X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
5. Sezon Başlangıcı

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Resist or Serve - Sezon 5
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Jan 10, 2007 5:43 pm    Post subject: 5. Sezon Başlangıcı Reply with quote
From: ufoozgur 11/29/2002 11:13 am
To: ALL

5. sezon ne zaman başlıo. Kaç aydır Southpark'a talim ediyorum walla

From: okatmer 11/29/2002 11:23 am
To: ufoozgur

Gümrükten kasetlerin çıkması,dublaj vs....

Sanırım bir ay sonra başlar 5.sezon

From: TRARAGORN 12/1/2002 12:27 pm
To: okatmer

peki X sence bu arada bize ne seyrettirecekler,umarım ilk 7 bolum olmaz cunku artık krize girerim bi daha seyredersem...

From: TRARAGORN 12/1/2002 12:29 pm
To: ufoozgur (4 of 6)
722.4 in reply to 722.1
tanıt kendini ey yabancı !!!

,yani aramıza hosgeldin,kendini biraz tanıtır mısın?

From: okatmer 12/2/2002 5:22 am
To: TRARAGORN

Tarih tekerrürden ibarettir!!!

4.sezon başlamadan önce "Anadolu Belgeselleri" vardı dizinin yerine, herhalde gene butür bişiy yaparlar ama dizi asıl yayın saatinde değil. Bu yüzden ara verirler diye düşünüyorum

From: ratboy___ 12/12/2002 6:14 am
To: ufoozgur

south park'da iyi ya...
Bence X ile aynı zamanda yayınlanması kötü bir yana...

From: meleren 7/22/2002 6:34 pm

Görünen köy klavuz istemez.
5. sezonu başka bir kanal yayınlasada ben izleyemeyeceğimden(çünkü ne kablolu ne de uydu var antenle tv izliyorum:) ) acaba 5. sezon dvd sini alamazmıyız yani çok mu pahalı olur .
Bu konuda neler yapılıyor, son durum ne? Tabii belirteyim böyle bir konu söz konusu olursa alacaklar arasındayım:)

From: okatmer 7/23/2002 1:17 am
To: meleren

TGRT'den 5.sezonun alınacağına dair bir mail geldi. Sadece yeni bölümleri alıcaz diyolar ama zaman hakkında bi bilgi yok. Alınsa bile herhalde anca kasım'da başlatırlar.

From: SSTARBUCKJR 7/23/2002 6:20 am

tgrtden bişey ummayın.

From: spooky_tr 7/23/2002 5:51 pm
To: meleren

5 sezon DVDsi alınacak aslında ama bunun için hepimizin bişeyler yapması gerekiyor..barış sezon 1 cdlerini yapmıştı bildiğin gibi..şimdi sezon 2ler üzerinde çalışıyor..eğer sezon 2yi de satabilirsek sezon 5in cdleri de önümüzdeki sene içinde elinde olur herhalde!! )) şimdiden para biriktirmeye başlayın valla adam güzel yapıyor yani cdleri kaçırmayalım bu fırsatı!!görüşürükkk..

From: highlander75 7/26/2002 8:48 am
To: spooky_tr

slm, o dvdlerde türkçe altyazi mevcutmu acaba bilen varmı

From: SSTARBUCKJR 7/26/2002 10:50 pm
To: highlander75

hayır değil. R2, yani bölge 2 DVD olmadığı sürece türkçe seçeneği konmuyor. aslında R2 olan DVDsi var mı XF'ın hiç? türkçe hiç yok sanırım. Elimde bir FTF DVDsi var, ondaki altyazı seçenekleri arasında türkçe yok mesela.

From: FMULDER9 7/27/2002 3:45 am
To: SSTARBUCKJR

Merhaba

Region-2 (Bölge-2) olup olmaması önemli değil. Ben de FTF nin DVD si
var. www.amazon.co.uk dan almıştım. Region-2 yazıyor. Ama FOX film
şirketi bu yıl Türkiyede DVD ve VCD piyasasına girdiği için daha önce
ürettikleri DVD lerde Türkçe altyazı seçeneği koymamışlar. Hatırlarsanız Oğuzhan FTF nin VCD si çıkacağını söylediği zaman FOX un
Türkiye dağıtımcısı Tiglon şirketi buna benzer bir mail attığını söylemişti Oğuzhana. Yani olay pazar a girme olayı. Yanlış hatırlamıyorsam. 5. Sezon DVD sinde de Türkçe altyazı yok. Ama sanı-
yorum 6. Sezon ve sonrası için Türkçe altyazı seçeneği koyarlar. Ama
yine bizde bilindiği gibi 3 Cd den sonrası için Kültür bakanlığı ek
bir vergi koyduğu için Box setlerde Türkiyeye gelemiyor oda ayrı bir
tartışma konusu.

Saygılar

Mahmut

From: SSTARBUCKJR 7/27/2002 10:15 pm
To: FMULDER9

nereye vergi koyacağını şaşıran canım devletimin güzelliklerinden (!) biri daha karşımızda demek. Tüm sezonun birden DVD seti haline getirilmesi, sezonların 3'er 4'er bölümler halinde satılmasından daha düşük bir maliyete sahip oluyor, ama bir setin fiyatı hafife alınacak gibi değil. Satışı zorlaştıran diğer bir unsur bu tabii. Ama, kendi adıma konuşuyorum, almama engel tek şey bu fiyat olur, altyazısı varmış yokmuş değil. Altyazı beklersek daha çooook beklememiz gerekir.

From: okatmer 12/3/2002 7:59 am

13.12.2002
ışte 5.sezonun başlangıç tarihi..

Kasetler gümrükten alınmış,şuanda Kültür Bakanlığında denetimdeymiş.
Dublaj yetişirse bu cuma ,(bu cuma garanti değil) gelecek hafta cuma garanti 5.sezon başlıyor. Dizinin yayın saatide yine eski yayın gününe ve saatine dönüyor Cuma 23 suları..

Hayırlı uğurlu olsun :))

From: Acacallis 12/3/2002 10:20 am

ne guzel ya,son gunlerde duydugum en guzel haber wallahi...13 cuma!!!hadi bakalım,bayram hediyesi...

From: black_witch 12/3/2002 12:02 pm

tarihin belli olması güzel,yine de kendimizi fazla kaptırmayalım diyorum,sonumuz hüsran olmasın. umarım verilen tarih çıkar,biraz zor ama...

From: ratboy___ 12/3/2002 2:27 pm
To: black_witch

SOnunda ya...
ınanırmısınız kaç "ay"'dan beri gizli dosyaları izlemiyorum(izleyemiyorum'da denilebilir).
Ama boş durmadım tabiki...
Eve,calusari,kanlı rüzgar,Antikor ve ismini unuttuğum(diziden kitap haline çevrilmiş bir bölüm)'ün kitaplarını okudum...
Neyseki başlayacak yaa...
Sonunda...

From: _xxmerlinxx_ 12/3/2002 4:06 pm
To: ratboy___

hüsran yaşıyacağımızı sanmıyorum... belki 1 haftaanca

From: TRARAGORN 12/4/2002 3:45 am

13(.) Cuma bu size ugursuz biseyleri hatırlattı mı

From: rukish 12/4/2002 4:00 am
To: _xxmerlinxx_

şu reklam kataloğu gene elimde. ARALIK KATALOğU... Bu sefer bende kalabilirmiş...:)

valla Oğuz senin söölediklerine bile inanmıycaktım son ana kadar ama aldıkalrı gerçek. yayın tarihi gene belirsizlikler içinde bence...hayırlısı, inşallah ay sonuna kadar izleriz.. diziye sülük gibi yapıştılar anasını satiim.

Bu sefer reklamı 1.sayfa, önceki aykiyle aynı, hade arka plan aynı kalsın, yazılar da aynı!! "Yeni bölümleriyle her Cuma 23.30'da"...

demek ki başlasalar önceki ay da başlıyabilirlermiş. şaşırmış rolü yapmanın tam sırası heralde...

Nese sıkıldım başka bişi demicem.. Hem sinirlenmek istemiyorum...

ılgilenenlere ; Cuma 23.30'da dizi.. Kataloğa göre bu cuma (06.12.2002) yayınlanacakmış. Biliyorum 13'ünde olduğu söölense bile XF PHILE'ı bağışıklıdır bu konulara, her Cuma zaten bakıyosunuzdur. Dikkat edin :)

Tekrarlar Pazar 23:45'te olcakmış...

size hayırlı olsun

From: black_witch 12/4/2002 5:49 pm
To: rukish

tekrar olur mu acaba? orası muamma. üstelik cuma günü parkinson da gillian yok mu? buyur burdan yak hesaabı

From: Acacallis 12/4/2002 6:45 pm
To: black_witch

tekrarı da olursa super olur.oh ya x files baslasın artık nedir bu...yinede tesekkur ediyorum ya tgrt'ye yani sevinmemi sağlıyolar:))

From: okatmer 12/5/2002 5:48 am
To: rukish

Neden inanmıyosun yazdıklarıma anlamadım. TGRT içinde güvenilir ve üst düzey tanıdıklarımız var heheh

Bu katalog ne anlamadım..

From: rukish 12/5/2002 8:33 am

ınanmıyom demiyelim, inanmak istemiyom :PPP

ıstemiyodum demek en doorusu tabe :)

Repaş'ı biliyosun dimi? Sen söölemiştin. TGRT'nin reklamlarıyla ilgileniyo işte. Bizim şirkete her ay geliyo bööle bi katalog. Aylık yayınları tanıtıyo. Saatleri fln var. Bi de reklam kuşakları tabe ki..Öle bi katalog işte

Tüh yaa işyerinde unutum bak şimdi, buluşmaya getircektim. UFFFF

Nese bi ara getiririm... ıstanbul'ds diil misin artık olm? ınsan bi gelir bizim taraflara

byes

From: aasea 12/5/2002 11:07 am

ben 4. sezon bittiğinden beri TGRT ile pek ilgilenmiyorum. 5. sezonu baslatmalari da pek heyecanlandirmiyor beni.. çünkü yine ayni yayin anlayisini sürdürecekler. tabi bu anlayis XF yi kapsamiyodu gecen sene..

yine de bigün bizim istediğimiz gibi uygun saatte ve uygun bi günde TGRT de XF seyretme imkani bulacağiz. bu nasil olur demeyin. Cocuklar Duymasin bu konuda çok önemli bi örnek :)) ne zaman diziyi başka kanala verdiler, nerdeyse haftanin her günü her yayin kusaginda diziyi yayinlar oldular.
XF i ne kadar sevsem de bu hale düşürmelerini de istemem.. az yayinlanmasi özel oldugunu gösterir di mi :))
neyse, ilerde bi gün paramiz olur elbet. o zaman doğru amazon.co.uk :)

iyi bayramlar herkese..

From: erdemisik 12/8/2002 3:08 pm
To: aasea

Arkadaşlar 5.sezon bu cuma başlıyor. Hepimiz heyecanla bekliyoruz. Net'te gezinirken bir şeye rastladım yazayım dedim. Her ne kadar burada küfür etmek istemesem de ***** neyse. şu BBG belasından çıkıp albüm yapanlardan Azizcan denen herif için hazırlanmış sitelerden birinde ne gördüm inanamazsınız!!! THE X FILES'ın 5.sezon tanıtımı!! ınanılmaz, yani bu sitede bu reklamın olması inanılmaz!!! Neyse bir bakın:
http://www.azizcan.gen.ms

From: okatmer 12/9/2002 2:47 pm
To: erdemisik

ınanılır gibi değil nerden bulmuş bu tanıtımı..

From: trustno13 12/10/2002 5:40 am

puhua! hazır azizcan denen yaratıktan laf açılmışken(ya bbg yarışmacılarını foruma taşıyoruz, hayret bişey) bide şuraya bakın: http://baygitar.sitemynet.com/sozluk.htm

design tanıdık gelicektir elbet ama alttaki yasal haklar!!?! yuh yani, copy-paste olayının bu kadarı

neyse gelelim bize. sadece 4 gün kaldı. sayfayı bugün-yarın haberler ve röportajlar bakımından güncelliycez. bu arada webmasterımız ossye hazırlandığı ve aynı zamanda sabah 8- akşam 9 çalıştığı için sayfaya vakit ayıramıyor pek, bu yüzden olayı geçici bir süre ben ve beri idare edicez. :)
pop-up'ı beğendiniz umarım bence gayet karizmatik hehe :)

Murat
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Resist or Serve - Sezon 5 All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum