X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Gillian ile sevgilisi

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 8:50 pm    İleti konusu: Gillian ile sevgilisi Alıntıyla Cevap Gönder
From: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 1/12/2003 11:09 am
To: ALL (1 of 27)

http://usuarios.lycos.es/stabuck80/nuevo_amor.htm
bakınızda bakınız.

From: ...Muggleborn... (SSTARBUCKJR) 1/12/2003 1:12 pm
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (2 of 27)

nece bu ya? ne diyor burda?

From: spooky (spooky_tr) 1/12/2003 2:33 pm
To: ...Muggleborn... (SSTARBUCKJR) (3 of 27)

valla tam olarak ne yazdığını bilemeyecem ama "nuevo amor" "yeni aşk" anlamına geliyor herhalde diye bi tahminde bulunuyorum..gerçi bu tahmini herkes yapmıştır ama.. Smile)) yine tahmin ettiğim kadarıyla da bu haberde GAnın ingilterede rol aldığı oyundan, kızından, biten evliliğinden vs bahsediliyor..araya soktukları ing kelimeler olmasa bu kadarını bile anlayamazdık ya neyse.. Smile)

From: incig 1/13/2003 5:17 am
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (4 of 27)

Olamaz! Nnedir bu GA'in rüküşlüğü yahu? Valla "en rüküş yıldızlar" listesine rahat girebilir. Ben sokarım onu valla. Ama laf aramızda, çantasına bittim!
Scully'nin o zerafetinden sonra kendini bayağı salmış görünüyor. Oysa partilere, açılışlara giderken bayağı zevkli giyinen biri o.
Yanındaki adama gelince, 9 yıl boyunca onu DD gibi zarif bir adamla gördükten sonra bu adam ona hiç, ama hiç yakışmamış diyebilirim.
Murat bu resmi görmesin, ölür üzüntüsünden.
Murat açma sakın bu linki! Ama merakından açmışsındır. Üzgünüm senin için. Keşke görmeseydin!

From: funf 1/14/2003 1:16 am
To: incig (5 of 27)

paspal gillian Smile
hakkaten cok kotu bi fotograf. talihsizlik olmus. yanindaki adam da, bilmiyorum! yakismamis diycem ama burdaki gil e yakismis....

garip yani.

gil in oyunu hakkinda bilgisi olan var mi? nasil biseymis?

ceren

From: Every day above ground is a good one. (trustno13) 1/14/2003 4:44 am
To: incig (6 of 27)

Biri insanlık namına bu korku filmini durdursun!!!!
Ben gayet iyimser düşünmek istiyorum, gillian bilerek ve isteyerek böyle giyinmiştir mutlaka, adama "bak nasıl igrenç bi insanım, sana layık diyilim" mesajı vererek beyimizin ego tatmini yaşaması ve onu terketmesi için gaz vermek niyetiyle. (gerçi yinede güzel bu kadın, biz buna "gillian sabiti" diyoruz her sey degisir, bu değişmez)
Ayrıca belirtmeliyimki bu tanrıçanın yanındaki insanoğlunun her şeyiyle pazar keyfi modundaki "olmuyor olmuyor olmuyor" yapısı benim gibi kendini gillian'a adayan sıradan insanlara umut kaynağı oldu. (Tanrıçalar da sever: fakir ama gururlu gence gönlünü kaptıran tanrıçanın hikayesi). Çocuğumuz olursa adı herkül olur kimbilir... (oha geyiğe bakın)

Gördüğünüz gibi akli dengemi altüst etmiştir bir foto... Bir zamanlar pek güzel bir atamız şöyle demiş: THIS IS NOT HAPPENING. Evet efendim, bu olamaz.

Murat

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/14/2003 7:58 am
To: Every day above ground is a good one. (trustno13) (7 of 27)

Murat, güselim, sen iflah olmazsın yaaaa....
Dooruya dooru kalakaldım resmi görünce, adamı mı, giydiklerini mi eleştiriyim dedim... kötüyse kötü işte kardeşim naapalım....

valla bana düşmez, kendisi nası mutluysa ööle hareket ediyo, hoşuma gitmedi giydikleri ama "hatuna bak ne rahat yaaa!kimseyi taktığı yok! mutlu galiba" diye düşünmekten de geri durmadım...

sen sakın aşkından vaz geçme, kim bilir belki bigün :PPPPPPPPPPPPP

ha bu arada DD ile ilgili bi foto dolanıyo nette LOTR ile ilgili, onu buraya koyanı DÖVERıM :PPPPPP

Pelin işkencenin alasını yaptı.. istemiyorum o fotoyu.. bakın ciddiyim...

From: THE_LUCKIEST 1/14/2003 9:16 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (8 of 27)

DD'nin LOTR ile ilgili fotosu mu?!!!
Ben görmedim nolur biriniz bana göndersin onu ya da adresini söyleyin dicem ama baksanıza koymasın kimse diyosunuz:)

From: Acacallis 1/14/2003 1:51 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (9 of 27)

ruki, DD nin fotosunu bi sekilde bana gonder.buraya koyulmasın, evet,ben de katılıyorum ama gormem gerek..
vixenn2003@yahoo.com

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/14/2003 11:18 pm
To: Every day above ground is a good one. (trustno13) (10 of 27)

Pelin'den.....

Murat'çım ,foruma filan giremiyorum ama bunu buraya yazmamazlık edemem.. Senin nasıl bir Giilian hayranı olduğunu bildiğimden , böyle düşüncelere kapılmayacağını biliyorum (yoksa noolur bilemem Razz) ama bazı arkadaşlarımız için lazım olabilir..

Bence Gillian tabii ki bilerek ve isteyerek bunu yapıyor..Smile Haahahaha ....Bu kadını cidden seviyorum. O, aptal Hollwood standartlarına uymayı reddeden ve Vogue'un Yılın Moda ödülleri saçmalığında sahneye çıkma tutkusu olmayan biri o..

Hatta bunu şu ,ismi herneyse ,listeye inat olsun diye yaptığına eminim ..< nerden mi biliyorum?> ıstediğnde harika şeyler giyiyor çünkü..

O bir Jennifer -oooh , I must climb to the Hollywood Hill ,I must be the queen- Lopez değil.... Gerçek biri .. Ben de onu bu yüzden seviyorum ..Onu sadece görünüş olarak seven varsa bu otobüsten hemen insin ..Ağırlık yapmaya gerek yok!

Evet etek cidden berbat .Ama Gillian Marjinal olmak istiyorsa bu onun seçimi ,Kendi için yaşayacak , bizim için değil .Megolaman olmayalım isterseniz Smile

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/14/2003 11:24 pm
To: Acacallis (11 of 27)

Ya arkilerim bişi diyosak ciddiyis heralde... sildim onu çoktan gereksiz bişi yaf...
hem olsa da yollamazdım ki.... hiç merak edilcek bi yönü yok... bi fotomontaj olayı o kadar.

daha fazla konuşmıcam bu konu hakkında yaf... bazı hayranlar kafayı sıyırmış dalgasına yapmışlar işte salakça bişiler...

valla bişi kaybetmiyosunuz yaaa... inanın bana lütfen...

From: Acacallis 1/17/2003 8:15 am
To: THE_LUCKIEST (12 of 27)

bence burda hos gorunuyor ben oyle kendini kasan ne giysem sorunu içince bogusan kadınları sevmiyorum.burda GA bana tam bunun mesajını vermis gibi.çok rahat çok marjinal:)

From: meleren 1/19/2003 3:04 pm
To: Acacallis (13 of 27)

Bence kyafetin hiç bir önemi yok ama yanındaki kıl için aynı şeyi söyleyemeyeceğim:(( napimmm...

From: F i l i Z (StunGKissinG) 1/26/2003 10:38 am
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (14 of 27)

Inanamiyorum. Korkunc bisi ya!!! Sen 9 sene DDnin yaninda oyna sonra git... DDyi o kadar sevmem bile, yuh yani!
Must be love?

From: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 1/26/2003 12:11 pm
To: F i l i Z (StunGKissinG) (15 of 27)

sanırım...ama şey, sonuçta bu onun hayatı ben de sadece bilgi olsun diye koymuştum resmi alay etme niyetim yoktu...

From: F i l i Z (StunGKissinG) 1/26/2003 1:20 pm
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (16 of 27)

Ya kusura bakma sana bisi demiyorum. Bence Gillian daha iyisini yapabilirdi o kadar.
Hehe kankammis gibi konusuyorum baksana Razz
Mutluysa daha ne Very Happy

From: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 1/26/2003 1:41 pm
To: F i l i Z (StunGKissinG) (17 of 27)

asılsen kusura bakma şua to all özelliği olmadıı için tek sana demişim gibi oldu..çok haklısın mutluysa daha ne:)ama bi de hayranlığın getirileri götürüleri var. Yani ben OSde Bu adamı yerden yere vuranların dahi bunu kasten yaptıklarını zannetmiyorum.dediğim gibi "hayranlık"

From: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 2/18/2003 5:11 am
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (18 of 27)

ah tanrım!!!o adam bir felaket korku filmi gibi.ya belki mutludur ama hiç yakıştıramadım doğrusu.ama giysisine bi seycik demicem aferin ona iyi yapmış.baska insanların gorüşlerinden kendini bu kadar arındırabilmesi harika birşey.SENı ıÇTEN SEVıYORUM GıLLıAN!!DEVAM ET!!

From: ...: M & S :... (xferhat) 7/24/2004 6:53 am
To: ALL (19 of 27)

yaw ardaşlar bizimkisi rodney rowlend diye bi çakalla mı birlikte. haberi olan varmı.göya 1997 den beri onunla birlikteymiş.
film.gen.tr de yazıyo da.
http://www.film.gen.tr/star/star.cfm?sid=4743

elemanın fan sitesi bu.yakışıklı ama kerata.
http://www.rodrowland.de

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 7/24/2004 8:10 am
To: ...: M & S :... (xferhat) (20 of 27)

yok be güselim o geçmişte kaldı bile çoktaaannn Razz.. Never again bölümünde Ed Jerse'yi canlandrıan aktör bu, o sıralar Gillian ile çıkıyolardı bildiğim kadarıyla..
Asıl çıktığı kişi ile 2002'den beri beraber olduğu Julian Ozanne , Ayrılsalardı haberi gelir ve burdaki Murat'ın başı çektiği GA hastaları bayram yaparlardı Razz

Ahanda bulduğum bi resimleri var burda;

http://www.gillian-nach-aktex.de/pageID_306196.html

bu postu da Nigar açmştı ilk, en başına gidersen orda da linki var.. Smile

film.gen.tr de çok güncelmiş canım!

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 8:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: asdf20032 7/25/2004 7:14 am
To: ALL (21 of 27)

http://www.imdb.com/name/nm0654699/bio
Biography for
Julian Ozanne

Trivia

Engaged to actress Gillian Anderson. Wedding planned on Sept. 2003 during a safari ceremony in Kenya.

adamın biografisinde de gördüğünüz gibi hakkında Gil den başka yazılacak birşey bulamamışlar.

From: [GüLbErK] (_VooDoo_) 7/26/2004 6:45 am
To: ALL (22 of 27)

bu ne yaaaa??!!! bu ne?? şok oldum valla, insan üstüne başına biraz özen gösterir bea, yanındaki adamla acaba hiç uymuş mu yani, sorarım arkadaşlar, bu resmi de gördüm ya, artık kesin kararımı verdim, ben gillian'ı txf'daki scully olarak seviyorum, bu adamı da çok aramış herhalde, baksanıza ya, hiç yakıştıramadım gillian'a ne bu kıyafeti ne de yanındaki adamı, kendisine biraz çeki düzen vermesini tavsiye ederim.allah akıl fikir versin valla ne diyeyim.

From: Spooky_Spook 7/26/2004 12:24 pm
To: ALL (23 of 27)

aşk ak'ada konar b..'da...Diyorum başka bir şey demiyorum..:))

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 7/27/2004 12:18 am
To: Spooky_Spook (24 of 27)

abartmayın alooo, eniştenin o kadar da tipi bozuk değil bir, herkes her resimde iyi çıkacak die bi kaide de yok iki..
gillian'ın tarzıyla ilgili de artık bıdı bıdı yapmak gibi bi durum yok önceden tartıştık, zevk renk meselesi o kadar. kimin haddine???

nese, evlensinler hade (bu kısım murat'a gıcıklık olsun diye yazılmıştır. nokta.. :P)

From: Spooky_Spook 7/27/2004 3:44 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (25 of 27)

Niye kızıyorsun Rukiyecigimm...Ben adam b.. demedim ki..:)
Sadece o lafı ortaya attım...ısteyen ak diye bakar...Hem ne
olursa olsun ben Gillian'ının arkasındayım.Eğer öyle mutluysa
mutluluğu sonsuz olsun!Zaten üçüncü kişi(ler) olarak bize ne düşeerr?
B.. yemek düşer.Tamam kesiyorum, bu b.. mevzuu çok uzadı..:);)

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 7/27/2004 4:00 am
To: Spooky_Spook (26 of 27)

kızmadım bak! döverim seni!!! :PPPPP
herkes gillian'a daha iyileirni layık görür ki görmeli de, ama onun hayatı işte, nese sis de hemfikirsinizdir benle uzatmaya gerek yok ki :))

From: welovexfiles 7/28/2004 7:53 am
To: ALL (27 of 27)

yenisi eski kocasından daha iyidir neydi o öyle zıbıdı
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 12:14 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 7/9/2003 3:00 pm
To: ALL (1 of 6)

http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=&postid=221359
http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=&postid=221348

From: gillian1610 7/10/2003 3:31 am
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (2 of 6)

ilk resimdeki kişi gillian mı benzetemedim de...

From: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 7/10/2003 6:01 am
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (3 of 6)

ilkinde tam olarak nerde GA??

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 7/10/2003 11:49 am
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (4 of 6)

aha haven hala acık mı,dur bi bakiym ...
BAKTIM DEğıLMıS...

From: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 7/10/2003 1:59 pm
To: Tuba The Ripper (xxtubaxx) unread (5 of 6)

arabada adamın yanındaki değilse kimse değildir..

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 7/10/2003 4:04 pm
To: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) (6 of 6)

Eğilmiş, saçları belli oluyor, ya poz vermemek için eğilmiş yada ayakkbasını bağlıyor:)))
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 12:14 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: gillian1610 5/21/2003 8:50 am
To: ALL (1 of 5)

tamam bu gillian'ın sevgilsi julian ozanne'nin fotosunu gördük te kimdir nedir bu adam?ne iş yapar?hiç daha önce duymadım adını bilen varsa cevap verin ya!!!!!!!!!!!!!1

From: Uroboros4 5/21/2003 11:51 am
To: gillian1610 (2 of 5)

kim olduğu bilmiyorum ancak kara listemde 1. sırada olduğu kesin

From: gillian1610 5/22/2003 6:10 am
To: Uroboros4 (3 of 5)

kesinlikle benim de listemde 1 numaraya geçti tea'yı bile solladı yalnız bu adamın kim olduğunu acilen öğrenmek bana farz oldu şimdi araştırıcam!!!!!!

From: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 5/23/2003 9:28 am
To: gillian1610 (4 of 5)

ayyy:((( o adamı gördükten sonra zaten günlerce kabuslar görmüştüm.Dayanamayıp gene baktım resme.ııııyyykkk.hatta ööööyyyyykkkk hattta böööööyyyykkkk(tamam abarmıyorum:)) ama GA ya laf yok;))hem de kesinlikle.ayyyyyyy yerim ben onu....

From: gillian1610 5/26/2003 9:44 am
To: Tuba The Ripper (xxtubaxx) (5 of 5)

elbette gillian harika ötesi ama şu nuevo amora daha yeni girebildim(internet sorunları varda şu günlerde) neyse ya o adamın hali ne!!!!! diyecek hiç bir şey bulamıyorum aynı zamanda görür görmez bu ne yaaaa falan dedim (gillian'ı da hiç böyle görmemişim orası ayrı)neyse gillian seçimi yapmış bizim susmak kalır mutlu olacaksa olsun bu adamla:(((((((>bu arada evlenecekler mi?????????>
Başa dön
face_of_melinda

İletiler: 4

İletiTarih: Sal May 15, 2007 7:35 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ya hayır ya bu kıs nie böle rüküş olmuş o yanındaki adamda öff yaa Mad
Başa dön
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Çar May 16, 2007 12:14 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
O adam ne öyle ya Shocked Sonuçta kadının kendi seçimi ama uzun zaman DD'nin yanında görünce...ılginç geldi biraz.Bu arada GA hayranları bizim DD için yaşadıklarımızı anlamış olacaklar(evlenirlerse tabii)Moral bozmak gibi olmasın da Tea ablamız da güzel en azından.şaka şaka alınmayın Very Happy
Not:Bazı linkleri açamadım sorun bende mi acaba???
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Çar May 16, 2007 12:24 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar cevap yazdığınız mesajlar 2003'ten kalma...ne link kaldı ortada, ne de julian ozanne.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Çar May 16, 2007 12:29 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Özür dilerim...Anasayfada görünce konuyu yazayım dedim.Tarihe de dikkat etmemişim.Tekrar pardon...
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız