X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Tristram Shandy: A Cock And Bull Story

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 4:19 pm    İleti konusu: Tristram Shandy: A Cock And Bull Story Alıntıyla Cevap Gönder
Neredeyse gözden kaçıp gidecek bir filmdi bu, 25. ıstanbul Film Festivali'nde En ıyi Yabancı Film ödülünü kazanınca dikkatimi çekti. Fragmanını izlerken bir de ne göreyim: Gillian Anderson başrollerden birinde!

Çok absürd ve komik bir film gibi gözüküyor; 17 yüzyılda yazılan bir "filmi çekilemez" kitabın filme çekilme macerasını anlatıyor. tarihi bir film yaratma gayretindeki ekibin başından geçenler, oyuncuların birbirleriyle olan ilişkileri, falan filan. fragman çok komik geldi bana. Oyuncular hem kendilerini hem de çekilen filmdeki karakterleri canlandırıyorlar Smile

fragmanda bir sahnede koptum. Erkek aktör, rol arkadaşı (tahmin edin kim) için yorumda bulunuyor:
"I can't act with Gillian Anderson...I have a sexual thing for Gillian Anderson"
ahahahah!hangimizin yok ki?(hmmmm) Laughing
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 4:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Çok güzel... Valla!! Son anda Alan Rickman'ın filmini farkedip paldır küldür bilet peşinde koşturuyorum, gel gör ki Gillian'ın filmi arada kaçmış gitmiş bile..

Ah be! ah be! yapılır mı bu be kısım.. Sad

Fragmanıyla avunayım bari...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
goldenwand

İletiler: 3

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 9:35 am    İleti konusu: hmm Alıntıyla Cevap Gönder
üzücü ama gillian anderson toplasan 1, bilemedim 1,5 dakika görünüyor film boyunca.. fakat film gerçekten çok başarılıdır.. kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Çar Nis 18, 2007 9:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
evet gillian anderson ın sadece adı var...ama filmi GA için özellikle alsam da beğendim.

filmin vardığı bi yer yoktu ama değişikti o yüzden beğendim..lakin,, yine de izlenmesi şart değil bence Very Happy
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız