X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
DD Lewel'de !..

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 9:29 pm    İleti konusu: DD Lewel'de !.. Alıntıyla Cevap Gönder
From: Commala Come Come (rukish) 1/2/2004 9:23 am
To: ALL

Ayrıntıları bilmiyorum valla kardeşim haber verdi de :).

şu seslendirdiği oyunla ilgili bi haberdir kesin. Du bakalım bugün alcam. :)))

From: TheMartyr 1/2/2004 11:22 am
To: Commala Come Come (rukish)

[Ruki'yle alakasız bir mesaj olduğunu hemencecik söylemek istiyorum.Kimse alınmasın boşuna]
Öncelikle derginin adını Lewel olarak yazdığı için Ruki'yi tebrik etmek istiyorum[kinaye aranmasın].Ve GAMESHOW adlı ulu dergimizi hatırlıyorum gözlerim yaşlı bir şekilde.Az kapışmamıştık arkadaşlarla Lewel alınır mı diye.Ki galip de gelmiştik çoğu zaman.Biz GS nesli çocukları[?] olarak şu andaki dergicilik kavramına hüzünle bakıyoruz.Gerçi Lewel da çok özenmiştir sonradan ama nereye kadar?
Ahhh GS ahh;böyle bırakıp gidilir miydi beaaa!

PS:Konuyla şöyle bir alakası var;Lewel.

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 1/2/2004 12:41 pm

David XIII adlı fps oyununda baş karakteri seslendiriyor.Oyunu alalı bayağ oldu ama şöyle başına oturupta bir oynayamadım.Ama David'in ses bayağ karizmatikti şöyle bir baktığımda:)
Ruki aslında sana James'in seslendirmne yaptığı bir oyun lazım hatta direkt kendinin oynadığı virtual birşeyde olabilir:))))))

Not:Sadun gameshow dedin olayı bitirdin.Gelmiş geçmiş en kült dergidir kendisi...Acayip hastasıydım...Hata her fırsatta eksik küçük sayılarımı tamamlamak için sahafları talan ederim...Hatta hatta onun anısına başka hiçbir oyun dergsi almamışımdır...

From: Commala Come Come (rukish) 1/2/2004 1:50 pm
To: Those turns were gift for me... (Durden38)

Öncelikle Tancan bravo yane bi de *oturup ta oynamadım ki* diyebiliyosun o rahatlıkla. ınsan "Ruki'ye veriim bi, oynayamaz ama Haluk oynar bu da DD'nin sesinden nasiplenir" der. Ama yok! Beyfendinin CD'leri içine tozlansın oyun anasını satiim. (şimdi şöle bi soru da var tabe: Ruki mal mı? Neden işten çıkınca şöle bi Yazıcıoğlu'na gidip te almaz ki?.. Hımm.. Bunun üzerine bayaa bi gyik yapabiliris aslında. kalsın :PP.)Ki ne zamandır burda muhabbeti de geçiyo hiç mi aklınısa gelmiyo be! Ha?! ühüh

James'in seslendirdiği bi oyun var zaten güselim. orjinal Buffy oyunu. Sanırım PS'de. Pek yüz vermedim o yüsden.. Spike sadece sesi ile yetmiyo bana hem.. eheheueueheu. Bak virtual dedin de.. Zaten adamı klonlamayı beceremezsem ikinci yapıucaam şey de odur yane. Her neyse, ben bütün alternatifleri değerlendiriyorum merak etme sen..

Ama DD'nin sesi konusunda ne düşündüümü biliyon yane. Yazıcıoğlu'nda var mı bu oyun bari onu söleyin bea:P

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/2/2004 2:02 pm

Dergiyi aldınızmı?? ne büyüklükte bir bölüm yapmışlar, almaya değermi yani

Oğuzhan

From: Commala Come Come (rukish) 1/2/2004 4:27 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

valla resmi varmış DD'nin. O kadar biliyom ben..

Bi de ya ismi yanlış yazılmış ya benim *akıllı* kardeşim dergiden okuyamamış ismini, mesajda garip bişiler vardı :P

EDIT: Obaaa! Aralık sayısıymış! Kardeşim Ocak'ı almış içinde yok!.. :(((..

From: -What Didnt Kill Him Made Him Stranger- (TRARAGORN) 1/2/2004 4:27 pm

Bir zahmet tarayıver :) Bizde gorelim.Bir DD icin o kadar para vermeyelim.Zaten son 1 yıldır temelli kotulesti dergi. :))

From: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon 1/2/2004 4:40 pm
To: -What Didnt Kill Him Made Him Stranger- (TRARAGORN)

Ya yok be o kadar önemli bişi deilmiş arkilerim. Murat iki dakkada bütün heyacanımı söndürdü. "pul kadar bi fotosu var kısım!bişi yok o dergide" dedi. :(((

ben kardeşimi boğcam şimdi! :P

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 1/2/2004 5:57 pm

lewel mewel dewken biwde XIII oyununun adını XII olawak yazan awkadaslaw da waw, onwawı da buwadan uyawıyowum..

ewuwueuwue

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 1/2/2004 7:50 pm
To: the Unseen, the Eternal... (trustno13)

Level'ı s****** size birşey olmasın:)))
Ya Ruki oyun oynıyacak 5-10 dakka vakit bulsam XIII'den önce tonlarca biriktirdiğim oyun var zaten.Ha deselerki Scully'nin seslendirdiği şöyle bir oyun var allah der 24 saat oynarım:))

Not:Murat bey o mesaj bir yandan müşterilerle uğraşırken bir yandan yemek yiyip bir yandanda uyuklarken yazıldı...Oh hem ahımda tuttu Kill Bill yalan oldu size:))))

From: TheMartyr 1/2/2004 8:09 pm

Walla Tancan'cım şimdi geldim Kill Bill'den o konuya az sonra girecem zaten[çok doluyum çooook :]]].
Ben hayatımda GS'den başka bilgisayar dergisi[oyun diyelim,bi iki kere Chip almışlığım vardı galiba] almış bir insan değilim.Hele hele GS'nin ilk kapanışından sonra dergicilerdeki[hehehe] o bölüme bile göz atmışlığım yoktur acaba dergiler ne alemde diye.Umrumda da değildir.Amatör ruh geyiğine de hiç girmemişimdir ikinci nesil GS'de.
Ben ya GS ya hiç diyenlerdenim.
Evet.

From: Commala Come Come (rukish) 1/2/2004 8:14 pm

Ne demek be "Kill Bill yalan oldu???" vol.1 mi ertelendi? vol2'ye mi bişi oldu? Yarın gidebilcek miyis? Ama benim işim var. Hem evdeki beye nası bi yalan uydurcam. Yalan uydurmam gerekir mi? (Tancan die bi arkim var telefonumu yedi babacımmm!???? ıyyk ..öğğğgghhh!!!)

eeee? Nedir durum bea?

From: TheMartyr 1/2/2004 8:28 pm

Demin de dediğim gibi az önce geldim sinemadan ertelenmedi kesinlikle.Afiyetle gidiniz :]
Ha eğer siz birlikte gidecektiyseniz ve o konuda bir problem çıktığı için böyle bir mesaj atıldıysa o zaman bana kefal muamelesi yapmanızda bir sakınca göremiyorum :]]

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 1/2/2004 8:56 pm
To: TheMartyr

Ya Gameshow ayrı bir olaydı onların yerini hiçbir şey alamaz zaten.Ben gameshow'dan sonra hiç oyun dergisi almadım ama hardware olayları için pcnet almaya devam ediyorum...Ahh ahh gameshow'un overdose eki geldide aklıma ne mavra olurdu:)))

Not:Ruki film falan ertelenmedi sadece Murat'a benim ahım tuttu:))

From: spooky (spooky_tr) 1/3/2004 12:40 am

filmi 6 milyon yerine 2 milyona izleme şansım olduğu için ben kısmen köstek oldum, kabul ediyorum.. :P

From: [GüLbErK] (_VooDoo_) 1/3/2004 12:55 pm

level'i her ay alırım, ama aralık ayında tamamen unuttum, vizelerim falan vardı, dağılmışım yani, ama pul kadar fotoyu da ne yapacam bea,
neyse ... :P

From: theafl 1/7/2004 7:12 pm
To: [GüLbErK] (_VooDoo_)

harbiden alıyormusunuz o dergileri
ne biliyim eğer oyunu merak ediyorsanız bence kendiniz kasıp bulmalıınız yolarını eğer yorum istiyosanız yorumunuzu kendiniz yaparsınız eğer yeni çıkan oyunları merak ediyosanız derginin kapağına bakarsınız eğer içini merka ediyorsanız arkadaşlardan bulun
eğer benim de dergim olsun gibi bir düşünceniz varsa alın ne diyim dah ben yani ha:)))))))

From: TheMartyr 1/7/2004 8:49 pm
To: theafl

Öyle garip birşey yazmışsın ki cevap yazma gereği hissettim dergi almıyor olsam da.
Dergiyi almak için bir sürü sebep sayabilirim sana ama bir tane yeterli.
Bir oyunun ismini duymuşsundur.Oyunu merak etmektesindir.Senin zevkine yakın bir zevke sahip olan kişilerden fikir almak istersin.Fakat daha oyun piyasaya sürülmediği için ya internetten bakacaksın ya da dergiden okuyacaksın.ıngilizcen yoksa mecbur alıp okuyacaksın dergiden eğer çok merak ediyorsan tabi.
Eğer konu efsanlerin efsanesi Gameshow ise durum değişir.O dergiyi alman için milyonlarca sebep bulabilirsin.Mavrası için almıyosan bile kendi zevkine uygun bir yazarın yorumu için alırsın[nerden mi bilecen zevkinin sana yakın olup olmadığını?Sürekli takip ettiğini varsayıyorum.Çünkü o dergiyi bir defa alıp adam akıllı okudun mu kulu kölesi olursun-ya da olurDun].
Böyle bir ton sebep çıkarmak mümkün.
Bahsettiğin "otlakçı" zihniyet ise ne yayıncılık etiğine ne de genel anlamda etiğe uygun değil[bence].
Hepsi de kendi yorumumdur.Senin yorumunu oldukça "kışkırtıcı" bulduğum için yazma gereği hissettim...
Ha bi de kendi yorumunuzu yaparsınız olayı var.Kendi yorumunu yapman için oyunu alman lazım.
1.Sadece 1 oyun+1 dergi[2 oyun fiyatına diyelim] alacak paran vardır.Ortada ise 6 oyun vardır.Hangisini alıp deneyeceğini nereden bileceksin?Yani parasal sorunların olabilir.
2.Bir ton oyuna bir ton yorum yapma süresi yerine yapılan başka bir yorumu okuma süresi daha tercih edilebilirdir.
3.Oyun daha piyasaya çıkmamış olabilir!

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 1/7/2004 9:25 pm

Hımmm bu durumda...
-Gazete alma önemli haberleri kapağına bakıp görürsün, içeriklerini sağdan soldan duyarsın...
-Sinemaya gitme, afişine bak fikir edin yeter.Giden arkadaşlarından dinlersin filmi...
-şarkıyı dinleme, sözlerine bak.Bi arkadaşında nasıl olsa gelir mırıldanır sana...
Bu böyle uzar giderrrr...

From: theafl 1/8/2004 12:11 pm

valla gazete almıyorum haberler yetiyor ama gülse birsel için alıyorum gazeteyi
kitap almıyorum dost kitabevine giriyorum sıılana kadar okuyorum
sinema dersen burada (iskenderunda)doğru dürüst bir sinema yok ama vcd ye para vermiyorum tanıdık bir cd ci var iimi hallediyorum arkadaşımın babası iskenderunun kaset toptancısı
istediğim kasedi getiriyor
eğer istediğim kaset yabancıysa kuzenim d&r ıngenelmüdürünün asistanı saolsun onun da katkıları oluyo
ha bide okul da elimi açıp allah rızası için 250 bin diye geziyorum ve 2 -3 milyonum oluyo harcıyorum:)))))
otlakçıyım evet:))))))
bu arada level gerçekten güzel bir dergi ve arkadaşlarımda bunu farkına varmış:)))))

From: theafl 1/8/2004 12:21 pm

geyik yapıyos tabi kim sevmezki kasede para vermeyi elimde ne kadar varsa yatırırım kasde
kitap almayı bende severim
leveli de severim o ilk yazıyıda geyiğine yazmıştım:)
ama ne yalan söleyeyim
otlakçıyım.ama abartmam:)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız