X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Vatan'da The X-Files
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cum Şub 23, 2007 5:08 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Normal hayatlarında arkadaş bile değiller derken ne gibi bir arkadaşlıktan bahsediyoruz acaba?Aşk meşk durumlarıysa tamam da, normal arkadaş da mı değillermiş?O kadarı da biraz garip bence.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cum Şub 23, 2007 5:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
eheh normal arkadaşlıktan bahsediyoruz tabi, ötekini başka türlü ifade ederdik; aşk meşk, seviyeli ilişki, tostumu yedim bekliyorum.. Laughing

yannız 4. sezon civarı cidden paranormal bir boyuta ulaştı ilişkileri, o kesin, kimse ne olduğunu hala çözebilmiş değil. golden globes'da dudaklara konan "tşkrlr cnms" öpücüğü gibi misal...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cum Şub 23, 2007 5:38 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
the 8th endless yazdı:
eheh normal arkadaşlıktan bahsediyoruz tabi, ötekini başka türlü ifade ederdik; aşk meşk, seviyeli ilişki, tostumu yedim bekliyorum.. Laughing

yannız 4. sezon civarı cidden paranormal bir boyuta ulaştı ilişkileri, o kesin, kimse ne olduğunu hala çözebilmiş değil. golden globes'da dudaklara konan "tşkrlr cnms" öpücüğü gibi misal...

Hımm anlıyorum Laughing Saygı duyuyorum tabi ama normal arkadaş bile olmamaları saçma geliyo bana açıkçası.O öpücüğü de bilemiycem artık.97 Golden Globe'uydu di mi?Olmuştur bir şeyler bir ara olmuşturr, illakii. Razz
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cum Şub 23, 2007 5:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:
Hımm anlıyorumSaygı duyuyorum tabi ama normal arkadaş bile olmamaları saçma geliyo bana açıkçası.O öpücüğü de bilemiycem artık.97 Golden Globe'uydu di mi?Olmuştur bir şeyler bir ara olmuşturr, illakii. Razz

Very Happy Evet 97 Golden Globe...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pts Mar 26, 2007 5:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Vatan'da Haşmet Babaoğlu şöyle bir yazı yazmış eski dizilerle ilgili;

Özlemin ekranda eski tadı yok

Söyleyin bakalım: Yeniden gösterilse soluksuz izlerim diyeceğiniz eski TV dizileri var mı?

Hani şöyle üzerinden en az on yıl geçmiş diziler...

Zamanında izlemek için işi gücü bıraktığınız, ocakta yemeği yaktığınız, arkadaş randevularını ektiğiniz diziler...

Çocukluğunuzun mutlu anlarına ortak olmuş, yeni yetmelik çağınıza renk katmış diziler...

Yeniden gösterilseler ne iyi olur diye düşünüp heves etiğiniz bu diziler gösterilince sıkılmadan izleyebiliyor musunuz acaba?

ABD?de yapılmış izleyici ölçüm ve araştırmaları bu hevesin genellikle boş çıktığını; eski ünlü dizilerin pek azının daha sonra aynı heyecan ve dikkatle izlendiğini gösteriyormuş. Aynı yoğunlukta olmasa bile yıllar sonra da eski izleyicisi tarafından ilgiyle izlenen diziler daha çok Uzay Yolu gibi bilim kurgu veya X Files ya da Alacakaranlık Kuşağı gibi gizem-fantazi türlerine aitmiş.......

Devamı için http://www7.gazetevatan.com/root.vatan?exec=yazardetay&tarih=26.03.2007&Newsid=113975&Categoryid=4&wid=9
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Mar 26, 2007 6:37 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
patient x yazdı:

Özlemin ekranda eski tadı yok

Haklı olduğu yerler var ama benim için hiç öyle olmuyo nedense, çok az dizi vardır tekrar izleyemediğim..

Güzel ve Çirkin'i her gördüğümde ayıla bayıla izledim yine, Mavi Ay'ı da öyle.. Çok sevdiğim dizileri tekrar izleyince sıkılmıyorum, ama Haşmet Babaoğlu'nun söylediği gibi bende hatıra babında bişi kalmadığından heralde.. Çoğu şeyi o kadar uzun zaman geçince unutmuş oluyorum. Tekrar izlemek zevkli geliyor.

şimdi XF yeniden gösterilse, yeniden izlerim.. Ondan da eski "Kuzeyde Bir Yer" var, o zaten yayınlansın diye bekliyorum..

Ziyaretçiler var, onu da yeniden izlerim vallahi, en zoru bu Ziyaretçiler olur belki ama izlerim..

Beni bu zamanda tutan BSG, Heroes ve bilimum diziler dışında, inkar etmiyorum geçmiş dizilerin samimiyetini daha çok seviyorum..

Yani bende özlemin ekranda eski tadı var.. Smile cumartesi günü 80'leri andık zaten, o dönemi o kadar çok sevmişim ki onu anladım.. Bu zamanın hızına ayak uydurmak çok zor, bunu düşündükçe 80'ler aklıma geliyor ve keşke hiç büyümeseymişim bile diyorum..

Bu hafta sonu planlarım var 80'lerle ilgili, eheh Razz
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiler: 126

İletiTarih: Çar Nis 11, 2007 8:03 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
benim çok sevdiğim diziler vardır.
simpsonlar, x files, 4400

türkiyeden de tatlı hayat. hani haluk bilginerin oynadığı.

bu dizileri ne zaman yayınlansa izlerim.
tekrarmış, yeni bölümmüş. hikaye.
yine de izlerim.
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Çar Nis 11, 2007 5:48 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Benim tekrar yayınlanmasını arzu edebileceğim diziler şunlar olabilir:Star Trek,TXF,Dead Zone(ılk Sezon) ve Melrose Place...Bu dizilerin zamanında müptelası olmuş birisi olarak ben de hepsinin ayrı ayrı etkileri vardır! ızlenebilirliği yüksek olabilecek dizilerden birkaçıdır bence bunlar Smile
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız