X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Forum Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!-
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

Joined: 09 Apr 2005
Posts: 3600
Location: Istanbul

PostPosted: Tue Nov 14, 2006 6:42 pm    Post subject: Reply with quote
Arkadaşlar, takip etmek istediğiniz başlıklar olduğunda "Bu konuyu cevaplar için takip et" linkine tıklıyorsunuz, iyi güzel de, bir kısmınız kayıtlı mail hesabınızı hiç kontrol etmiyorsunuz sanırım.

Hesabınıza giden mailler posta kutunuz dolu olunca geri dönüyor. Yani mümkünse, takip etmeyecekseniz, o linke tıklamayın..

Teşekkürler Wink
Back to top
View user's profile Send private message
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

Joined: 11 Apr 2005
Posts: 1450
Location: Gebze/Istanbul & Izmir.

PostPosted: Thu Jan 18, 2007 10:48 pm    Post subject: Reply with quote
Bunu muhtelif başlıklarda, ilgili mesajları gördükçe yazdığımızdan ve hatırlattığımızdan eminim ama burada tekrar etmekte fayda görüyorum:

Sevgili forumdaşlar, Yönetim (Sendika Üyeleri) olarak, sadece "çok güzeldi.", "çok kötüydü", "çok saçmaydı", "çok mantıklıydı" "+1" veya sırf smiley'den oluşan mesajlardan tiksiniyoruz. şu koca internet dünyasında zibilyon tane-içeriğinde XF barındıranlar da dahil- forum var, doğal olarak herkesin amacı sesini duyurabilmek için farklılaşmak. Kimi teknik açıdan farklılaşır kullanıcısına bir sürü özellik sunarak, kimi konseptini kullanarak diğerlerinden ayrılmaya çalışır, kimi forumlar da içerik ve kullanıcı kalitesine odaklanır. Biz içerik ve kullanıcı kalitesi diğerlerinin üzerinde bir forum olmak için çaba sarf ediyoruz. Bu çabamızın, üyelerimize duyduğumuz saygıyı yansıttığını düşünüyoruz. Ve doğal olarak sizlerin de bu çabamıza saygı duymasını bekliyoruz.

Yukarıda bahsettiğim, kimseye bir faydası olmayan mesajlarla ilgili bir kural yok. Bu bizim bir ricamız. Çünkü şu da bir gerçek ki hepimiz öyle ya da böyle bu tür mesajları kullanma zorunluluğu hissediyoruz ya da cazibesine kapılıyoruz. Ama inanın "+1" yerine mesela "aynen katılıyorum" demeyi tercih ederseniz, veya vardığınız kanıyı(kötü, güzel, saçma, değil) çok değil 1-2 cümleyle desteklerseniz, kimsenin tepkisini çekmezsiniz.

Teşekkürler.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

Joined: 09 Apr 2005
Posts: 3600
Location: Istanbul

PostPosted: Sun May 06, 2007 9:30 am    Post subject: Reply with quote
Bulunduğunuz yer, adı üzerinde forum, tartışma alanı yani..

Bu forum kişisel blog sayfası değildir. Üzerinde tartışılamayacak konuları(yazdığınız kısa yazılar, vb.) lütfen kişisel sayfanız ya da blogunuzda yayınlayınız.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!- All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group  
X-Files by Scott Stubblefield