Sad..Benim söz etiğim arkadaş ta kaydırma yapmış 20 puan düşük geldi kafayı yiyodu, neyse şimdi yatay geçiş falan yaparım diyo..Sen seneye girmeye karar vermişin anaşılan, o zaman hayırlısı olsun..Kazanırsın kazanırsııınnn, şu benim arkadaş gibi kafayı sıyırma da Smile)..

ıstanbul takımı aloooo.. Evolution'a sizinle gitmek için tatil planlarımı erteleyip duruyorum.Yakında gideceğim yerde kimse kalmayabilir ve DAVID'i görmek istiyyoooooommmmm...Bensiz giderseniz ne gibi sonuçlar doğacağını düşünmeyin bileaaaa!!!!

Bu akşam okuyacaksınız bu mesajı biliorum..Bir plan yapın ve bana haber verin, mümkünse bu akşam biriniz diziden önce arasın beni, bu hafta sonu(pazar hariç) ya da hafta içi gidelim artık hade yaaa!!!

Aşırı özledim net alemini yaaa..Yarın da Kartal'da bi cafe arıycam girmeye çalışıcam bööle olmuyo yaaa..ınşallah uygun biyer bulabilirim. Sevgili ağabeyim 250'ye yakın X-files videosunu SıLMış arkadaşlaaaaaaaar....HHHHUUUUUUUUUUAAAAAA...Sinirden ağladım valla yaaa..Onca emek verdim, yüklerken canım çıktı, adam sormaya bile gerek duymamış yaa, var mı bööle bişi...,neymiş bilgisayar yavaş çalışıyomuş. Ne yapiim, rewriter bozuktu yaaa Sad((..FOTO'larımı da silmiş yaa, inanamıyommmmm!!!LAZ erkekleri de bööle oluyomuş demek..Kahretsin bu yaşıma gelmişim, öğrenememişim.. Artık 7, ve 8, sezon haricinde video yükleyebileceğim siteler de yok. O kadar moralim bozuk ki kaç gündür anlatamam. Bilgisayar gelince zayiata bakacaz artık.

Neyse sizin de canınızı sıkmiim..Kendinize çok iyi bakın...Evolution için haber bekliyom..

See you soon
Rookie

From: ratboy___ 7/28/2001 3:37 pm
To: Commala Come Come (rukish)

Sağol rukicim...
Walla filme konusunda ben hazırım ama istanbul takımında eksikler var! Smile Haftaya olabilir ama tatilden gelen arkadaşlarla gitsek iyi olur!
Bu arada videolarının silinmesine üzüldüm...
Görüşmek üzere...

From: agharta_1 7/28/2001 6:45 pm

millettt ben geldimmm heuheuh onumuseeki hafta içinde bi gun olabişlir neyse konusurus bu aksam sultans of the dance gitcem yane accık gec gelecem nete ama kesin gelecem yane ona gore heuhe

From: ratboy___ 7/29/2001 9:15 pm

Hoşgeldinnnnnnn
Hafta içi olabilir!
Aslına bakarsanız ben gece giremiyeceğim bu aralar maalesef main bord uçtu bakalım yarın yeni bi tane ayarlayamaya çalışacağız ercanla...
Görüşmek üzere...

From: spooky (spooky_tr) 7/30/2001 8:06 pm

yazıkkkk!!!var ya sadece yanlışlıkla bişeyler silmesinler diye annemlere pcyi bile açtırtmıyorum böyle bişey gelse başıma ne halt yerdim bilmiyorum yaaaani..yavrucum sen bi pcne kavuş yeniden, 7. ve 8. sezon dışındaki videoları sana gönderirim anında..nası olsa arşiv gibi olduk burda ne ararsan var!!!hade öptüm yavrucum seni..!!!

From: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon 7/31/2001 4:37 pm

Arkadaşlar, Cuma'ya kadar gideceksek filme beni arayın! Eğer bi plan yapmamış olursanız ben c.tesi günü kesin gidiyorum ona göre..Daha fazla bekleyemiycem.

Zatn Süreyya'da da bi hafta oynamış şimdi salak Valentine filmi oynuyo..

c.tesi öğleden sonra 13,00-14,00 arası Kadiköy Sineması'nda biletimi almış olucam ona göre..Karar verin çabukkk..

byes
Rookie

From: satanscully 7/31/2001 10:59 pm

YARIN GıDıYORUM BU GıDışLE FıLM GÖSTERıMDEN KALKICAK.ZATEN 4. SOLONA DÜşMÜşTÜ BUGÜN. CUMADAN SONRA GÖSTERıMDEN KALKAR...

From: agharta_1 7/31/2001 11:12 pm

taam arkadaslar cuma gunu gıdelim diom bennnn ooleden soora 1 matınesıne fln hangı sınemada oynuosa artık reksmı olur kadıkoymu olur bılmem ama bu cuma kesın gıdelımmmm varmısınsısss

From: satanscully 8/1/2001 4:32 pm

"EVOLUTıON" SONUNDA GıTTıM.FıLMıN BAZI SAHNELERıNDE GÜLÜYORSUNUZ AMA GENEL ANLAMINDA KOMıK DııL."GOST BUSTERS"IN YÖNETMENı BU KEZ O KADAR BAşARILI DııL.AMA ORLANDO BENCEDE ıYı.
HOşCAKALIN

From: audio X"THE FIDDLER ONE THE GREEN"Smile (t_jayhacker) 8/1/2001 6:43 pm

Hey millet Istanbul'da çalışan Phile'larda var bizi unutmayın aaaaaa....
Ayrıca ben bu sefer izin alamam çünkü hem çok yoğunuz hemde patronla kafka ettim işten ayrılcam saten ama bana uyan bi saatte gitsek daha ii olur benim için ama yinede biz 1'de gitmeliyiz derseniz size ii eğlenceler.......
Ne yapalım artık zaten canım felaket sıkılıo herkesle kavga ediom Annem,Kardeşlerim,Patron.....

From: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon 8/4/2001 5:03 pm
To: audio X"THE FIDDLER ONE THE GREEN"Smile (t_jayhacker)

Ehh. En sonunda gittik Ercan Sercan ve Ece'yle.. Keşke sen de olsaydın yaaa.. Çalıştığını unutmuştum Smile)). Neyse başka sefere kesin sana da uyacak bir plan yaparız artık..

Filme gelince DAVID'in olması sıkılmadan izlememi sağladı. Aslında IVAN REITMAN'dan daha iyisini beklerdim birçok şey bayaa yavandı ama gene de eğlendim yaaa, Phile arkadaşlarımla izlemek te en güzel yanıydı tabee Smile))

DD gerçekten çok hoştu yaa. Saçını çok beğendim özellikle Smile.. Orlando Jones'la baya iyi bir ikili olmuşlardı. Ama hala en iyi performansı PLAYING GOD'daki rolünde yakalamıştı. Ona komedinin yakışmadığına karar vermiş bulunuyorum. Ve sesini voice-over şeklinde kullanmalı..Sesini daha çok duymak lazım onuunnn Smile))

Sakin izlemeye çalıştım ama bazen kendimi tutamadım galiba yaa.. Ehehehh.. Olacak o kadar de mi? Ha bu arada şu apt.daki arkdaşımın arkadaşı caddede Evolution'a gitmiş.. Diziyi bilmiyo, DD'yi tanımıyo bile.. Neyse filmden çıkınca bi kadın! "DAvid nasıldı?David nasıldı? diye isterik bi şekilde soru sormuş çocuğa, çocuk anlamamış tabii kimden bahsettiğini (öküz!), sonra da "Eeee, iyiydi" diye geçiştirmiş. Çocuğa kıl olmadım da, kadına kıl oldum biliyonuz muaaa!!! Acaba caddede filme bi daha gitsem onu bulabilir miyim? Bulsam çok güsel olurdu beaa!

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/4/2001 6:21 pm
To: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon

hahaha...komsunun macerası beni gulmekten oldurdu...

Evolution'a sonunda gittim.ama rukis bir konuda kesinlikle farklı goruslerim var...SACININ RENGı ACIKKEN NEFRET EDıYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ona kesinlikle gitmiyor bence,onu yaslı gosteriyor...

Neyse filme gelelim:

Sonunda kardesimle gecen gece gittik.salonda 20 kisi falan var..Onumdekilerde baslamadan once,"kim oynuyor biliyor musun? Gizli dosyalar varya..." diye bir konusmaya basladılar ama devamını dinleyemedim:))))

Bilmiyorum ama Ivan Ritmann'ın Xfiles'ı hic gormedigi bana yalan gibi geldi....ya da hakkında arastırma yapmıs olacak cunku IRA bana Mulder'I fena halde hatırlattı bu arada gorunusunden bahsetmiyorum...Harika yetenekli adam ,eski is arkadasları tarafından kacık sanılır ama aslında buyuk yetenektir..bu da degil ona verdikleri diyaloglar Mulder benzeriydi...En komik anı da: Kane madness'ın yan etkilerini saymasıydı...

Bunun dısında en iyi espriler Orlanda Jones'taydı...DD'ye pek komik diyaloglar vermemisler....

Filmi sevdim,cok komik degildi ama bazı anları harikaydı ve cok hos filmdi..genede O'nu action'da tercih ediyorum..

Bye canlarım
[/b]
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
beatlefan
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1144

İletiTarih: Pts Oca 28, 2008 3:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dün David'in Evolution filmini izledim. Film tek kelimeyle harikaydı, David de öldürdü beni, oynadığı Ira Kane karakteri çok iyiydi, mutlaka izleyin
Very Happy

Forwardly On LOST
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız