X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Mutlu Yıllar STAR WARS

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cum May 25, 2007 9:45 pm    İleti konusu: Mutlu Yıllar STAR WARS Alıntıyla Cevap Gönder
Mutlu Yıllar Star Wars

Birkaç kere yazmaya çalıştım ama kelimeler direniyor. Star Wars?u neden sevdiğim anlatmak için yazacağım yazının uzunluğuna işim elvermiyor ama Mutlu Yıllar dilemek istiyorum sana buradan. Daha nice 30 yıllara.

Bu başlığı da Star Wars?un unutulmaz anlarına, sizin hatıralarınıza, belki de görmediğiniz resimlerine ayırmak istiyorum.

Devamı gelmek üzere…

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Memento Mori
Çaylak
Çaylak

İletiler: 132

İletiTarih: Cmt May 26, 2007 1:00 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
vanity fair dergisinin bu kapağı aslında birçok şeyi anlatmaya yetiyor... bi bakıma 30 yılı özetliyor.. söylenecek çok şey yok..

güç bizimle, her zaman...
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt May 26, 2007 7:37 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de bütün gün düşündüm, ne desem diye...

Küçüklüğümden beri bildiğim bir efsane, son yıllarda daha da değerlendi gözümde.. Seneler önce destanın büyüklüğünün farkında değildim, şimdi ise çekimser ama büyük bir hayranlık var içimde.. çekimser diyorum, çünkü bu destanın ne kadar büyük olduğunun farkında olmadan geçirdiğim onca sene var. Yine de gerçek SW fanatikleriyle karşılaştım, çok güzel deneyimlerim oldu son üçleme zamanında... Ama asıl fanatik onlar, ben hiçbir zaman onlar gibi olamayacağım, o yüzden kendilerine karşı hissettiğim imrenme beni hiç bırakmayacak.. Smile

Geç de olsa bu efsanenin büyüklüğü ile, bu evrenin güzelliği ile yüz yüze gelmiş olmaktan mutluyum. Nice yıllara diyorum...

Güç iyinin yanında olsun her zaman Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Pts May 28, 2007 1:03 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mutlu yıllar StarWars! Smile
Başa dön
Odetta_Holmes

İletiler: 16

İletiTarih: Cmt Haz 02, 2007 1:38 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Onunla ilk kez on yaşımda tanıştım.Sinemada Jedi'nin dönüşünü seyretmek için az yalvarmamıştım anneme ama annemin izin vermediğini hatırlıyorum sinema uzak olduğu için...Sonra televizyonda seyrettim ve bir daha ondan kopamadım Yüzüklerin Efendisi adını duyuncaya dek ilk ve tek gözağrım olarak kaldı.Yirminci yıl şerefine yeniden sinemaya geldiğinde ilk bilet alanlardan biriydim ve üç bölümüde aynı heyecanla ilk kez izliyormuş gibi seyrettiğimi hatırlıyorum.ikinci üçlemenin çekileceğini duyduğumda heyecanla beklediğimi hatırlıyorum.ılk filmi seyrettikten sonraki tek düşüncem bir yılın nasıl geçeceği olmuştu...Ve onun sayesinde çok değer verdiğim bir insanı tanıdım ...Benim için okadar çok ilk olma özelliği var ki...Anlatmaya kalksam sayfalar yetmez...Neyse şimdi elimde ilk üçleme ve ikinci üçlemenin kayıtları var ve ben zaman zaman oturup tekrar tekrar seyrediyor ve neden bu kadar çok sevdiğimi düşünüyorum bu filmleri...Nice otuz yıllara Star Wars umarım bir otuz yıl sonrada bu kadar popüler olur ve torunlarımızın hafızasında da yer edinirsin ...
MAJESTIC12
Çaylak
Çaylak

İletiler: 61

İletiTarih: Cmt Haz 02, 2007 2:34 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Kendine has bir orjinalliği vardır Star Wars'un,gelmiş geçmiş en karakterli kötü adamı barındırır bünyesinde,destansı diyebileceğimiz bir anlatımla çıkar karşımıza.George Lucas adı geçince bulunduğunuz ortamda anlık bir sessizlik olur çünkü herkes bilirki bu isim kalite demektir.Hayırlı olsun ne diyelim,30. yıl şerefine Hexalogy seti falan çıkarsınlar bari Smile
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Pts Haz 04, 2007 3:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
May the force be with you diyoruz bu muhteşem efsane için!!!

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Nom Anor
Çaylak
Çaylak

İletiler: 118

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 12:23 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Han önce ateş etti!

Bilmiyorum burada neyden bahsettiğimi bilen kaç kişi vardır Wink

Ateş etmek demişken, aklıma komik bir replik geldi; filmlerden değil ama bir Star Wars kitabından:

''Just once, I'd like to destroy a ship that we didn't pay for!'' - Amiral Hurkk, ımparatorluk Donanması

Bir kere olsun, parası bizden çıkmamış olan bir gemiyi yok etmek isterdim! - Burada Hurkk, Asilerin sürekli ımparatorluk savaş gemilerini çalmalarından ve sonra bunları ımparatorluğa karşı kullanmalarından kaynaklanan problemlere dert yanıyor Laughing
obiwan46
Çaylak
Çaylak

İletiler: 56

İletiTarih: Sal Haz 19, 2007 1:24 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ilk kez 4 yaşında tanıştım efsaneyle o zamandan beri bu efsanenin fanıyım,hayatımda en çok önemi olan şeylerden birtanesidir.nice 30 yıllara! gelmiş geçmiş en büyük efsane! star wars'a canım feda.keşke 30.yıl kutlamaları türkiyede de olsa.

Darth Vader:Bir gezegeni yok etme yetisi Güc'ün yanında hiçbirşeydir!

Obi Wan:Hello there!
Grievous:General Kenobi You're a bold one.Kill him!
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız