X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
The X Files Movie 2 Haberleri
Goto page 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: The X Files: I Want to Believe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Mon Apr 25, 2005 6:39 pm    Post subject: The X Files Movie 2 Haberleri Reply with quote
From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 11/7/2001 11:14 pm
To: ALL

evet yanlis duymadiniz !!!2. film.sadece mulder scully konlu bir film. Chris Carter ve Frank Spotnitz yazip yonetecekmis.gorusmeler yapılıyormus.ben haven'in yalancisiyim.haberin orjinali asagida.hemen yazma geregi duydum ééé inanılmaz !!

HOLLYWOOD (Variety) - The truth is out there -- again.

"X-Files" creator Chris Carter is in negotiations with 20th Century Fox to develop a second feature based on his long-running hit TV series. As with the 1998 film, Carter would write and produce with Frank Spotnitz.

No cast deals been set. However, the project is being developed as a stand-alone vehicle for agents Mulder and Scully, and thus, original series stars David Duchovny and Gillian Anderson. Both have indicated a willingness to return for the new picture.

Duchovny is no longer with the Fox series; Anderson has long expressed her desire to leave the Fox show following the end of the show's ninth season, which begins Sunday. As a result, the plot of the picture will likely not be steeped in the elaborate "X" mythology but instead serve as a stand-alone feature.

Carter and Spotnitz are expected to begin writing the screenplay within the next few months. Pending the hiring of a director (Rob Bowman directed the original) and a greenlight, the picture could begin shooting by late 2002. It's expected the earliest the film could be released is Christmas 2003.

The first feature grossed $84 million domestically and also performed well in home video. Overall, figuring in licensing and syndication revenue, the "X-Files" franchise has made nearly $1 billion for Fox's News Corp. parent since the show launched in fall 1993.

"The X-Files" remains Fox's top-rated drama and the No. 2 drama on TV among the key demo target of adults 18-49.

Reuters/Variety

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 11/8/2001 4:28 pm
To: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

bu filmde ilk film çekildii günden beri çekilcek yani:))zaten çekilceği kesin ama ohooo ölme e$eğim ölme daa çok beklerizzzzzzzzzzzzzzz

From: scullyscully 11/8/2001 6:53 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

dogru....DD söyleşilerinde bu filmde rol almak istediğini söylüyor ama X Files'tan sıklıdığınıda belirtiyor.hal böyleyken tam emin olamıyorum,imza atıncaya kadar şüpheliyim yani...

[b]From: incig 11/8/2001 7:03 pm
To: scullyscully

Bence imza atacak, hiç merak etme. Çünkü gisede bir filme is yaptirabilmesinin tek çaresi yine Mulder olmak. XF'den baska filmlerinin is yapamadigi aci bir gerçek.

Iyi ve duygusal bir senaryo da yazabilirlerse, 2.XF filminin is yapmamasi için bir neden yok. Ama keske senaryo çalismalarina Vince Gilligan da katilsaydi. Ben "Paper Hearts" "Pusher" "Small Potatoes", hep onun senaryolari... CC'nin nefis senaryosu "Irresistable" gibi bir senaryoyu çeksinler istiyorum fena halde. Yani Mulder profiler olsun. Ama Doggett ile Reyes'in de olmalari gerekiyor gibi geliyor ana. Onlari nasil yok sayacaklar bu asamadan sonra bilmem.
Back to top
View user's profile Send private message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Apr 27, 2005 8:31 pm    Post subject: The X Files Movie 2 Reply with quote
From: spooky (spooky_tr) 4/19/2002 10:37 pm

www.x-files2.com

evetttttt millet yeni site hepimize hayırlı uğurlu ossunnnnnn!!gerçi daha faaliyete geçmemiş ama ikinci filmin "kesin" olarak çekileceğini ve bunun için çalışmalara başlandığını bilmek bile güzel!!bu verdiğim adres FOX tarafından satın alınmış..2. film ile ilgili tüm haberler vs bu adreste duyurulacakmış..hatta bu olay için "FOX 2. film için çalışmalara başladı" deniyor..ağzım sulandı valla 2. film lafını duyunca!! ))

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/20/2002 1:37 pm
To: spooky (spooky_tr)

Beri ....

Son günlerde aldığım en iyi haber !!!!!!!!!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

From: _xxmerlinxx_ 4/20/2002 6:16 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

bu müthiş. 2.filmin çıkacağını duymuştum ama diziyi bitiriyorlar diye vazgeçmiş olabilirler sanmıştım. ne zaman yayınlanır acaba?????????

From: incig 4/20/2002 9:34 pm
To: _xxmerlinxx_

CC 2004'den önce vizyona çıkmayacağını söylüyor son röportajlarından birinde.

From: _xxmerlinxx_ 4/21/2002 6:46 pm
To: incig

2004 mü!!!! o ozaman en az kafadan 05-06 da çıkar ben de ozamana kadar olurum. dahada uzamasında. ama yinede beklerimmm yüzüklerin efendiyi beklemiştim. ramses si de bekliyom. xf yi hayli hayli beklerimmmmmmmmm şoleee züpper bir film yapalar bare:))
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Tue May 03, 2005 4:29 pm    Post subject: Reply with quote
From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/8/2002 6:53 pm

Arkadaşlar selam :)

Ne güzel bir gün değil mi?

Offical Forumda "Movie2 ?" adında bir forum bölümü açıldığını duyurmaktan şeref duyarım .Tabi tartışmalar şimdiden başlamış .MulderPause (ki kendisini severim ama CC'den tek kelimeyle nefret eder) hala ısrarla bir film olmayacağını söylüyor ..Bazı tanıdıkları varmış Fox'ta ve şu anda sadece konuşuluyormuş...

Ayrıca neden sonuna bir "?" koymuşlar pek anlayamadım :) Bazıları da filmin iyi iş yapması için yaklaşık bir 10 yıl geçmesi gerektiğiniğ çünkü dizinin sezon 6'dan beri çok yıprandığını söylüyor ..Ben de sizin görüşlerinizi almak istiyorum ..

Siz ne diyorsunuz ?

Bu arada bir haber de Vince Gilligan'dan ..X Files'daki en favori yazarlarımdan biri Gilligan ve Wes Craven'ınla birlikte bir film yapıyorlarmış ..Başrolde şu anda SpiderMan'de oynayan Kristen Dunts varmış..

From: incig 6/8/2002 9:53 pm

Vince Gilligan'ın nasıl bir senaryo yazacağını merak ediyordum sinemada. Ama galiba XF'in gölgesinden kurtulamayacak. Wes Craven olduğuna göre bir korku-gerilim olmalı.

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 6/9/2002 6:29 am

ikinci bir filmden umutluyum ben. öyle 10 yıl falan beklemeye hiç niyetim yok. kim öle kim kala o zamana. CC'dan tamamen nefret etmek ne kadar mantıklı o da tartışılır, en basit örneğiyle Momento Mori'yi yazanlardan biri de o değil mi?

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/9/2002 2:57 pm

Gilligan her zaman muhteşemdi ..Umarım sinemada da çok başarılı olur ..Birçok fan onun filmin senaryosuna katılmasını ya da CC'nin bu işi tamamen ona bırakmasını istiyor..

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/9/2002 2:59 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

Tabii ki mantıklı değil ...

Her ne kadar kızsamda CC sonuçta bu diz<iyi ,bu karkterleri yaratan adam ..tartışmaya bile gerek yok :)

Bence de film kesinlkile 2-3 yıl içinde olacak ..Bunu garanti etmek için dizinin finalinde her kapıyı açık bıraktı

From: incig 6/9/2002 6:12 pm

Ben de bunu istediğimi daha önce demiştim yanılmıyorsam. Onun elinden çıkma "Paper Hearts" gibi bir standalone ne harika olurdu.
Ama "The Truth"dan sonra nasıl bir stand-alone yapılabilir ki, artık bunu bilemiyorum.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/10/2002 8:46 pm

Bazı Post Colonization ficleri okudum ..öyle güz<el olabilirki şaşarsınız ..tabii stand alone'dan kasıt mitoloji stand alone'u olmalı ...Öbür türlü -en basitinden- seyirciyi sinemaya çekmek(normal sinema izleyicisi) zor olur..

From: haberci_X 6/16/2002 12:51 am

ben onu bunu bilmem arkadaşlar
bir an önce 2. film yapılmalı ve gerekirse orada 10 yıl sonrasının uzaylı kıyameti (ya da öyle bir şey) sahneleri canlandırılmalı
hikaye sona erdirilmeli
öyle yazarken ve oynarken iyiydi. yok dünyayı kurtaracakmış yok olağanüstü bebekmiş falan filan
bir şeyi yapıyorsan tam yapacaksın
ya dünyayı kurtarsın ya uzaylılara teslim etsin ya da tamamen yok etsin kalan insanlar da uzaylı araçlarıyla başka gezegenlere doğru yola çıksın... ne son ama...

kısacası ben 2-3 yıl içinde film isterim hepsi bu
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Tue May 17, 2005 12:30 pm    Post subject: Reply with quote
From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 3/21/2003 6:00 am

>From DarkHorizons,
March 17th/2003

**The X-Files 2 **
Could the sequel be coming sooner than expected?

Gillian Anderson was on UK chat show "Parkinson" this
weekend and 'BD' sent in details of what happened when that old charmer
had his way with this redhead:
She said that they're doing another X-Files movie, hopefully by the
end of this year.
She said she and David [Duchovny] have signed, and that Robert
Patrick and Annabeth Gish are also back.
She had no idea or storyline, but said it *might* be a prequel set
before the events of the TV series last season. (before Season 9)

Anderson herself specifically said:
"Chris doesn't tell anyone what he's writing about, so we have no
idea what to expect. But I assure you it will be something quite good.
It's taken all this time, it better be.
David, Robert, Annabeth, Brian Thompson who played a (Bounty) hunter
and Mitch Pileggi, are all in it so it will be a nice reunion for us
all".

bu Parkinson röportajını gören, izleyen var mı bilinmez. doğru olmayabilir yani bu haber. oğuzhanın gönderdiği haberden daha mantıklı olduğu tartışılmaz ama

From: incig 3/21/2003 10:42 am

ışte tam da benim olmasını istediğim ve mantıklı bulduğum gibi. Yani en azından oyuncular açısından. Bir 2.film olacaksa, mutlaka Doggett ve Reyes de olmalı demiştim hikayenin devamlılığı açısından. Öyle de yapacaklar anlaşılan. Ama aklıma s.9 öncesi bir prequel gelmemişti. Hangi kısmı anlatıyor olabilirler? Neler olmuştu o arada? Bize on-screen göstermedikleri bölümleri anlatacak olabilirler mi? Mulder ile ilgili kısımları?

From: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 3/21/2003 6:37 pm

yeni bir film harika bir şey.çok sevindirici.

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 3/21/2003 7:26 pm

Arkadaşlar xfiles movie2 haberleri içinde SPOILER ALERT kullanırsanız sevinirim,atlıyıp okuyorum hemen. ıkinci filmden önce filmde neler olucak (oyuncular,konu vs) öğrenmek istemiyorum :)

Herşeyi sinema salonunda öğrenmeliyim

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 3/22/2003 12:05 am
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

afedersin

From: McaDMB 3/23/2003 9:44 pm

Existence'in DVD'si ile cosmus bir insan olarak bu olaya gecekten cok sevindim.. :)
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Thu Jun 23, 2005 6:42 pm    Post subject: Reply with quote
From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 6/7/2004 4:36 am

DD dun yaptığı bir açıklama da GA nın da 2. filmi yapmayı istediğini belirtmiş.

Aslı :

Gillian Anderson on board for 'X-Files 2'

The X-Files star David Duchovny has confirmed that co-star Gillian Anderson is up for doing a second movie.

The pair - Fox Mulder and Dana Scully in the cult series - were last seen on screen together for the final episode of the TV series in May 2002. Now Duchonvy thinks "the time is right" to bring the characters back.

"We're all on the same page," the actor told TeleText. "Gillian Anderson wants to do it, I want to do it, Chris Carter, who would write and produce the film, wants to do it and I believe Fox the studio wants to do it.

"When you have the four major players in the enterprise wanting to do it, it will happen. It's just a matter of when. I hope it happens within the next year."

haydi bakalım...

From: What Would Brother Justin Do? (trustno13) 6/7/2004 8:36 am
To: 4 8 15 16 23 42

DD harbi kıt yada ne yapmak istediğini ben anlamıyorum. GA daha dizinin bittiği ilk günden itibaren 2. filmde oynamak istediğini ve hatta oynayacağını sağır sultana bile duyurmuştu. Bay Duchovny'nin şimdi ortaya çıkıpta "evet walla bir yıl süren uzun bir çalışma oldu ama sonunda Gillian'a yeniden Scully formasını giydirmeyi başardık, taraftarlar mutlu olsunlar artık film için her şey hazır" gibi bir beyanda bulunması sanırım kendini temize çıkarmaktan başka bir amaç gütmediğinin göstergesi. Biz bilmiyoruz çünkü 2 yıldan beri adamın yaptığı açıklamaları. "Gillian da ben de hastasıyız X-Files'ın filmi yapım aşamasına gelsin ilk biz atlıycaz de" tıpkı co-star'ın gibi; sonra çekil köşene ve bekle. Kızdırma beni. zaten pazartesi. allala.

Murat

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 6/7/2004 10:12 am
To: What Would Brother Justin Do? (trustno13)

e yane Murat, sormuşlar, adam cevaplamış, "a evet Gillian da ikna oldu" intibasına nerde kapıldın anlamadım valla.. Yane o kadarcık röportajın anafikri sadece *herkesin yapmak istemesi".. ne var bunda ????...

şahsen ben "umarım bu yıl içinde olur" laflarına bozuldum... umma, adam gibi emin konuş yada "hepimiz filmde olmak istiyoruz" de sus.. boşu boşuna umutlandırılmak istemiyom ben..

From: What Would Brother Justin Do? (trustno13) 6/7/2004 10:49 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

pekala hata bende, kabahat bu haberi amanın yüzyılın habercilik olayı tadında duyuran denyo kaynakta. burdan sonra yazacaklarım bi önceki mesajımla aynı olacağından bi şey yazmıycam. ayrıca evet, temcit pilavı gibi her 2-3 ayda bir birinin çıkıp "hepimiz öyle tutkulu öyle hevesliyiz ki 2. film için; 28 dalda oscar kazanabilecek bir başyapıt olacakmışcasına boş mukaveleye imza atmaya hazırız, öyle böyle değil yani" gibi açıklamalar yapmasından, onlardan kat kat daha fazla bu filmin gerçekleşmesini isteyen biz hayranlar sıkıldık, bunlar sıkılmadı.

En kötüsü ne biliyor musunuz? Hepsinin derdinin para olduğunu da hepimiz biliyoruz. En başta Fox olmak üzere.

Murat

From: maybe there is hope (sedab) 6/7/2004 2:30 pm

yapacaklar yapacaklar filmde önümüzdeki yüzyılda herhalde.bende okudum o röportajı her aya böyle şeyler söylüyprlar.önce GA sonra DD sırayla birifing veriyolar sanki ya
BEN FıLMıMı ıSTıYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 6/7/2004 3:06 pm

Yaparlarsa gider izlerim, yapmazlarsa istesemde izleyemem...Hımm sanırsam geveliyorum...

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 6/7/2004 3:33 pm
To: Those turns were gift for me... (Durden38)

biras hava al istersen Tancan..

beyin sulanması belirtisi gibi geldi bu :P

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 6/8/2004 2:20 pm

ıkinci Film Harbiden de geliyor !!!!!!!

Bu kez CC konusmus.Bu arada murata katılıyorum,DD hakkında... Dağdan gelip bagdakini konmak o ilk yazdiğim roprtaja pek uymadı ama yaklaştı :)

Variety talked to The X-Files creator Chris Carter who says that Special Agent Fox Mulder (David Duchovny) and Special Agent Dana Scully (Gillian Anderson) might soon reunite on the big screen for a sequel to 1998's The X-Files: Fight the Future, which collected $189 million at the worldwide box office.

"Frank (Spotnitz) and I have worked out a story, and there's a negotiation with (Fox) going on," he said, adding he's also in development on two other potential features.

Carter and Spotnitz both worked on the first film's story. This latest bit comes after recent news from UK's Teletext which spoke to David Duchovny about the possibility of a second film.

"We're all on the same page," Duchovny said. "Gillian Anderson wants to do it, I want to do it, Chris Carter, who would write and produce the film, wants to do it and I believe Fox the studio wants to do it. When you have the four major players in the enterprise wanting to do it, it will happen. It's just a matter of when. I hope it happens within the next year."

The 43-year-old star quit the TV show before it was cancelled, but said he was keen to play Mulder again. "I think it would be fun at this point, a few years removed, to get back into it and do it."

- david sen var ya dopsun dop.iki yuzlu donek.... :(neden bahsettiğimi anlayan anladı)

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 6/8/2004 3:34 pm

http://www.beyazperde.com/haber/4838

hade bakalım :P.. aynı haber kaynaklarına sahipsiniz sanırsam Hasan :PPP..

her neyse şu prodüksiyon olayına bi geçseler de adam akıllı rahatlasak diorum..

ha bi de.. DD'nin üstüne gitmeyin bu kadar ama yaa.. Hatanın neresinden dönersen kardır dememişler mi? Demişler? (Napiim Mulder var ortada, kızamıyorum, böhüü)

From: TheMartyr 6/8/2004 9:06 pm

Ben bu haberin altına sitemizin ve forumumuzun reklamını yapmıştım ama silmişler :)
Olsun bir süre kalmıştı;o da yeter bize :))
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sat Jan 14, 2006 2:45 am    Post subject: Reply with quote
From: sedab 11/26/2003 10:41 pm
To:
ALL

ya bu ikinci film için 2005 yazı diyorlar sinir oluyorum.ölürüm ben onu bekliyim derken .stand alone olacak güzel olur herhalde doggett,reyes ta olcakmış şenlikli yani
x files bekledikçe değerleniyor be

From: PELIN77 11/27/2003 3:25 am
To:
sedab

Bence bu film işi yattı . Tüm umudum bitti benim .

From: papatya1 11/27/2003 3:08 pm
To:
PELIN77

bence acele ediyorlar.en az 2 yıl daha beklemeleri lazım(yani 2005 gibi)çünkü dizi amerikada daha 2 yıl önce bitti.türkiye gibi ülkelerde yayını hala devam ediyor.bende ikinci filmi merak ediyorum ama aceleyle yapılmış ve batırılmış bir film de izlemek istemiyorum.

From: WeCToR 11/27/2003 3:15 pm
To:
PELIN77

selamlar. ben hala ilk filmi izlemedim. nereden bulabileceğimi bilenler veya elinde ilk filmin cd si olup bana satmak isteyenler bana wector1983@hotmail.com dan ulaşabilir misiniz. Saygılar...

From: gillian1610 11/27/2003 3:52 pm
To:
PELIN77

sanmam filmi yaparlar ama sanırım içlerine sinecek birşeyler yapmayı planlıyorlar yoksa dünyada bu kadar fan varken 2. filmi yapmamayı düşünemezler.....

From: PELIN77 11/27/2003 5:30 pm
To:
WeCToR

Wector neredesin bilmiyorum ama ilk filmin vcd ve dvd si zaten fiyasaya çıktı. www.baskuda.com a bakabilirsin . Yada istanbul'da isen Kadıköy de Rex< Sinemasının yannda Orta Dünya var . Oradan alabilrsin.

2. filme gelirsek ben fan reaksiyonun daha güçlü olacağını sanıyordum .Trekkiler gibi ama bence fanlar çok dağıldı. ılk film 60 milyon maloldu ve dünya çapında yaklaşık 200 milyon dolar gişe yaptı. Ancak bunun ancak 85 milyonu ABD içindeydi. Her ne kadar saçma olursa olsun stüdyo şefleri ilk önce yurtiçi gelirine bakıyorar. Bunda reklam gelirlerinin payı büyük. ve 85 milyon fena olmamasına rağmen o kadar da iyi değil en az 100 milyon yapmaları bekleniyor.

David ve Gillian ne yazık ki o kadar gündemde kalamadılar. Başka büyük projelerin içine girseler popülerlikleri her zaman gz önünde olacaktı.

Fox 'ın X Files 'a şu durumda bu kadar para yatıracağını sanmıyorum çünkü başka yerlere dağılmış olan oyuncularıın daha fazla para alacakları kesin , ayrıca efektler daha can alıcı olmalı. Bütçe büyüyecek ama kar o kadar kesin değil ,unutmayın FTF x files'ın en tepe döneminde yapılmıştı.

Fox'ın offical siteyi ve forumu kapamasını da buna bağlıyorum .

From: TheMartyr 11/30/2003 9:53 pm
To:
sedab

Film yapılsa bile gayet beklenebilecek bir tarih.Zira aynı sene Starwars Episode:III var.Zaten onu da izledikten sonra hayatımın anlamı bitmiş olacak.
E böyle bir durum varken sen de beklersin merak etme :]

Sadun

From: incig 11/30/2003 11:10 pm
To:
TheMartyr

öyle deme canım. yine beklenecek birşeyler çıkıverir bakarsın.
büyük projeler hep olacaktır.

From: margi13 12/1/2003 11:26 pm
To:
incig

Evet Resmi site halen kapalı ama forum açıldı. Bu da beni bir parça umutlandırıyor.

From: okatmer 12/18/2003 9:48 am
To:
PELIN77

Haberiniz varmı aşağıd DD'nin anlattıklarından banada Ezgi söyledi;

"I'm proud of The X-Files, and I'm very pleased to see how the video game
will help extend the life of the series. We're also working to put together the
next X-Files movie. I'd imagine we'd get into shooting in the next year or so,
depending on when the script is written. However, in the meantime, this is the
best alternative. I think people will like the game as much as the show
because we all enjoy mysteries where everyone thinks that there's just one final

Heyecanlandım birden beee!!

Oğuzhan

From: PELIN77 12/18/2003 1:33 pm
To:
okatmer

Hımm..
David konuşuyor , sonu : bende hiçbir etki veya tepki yaratmadı. CC ben yazıyorum ,Fox'la konuşuyorum , çekiyorum demeden ben inanmayacağım . Bana ne !! Bana ne !!!! ::PPPPPP

From: rukish 12/18/2003 3:30 pm
To:
PELIN77

Hımm. buna ne dersiniz peki?

http://slayathon.org/xfiles/movie_2.htm

idealistshaven üyeleri (saygıyla eğiliyorus burda..idealistshaven beaa boru mu :PP) HAVEN COMMUNITY'de bi kampanya başlatmışlar. Hollywood Reporter'da yayınlanmak üzere siyah-beyaz bir ad hazırlancak. XF 2 için fanlar atağa geçmiş kısaca :))). ışte bu yukardaki de o kampanyanın merkez üssü :P

şimdi Haven Community forumunun konuyla ilgili tread'i burda..
http://community.idealistshaven.com/forums/showthread.php?s=&threadid=22061

Burda campain ile ilgili banner ve ad örnekleri var. Bannerları geçiyorum (şunun için uyarıyorum petition4.jpg resmi - 3. sayfada- spoiler içeriyo dikkatinize :D) wanted1. ve wanted2 isimli resimler (manyak olmuşlarrrr.. Yane cidden güsel olmuşi diyim sakin olmaya çalışim biras :D burda (iki farklı versiyon var isimleri değişk, yazılarda bişiler değişmiş işte)

http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=04a16820854a85855061acd5b952fa3c&postid=388207

x_files_2 (4. sayfada sanırım) de süper bi resim. mulder ve scully 01x01 pilot'ta bi otel odasında kalmışlardı. hane scully yatakta uzanmış, Mulder'ı dinlemekte. Aynı sahneye 9. sezonda da değinildi. gönderme yapılıyo yane. Nese işte bu resim o konuştukları iki sahnenin resmini kolajlamış. Güsel olmuş . bu spoiler deil tabeki örmiim derseniz takdirinize efem :)

işte böle..

3000 $ biriktiricekler ve Hollywood Reporter'da WANTED resmi yayınlancak. süper olcak süperr :PPP hA PARDON BU ARADA ıLK LıNKıNı VERDığıM KAMPANYA SAYFASINDAKı RESıM DE ÇOK GÜSEL :D ( http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=04a16820854a85855061acd5b952fa3c&postid=382556 )

Bı DE BU REıSM ÇOK ıYı :)

http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=04a16820854a85855061acd5b952fa3c&postid=386638

başka örnekler de şöle kalitesi iyi diel ama pek http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=04a16820854a85855061acd5b952fa3c&postid=382160

http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=04a16820854a85855061acd5b952fa3c&postid=410656

http://community.idealistshaven.com/forums/attachment.php?s=04a16820854a85855061acd5b952fa3c&postid=382240

**NOW, FANS WANT THEM BACK!!!!**

From: PELIN77 12/19/2003 12:32 am
To:
rukish

Bugün yazdığım yazıyı saklamadım ama buraya tekrar yazarım.ılk önce HAVEN'ın hala bir şekilde oralarda olmasına sevindim ama bu resimler iyi güzel hoş da neye yarayacak? REKLAM cidden iyi olmuş ama, eğri oturalım doğru konuşalım. Fanlardan diyelim 500 kişi , 1000 kişi , 10000 kişi Hollywood Reporter'a verdikleri 3000 dolarlık bir reklam neredeyse 100.000.000 dolarlık film için kalkıp FOX'ı ikna edemez. ılgi çeker mi ? Tabii ki ama parayı bastırmalarına yeter mi ? HAYIR.

Chris Carter henüz senaryoyu yazdığına dair RESMıbir açıklama yapmadı.Tüm söylenen olabilir ,bu sene içinde yapacağız,seneye başlayacağız vs.vs. OFFICIAL forum ve site kapandı, medyanın ilgisi hem dizidene hem CC'den hemde David ve Gillian'dan uzaklaştı. Dizi büyük bir bomba patlatarak bitseydi bu ilginin sönmesi düşünülemezdi. Dizi ne yazıkki popülerliğini koruyamadı. Ne de David ve Gillian. Her ne kadar iyi şeylerle uğraşıyorlar da olsalar Hollywood'un saydığı tek şey ,spot ışıkları altında geçirdiğiniz süredir.Acı ve haksız ama gerçek.

Ölüyü diriltmenin ,sadece ölünün güzel anılarını yokedeceğini çünkü ölünün asla ölümden önceki haline dönemeyeceğini herhalde söylememe gerek yok ;)

Hayır , Mulder'ı veya Scully'i veya karakterlerden herhangi birini öldü diye düşünmüyorum.Harika karakterlerin özelliği, yaratıcılarını aşarak,kendi varlıklarını onlardan bağımsız sürdürebilmeleridir. MUlder ve Scully böyle iki karakter. Carter'ın bilerek ve isteyerek öldürdüğü,gömdüğü karakterler değil X FILES'tı.

Çok fazla spoiler olacağı için herşeyi tek tek yazmayacağım ama 4 yıl boyunca x files'ı x files yapan herşey ,5. yılda gelişti ve 6. sezonda bitirildi. 6 da yaptıklarını toparlayıp 3 bölümde de yapabilirlerdi.

Herşeyi tek tek yazmadan ne demek istediğimi anlatamayacağımı biliyorum ancak hikayenin TÜM ana öğeleri bozuldu.Ben açıkası anlatacak hikaye göremiyorum.

Bu demek değildir ki film olmayacak ,ben sadece bu noktada olasılık görmüyorum. Ayrıca Carter her zaman ilginç bir hikaye yartabilir ama beni şaşırtmasını bekleyeceğim.

Tata

From: rukish 12/19/2003 9:36 am
To:
PELIN77

Ya bu kadar karamsar olmanın ne gereği var yaa!! :((

Mulder ve Scully hakkında yeni bi hikaye, bilmediğimiz bir hikaye izliyces ki bu benim için bulunmaz fırsat..

Tamam son sezonlarda çok şey oldu, dizi haketmediği yerlere geldi belki ama eğer bunu düzeltmek için çaba harcanırsa 2.5 saatlik bir filmde çok şey başarılabilir. eğer CC bu düşüncedeyse çeker zaten filmi, aksi halde zaten o kadar çok şey oldu neden işe soyunsun ki. Hade o soyundu, eğer yeni bir yapımda gelecek görmeyen senaristinden, oyuncusuna biri varsa illaki mırın kırın eder, projenin gerçekleşmesi angellenir bi şekilde

Belki de başarılamaz.. Belki cidden konu kalmamıştır. Belki son film istenilen etkiyi yaratmaz, vs. vs... Ben gam yemem valla, belki ben de beğenmem ama hiçbişi Mulder'ı ve Scully'yi o büyük ekranda görmenin verdiği zevki bozamıycaktır..bozamaz!!! Varsın herkes izlemesin, iş yapmasın film anasını satiim, zaten 2. filmden sonrası düşünülmüyo; iş yapmazsa FOX'un zararına olur, hayranların deil valla :D

tamam bis de çok umutluyus ne var?!!

From: PELIN77 12/19/2003 2:39 pm
To:
rukish

ıyi bir film yapıyorlarssa yapsınlar güzelim ama ben KÖTÜ film yapmalarını kabul etmiyorum. Fox'a patlar diyorsun ama asıl X FILES'ın adına patlar. Avengers 60'ların ünlü dizisiyken 3 muhteşem oyuncuyla nasıl tüm zamanların en kötü filmlerinden biri oldu bunu unutma.

Yapılmasın film de demiyorum ama ben 5 yıllık mulder ve scully'i (inatla 9 değil) 2,5 saat için feda edemem, yeterince feda edildiler zaten.

Ayrıca daha önce saydığım onlarca neden dolayısıyla filmin çekileceğinden çok şüpheliyim ama çekilirse helal olsun !

From: sedab 12/19/2003 10:51 pm
To:
rukish

ya tamam yapsınlar filmi resmi açıklamada yapıldı okudum.ama sorun konunun nerden devam edeceği 9. szon truth dan sonra FBI dan ayrıldılar dosyalara nasıl ulaşılacak lone gunman lar sayesinde deniyor reyes dogget olacak yazıldı.ama birde 9 dan öncesinda olacak bi stand alone olacak deniyo şimdi bunlar konuşuluyor ya

From: theafl 12/20/2003 1:36 pm
To:
sedab

bence stand alone daha mantıklı olur
tabi eğer biz türklerin 9. sezona ulaşmamızın daha 3 yıl demek olduğunu biliyorlarsa...

From: spooky 3/31/2004 4:26 pm
To:
PELIN77

http://www.beyazperde.com/haber/4658

buyrunuz, tepe tepe kullanınız..

From: rukish 3/31/2004 5:01 pm
To:
spooky

OLELEYYYYY!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDD Ya ciddi ciddi CC ve Frank Spotnitz yapıyolar bişiler yane haaa.. SÜPER ya SÜPERR YAAAAAAAAAAAAAA :DDDDDDDDDDDDDD

"Asked whether he expects Mulder to develop in the film, the actor said "I hope not. I was really fighting against that in the final years of the show and I think the whole point. I think we're going to be introducing a new character in the film which will allow us to cast a major star, male or female, who will want to be part of an exciting supernatural thriller. I think the new movie will appeal to both our core fans and a broad audience. I'm very excited about it."

Ben burdan anlıyorum ki Mulder ile Scully üzerine bi film olmayacak, onların hayatlarına, geçmişlerine, geleceklerine (ehem!!! Burda 9. sezon sonu ile ilgili ciddi şüphelerim var??) değinilmeyecek... şu *ana* karaktör üzerine bi film olacak bu. Ve Mulder ve Scully 1,2,3,4,5. sezonlarda izlediğimiz gibi olcaklar. Yane kısaca hepimizin özlediği bişi görces, doğaüstü bişiler hakkında iki FBI ajanının araştırmasını izliyces.. Yanlış mı düşünüyorum.. ?? Eh harika olcak o zaman yaaaaa :DDDDDDDDD.Yeni izleyicileri çekmek için de iyi bir fikir hem, başka bi ana karaklterin çıkması ortaya
.. AMA LÜTFEN YETERı KADAR MULDER VE SCULLY OLSUN. Shippy bişi olsun istemiyorum haşa! Ama hepimisin aşkısı olan karakterlere şööle güselcene doyalım. Major karakter de yapsın yapıcağını ama gerçek fanların neyle ilgilenceği belli demi? Ehehehehe!

Arkilerim www.chriscarteronline.com 'da da bişiler var .. şunun gibi

But he assured fans that Mulder would remain unchanged. "Mulder is Mulder," Duchovny said. "That's one of the things I learned fighting for the last three or four years on the show, trying to change the guy or give him a French accent one day. The nature of the character, and what I eventually learned to love about him, is he's set. The great thing about Mulder is we know what he's going to do: what he likes, what he loves and what he hates. We're just going to play with that, I'm sure."

:))))))). Mulder'ı ve Scully'yi baştan izlemek gibi bi şansa kavuştuk. şimdi de hiç görmediğimiz bi hikayelerini izliyceğimiz müjdesini aldık.. Ya ben daha ne diyim..

Beri gel kıs! ÖPÜJEMMMMMM :PPP

From: trustno13 Staff 3/31/2004 5:17 pm
To:
rukish

haber güzel tabi de benim derdim bizimle.

neden ilk biz duyurmadık, mesela neden beyazperde bizi referans göstermiyor? haber ekibi diyorum, yeniden yapılanma diyorum aksi takdirde ölüp gideriz diyorum...

Murat

From: spooky 3/31/2004 5:48 pm
To:
trustno13

tamam yahu, tez zamanda yazar bi yazı yollarız beyazperde ye..

From: foofoo581 4/11/2004 9:45 pm
To:
ALL

bu haberi daha önce gördünüz mü bilmiyorum ama nereye girsem aynı haber var bu adres de onlardan biri:
www.boston.com/ae/movies/articles/2004/04/08/duchovny_expects_second_x_files_movie/

From: xferhat 7/6/2004 4:23 am
To:
ALL

bir yerde filmin askıya alındığını okudum aslı varmı?
kaynağı unuttum bulmaya çalışıyorum yoksa benim ingilizce beni mi yiyo.

From: rukish 7/6/2004 12:24 pm
To:
xferhat

Sitemize girip bakarsanız kısa da olsa bi haber ekledim Chris Carter Online'dan..

Sözün özü: yok öle bişi.. CC ekibi toplamaya başlamış bilem :)

From: trekkie_tr 7/7/2004 9:42 pm
To:
rukish

Merhabalar...

Nette oradan oraya zıplarken bir site buldum: www.geos.tv
Burada da film hakkında XF haberleri mevcut, GA'nın sitesindeki yazısı var.

From: rukish 7/8/2004 10:37 am
To:
welovexfiles

Allah Allah bu bizim sitede çevirisini yapıp ana sayfaya koyduğum yazıya ne kadar benziyo??

Garip...

From: sedab 7/8/2004 9:13 pm
To:
rukish

Chris Carter seems more ready than ever to do an X-Files movie. In an exclusive interview with The X-Files Official Fan Club, he said that things are indeed moving forward on a big-screen version of our favorite series. "I just had breakfast with David [Duchovny] this morning," he revealed. "I'm seeing Gillian [Anderson] in the next few days. Frank Spotnitz and I have cooked up an idea. Twentieth Century Fox wants to do it. It's just a matter of getting the deals done." We'll have more on next The X-Files movie in the months to come!

bu yazı herhalde bahsiolunan,tamda bu gün dedimki CC bize bir xf2 yi çok bu görüyor ya,sonra bu yazıyı okudum
daha önce 2005 demişlerdi bu gidişle 2006 olur şanslıysak eğer

From: sedab 7/15/2004 1:35 pm
To:
rukish

Gillian gives her first confirmation of X-Files 2
Wednesday, 7th July 2004

In a message on her official website, Gillian Anderson has spoken for the first time about the rumoured new X-Files film, which appears to be coming together.

Anderson writes:

"It does indeed appear that the XF movie will be underway in the next year but a lot has to happen between now and then and a lot can happen between now and then. But it looks promising. Chris does not want to reveal at this point who or what will be in it but I got the impression it's going to be one scary mother

artık birşeyler olacak herhalde nedersiniz

From: rukish 7/15/2004 4:54 pm
To:
sedab

eheh..

süperrr..

bunu da koyiim bari siteye saol sedacım..

From: sedab 7/22/2004 12:25 pm
To:
rukish

kayıtlara geçsin ben seda artık film hakkında dedikodulardan önümüzdeki yıl yok bu yaz söylentilerinden bıktım ayrıca CC de bence büyük bir nankör ve uyuz bir yaradılıştır
oh be içimde kalacaktı söyledimde rahatladım artık film den ümidimi kesmiş durumdayım sinemanalara gelene kadar inanmayacağım
şimdi siz bu kız niye böyle celallendi diyosanız öyle işte canım sıkıldı

From: trust_fox 7/24/2004 12:31 pm
To:
ALL

arkadaşlar üye olduğum yahoo group ta ikinci filmin 2006 çıkışlı olacağı vede bu tarihin resmi bir siteden alındığı söyleniyor. diğer bir grupta filmin 2004'te çıkacağını ve de aynı şekilde haberin resmi kaynaklı olduğu söyleniyor hangisi doğru bende şaşırdım. ben aslında 2005 sonbahar filan diye biliyorum . Kesin tarih bilen varmıdır?
WHAT ıS THE TRUTH TıME ?

From: sedab 7/28/2004 3:41 pm
To:
trust_fox

ahan da buyrun bakalım resmen offical
http://www.chriscarteronline.com/news.html

duyda inanma okuda inanma
Q: What is the status of the second X-Files movie?
A: It's hoped that X-Files 2 will begin producton late this year or early next, with David Duchovny and Gillian Anderson back in their longtime roles and that the film will be ready for release next year.

From: sedab 7/29/2004 2:02 pm
To:
sedab

bu haber son ve resmi herhalde başka kaynaktan haber gören oldumu . haberin tarihi önemli arkadaşlar dimi

From: trustno13 Staff 8/4/2004 7:34 pm
To:
sedab

imdb forumlarında kıyamet kopuyor, DD'den nefret edip filmin onun yüzünden asla çekilmeyeceğini söyleyenler, GA'dan nefret edip filmin esas onun yüzünden asla çekileyeceğini belirtenler, hayır efendim asıl CC'den nefret edip esas onun filmi baltaladığını iddia edenler, Filmin hiç çekilmeyeceğini söyleyenler, Mulder rolünün Eric Bana'ya verildiğini söyleyenler, sırf uyuzluk olsun diye kavga çıkaranlar..

"nnben böyle bir dünyaya film yapmak istemiyorum nalannn"

Murat

From: spooky 8/4/2004 11:59 pm
To:
trustno13

olayın aslı; beni bekliyorlar..mezun olur olmaz işe alacaklarmış..sizleri hocalarımı tehdit etmeye davet ediyorum..böylece okul çabucak biter.. :P

From: welovexfiles 8/5/2004 1:36 am
To:
trustno13

Eric Bana Mana istemiyozzz biz asıl X-Files
GERÇEK X-Files ımızı istiyosss
EYY YÜCE ıNSAN CC DUY SESıMıZı 2.FıLMı ıSTıYOORUZ AYNI KADROYLA ,FOWLEY E BıLE RAZIYIM --yok o kadar da diil

From: sedab 8/5/2004 9:17 am
To:
trustno13

başlatmayın eric bananıza (bu nasıl soyad) adamı hektor olarak severim okadarla kalsın.x phile ların nefretine maruz kalmasın .ne yana dönsem o yok james bond olacakmış yok mulder olcakmış oha yani bu da abartı yani

From: xferhat 8/6/2004 12:09 am
To:
ALL

ne eric i ne banası yaaa.ne işi var o adamın bizim filmde yaaa.
biz bize yeteriz.bi mulder,scully bide skinner olsun tamam.diğerleri atın.

:P

From: Vincent_Vega 8/6/2004 8:10 am
To:
ALL

Ben CC'nin Mulder rölünü Eric Bana'ya oynatmak gibi saçma bir hareket yapacağını sanmam. Tamam Eric Bana'yı severim iyidir hoştur ama DD varken ne erici ne banası..

From: okatmer 8/15/2004 4:11 pm
To:
welovexfiles

2.filmin sürprizi Diana olabilir. Ben zaten Diana'ya razıyım :)

Oğuzhan

From: rukish 8/16/2004 10:29 am
To:
okatmer

Oğuz allah aşkına kapa çeneni var ya!!!

Ay üf yane.. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Adam mı kalmadı be süprise bak! Ayh!

From: sedab 8/26/2004 9:06 am
To:
sedab

biz shipper mış noromaymış diye birbirimizi yerken eloğlu boş durmuyor
organize olmuşlar hey hey hey
http://movies.groups.yahoo.com/group/HRcampaignX-Files/

From: rukish 8/26/2004 9:42 am
To:
sedab

aylar önce linkini verdiğimi hatırlıyorum o kampanyanın da nerde verdim bilmiyom valla..

heaven boards'tan çıkan bi fikirdi o demek grubunu kurmuşlar yada tam tersi bilemicem ama hade bakalım kolay gelsin onlara diorum. paypal artık Türkiye'de de işliyodu sanırsam. ben de yollamayı dşünüyom ama bi şu boardları buliim son durum ne bi bakim

From: sedab 8/26/2004 10:47 am
To:
rukish

ben artık umutlarımı kaybettim 2005 diye üzülüyodum şimdi 2006 oldu
oy oy nedir bu benim kaderimmmmmmmmmmm
bidarbede cnbce vurdu gelen vurdu giden vurdu
bunun şarkısı bile var
ama benim şarkım kahpe felek şuan
bi kısım medyaya duyrulur ,sanki her kötü haberde pollyannacılık oynamasalar olmaz
rukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

From: rukish 8/26/2004 11:51 am
To:
sedab

ya güselim ağlama bi iki dakka dur bi dinle bi yaa..

ya neden böle erken tükensin diye uğraşıyosunuz yaaa.. ben mi kendimi anlatamıyom acep?

benimki polyannacılık değil, bitmiş, sonu gelmiş bişeyi geniş zaman yayma çabasıdır.. odur yane olay başka bişi deildir.. ben senelerce gösterilse dizi gam yemeem, film senerlce çekilmesin gam yemem

bu polyannacılık oluyosa da bişi yapamıcam o ayrı..

dur bak fanfic topluyom sana ağlama be :PP

From: BeAtLe_FaN 9/3/2004 7:39 pm
To:
ALL

benim hesaplarıma göre, türkiyede gösterilmeyen son sezonları izleyemeden(cnbc-e sağolsun) 2. film gösterime girecek.
olacağı budur yani.
eğer film 2006'da gösterilse filan henüz 7. sezonu izleyemememiş olucaz herhalde.
izlesek bile 8 ve 9 yetişmez.
ya of yaaaaa, ben biran önce izleyemediğim tüm bölümleri izlemek istiyorum, film de çekilsin gösterime girsin istiyorum.
çok mu fazla şey istiyorum yoksa:(

From: rukish 9/6/2004 9:38 am
To:
BeAtLe_FaN

hımmm. "cnbce zamanın gerisinde kalmaz" diyorum sadece, neden bilmem , diorum işte :PP

From: drscully2000 9/8/2004 3:50 pm
To:
rukish

Fanfiction mı topluyomuş biri...O toplanan fanfictionlar komşuya email le giderken bizede düşer mi?rasgele MSRfanfic okumaya kalkınca öyle berbat şeylere rastlıyorum ki neredeyse shipperlığımdan utanacağım.doğru dürüst bir şeyler bulursanız bana da mail ediverin ne olur:)

From: sedab 9/8/2004 11:14 pm
To:
rukish

ya millet alın yeni ama aslen eski bi site
ancak konuşuyo bu ekip hep laf hep laf hiç icraat yok http://xfiles.wearehere.net/news.htm

From: sedab 9/13/2004 12:21 am
To:
sedab

http://www.comingsoon.net/news/topnews.php?id=6336
yorumsuz
ah ah diyorum sadece

From: sedab 10/3/2004 11:12 pm
To:
rukish

üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
niye mi ağlıyorum x files ın senaryosu stand alone olacaktı ya işte o stand alone sezon 2 3 ten sonrası olabilirmiş
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bana ne
7 den öncesi yada 7 nin içinde geçen bişey olsun yoksa msr olmaz kiiiiiiiiiiii
napim ben öyle xfilesı

From: BeAtLe_FaN 10/4/2004 12:11 pm
To:
sedab

yaa olmaz ki öyle yaaa.
şimdi beni de ağlattın napıcaz?
MSR yoksa ben kahrolurum.
cidden ya sinirim bozuldu, üzüldüm şimdi:((

From: foofoo581 10/4/2004 12:29 pm
To:
BeAtLe_FaN

bu konuda iki tane anlamadığım yön var birincisi bence olamaz çünkü fiziksel olarak orada ki hallerinden çok farklılar yani üzerinden kaç yıl geçmiş ikinci nokta ise robert patrick ve annabeth gish in filmde olacaklarını okumuştum GA nın bir röportajında onlar nasıl olabilirler 2. veya 3. sezon aralarında?

From: okatmer 10/18/2004 3:32 pm
To:
BeAtLe_FaN

Frank Spotnitz'in 7 Ekim 2004 tarihli açıklaması. Bilmiyorum yazıldımı foruma

This is, not surprisingly, the question I am asked most frequently whenever I encounter X-Files fans. I?m happy to confirm – as David has in several interviews – that the rumors about a second X-Files feature film are true. In fact, the studio approached us about doing another feature way back in the summer of 2001, before the ninth and final season of the series was even broadcast. I can?t speak to the accuracy of the timetable you outline above, but I can tell you that Chris and I have been working on the story for some time. If and when contract negotiations with the studio are finally concluded, we will get to work on the script right away.

444 gözle bekliyoruz ikinci filmi, ne diyim artık

Oğuzhan

From: BeAtLe_FaN 10/18/2004 8:03 pm
To:
okatmer

bu son bikaç yildir duydugum en güzel haber:))
bunu kutlamak lazim yaaa:P
dün seda'yla da ayni seyden bahsettik, film çekilsin de, tüm forum üyeleri olarak izleyelim.
gerçi çoluk-çocuga karisicaz film çekilene kadar ya neyse.
kardesim burda çatliyoruz, acele etseler olmaz mi?

From: sedab 10/18/2004 11:26 pm
To:
BeAtLe_FaN

ben hala inanmıyorum
o haberi okumuştum sanırım ama insan hayal ettiği müddetçe yaşAR
o günler bir gelsin ben sinema salonu kapatıcam
özel gösterim yaparız x phile lara
offffffffffff
of
SORU:peki 9 dan öncesi olacaksa bu mantığa göre 7 8 arası olması gerek olayın
yoksa scully o haliyle nasıl oynayacak 8 sezondaki hali diyorum spoiler olmasın diye sizce ne olur olmaz
ya film hiç olmazsa benim yaşama nedenim yaüüüüüüüüüüüü
MAYBE THERE ıS HOPE

From: sedab 10/30/2004 9:10 pm
To:
okatmer

maybe thereis hope(nickimi bu yapacam artık hayat felsefem oldu sayelerinde)

Big CC Interview in the new inaugural issue of
the US edition of Dreamwatch( Issue 1). The interview comprises 4 pages and he discusses X-Files of course, his new ventures and has this to say about XF2

Q: Thee's been a lot of talk about a second X-Files movie. What is the exact play?

CC: It's still in negotiations, so the answer is -it's an X-File! Right now, it's in the contractual stage. I've had a story for the movie for about a year and everyone is ready to do it, so it's now just a question of when the business gets done. I am excited about the prospect of doing a second X-Files movie. I'm proud of the first movie and I thought it was worthwhile, but I can't wait to do another one in the sense that we'll be able to do a stand-alone story that won't have the restraints we had on the first movie, which was produced while the series was still on the air. There will be a much greater latitude in terms of the storytelling. I think that with the second movie, we will be able to just get in there and tell a fantastic story.

-------
You will note this resembles the theme of a previous Dreamwatch interview, but with a different improvised wording of how to express the film status. This suggests to me that this is a new interview( in this case with the US Dreamwatch editor David Bossom)

------------

There are other interesting CC comments in the interview. He's currently working on the script for API. He plans to direct his other venture-The World of Ted Serios-for Dimension Films.

Q; If you could make the X-Files all over again, would you do anything differently?
CC: Looking back, you always see things that you would possibly rethink. That's certainly true when I see the show re-runs. The only specific thing I can think of is the mythology got somewhat complicated for people-not for the avid viewer, but for casual viewers. I would maybe take a slightly different approach there.

From: welovexfiles 10/31/2004 12:35 am
To:
sedab

Daha film ortada yok siz üzülüyorsunuz.
Dua edin film çekilsin. Film de çekilmezse kalırsınız stand alone

From: sedab 11/19/2004 12:12 am
To:
welovexfiles

Tuesday, November 09, 2004

THE TRUTH IS OUT THERE
I have received numerous e-mails (from Christina in Brooklyn, Alex in New York, Claire in Texas, and Jennifer in Bradford, Mass., among others) asking for more details about the next “X-Files” movie. I?m afraid I can?t answer any questions about who will be in the movie, what it will be about, or even when it will be released. All I can tell you is that I?m optimistic that the deals will soon be closed and we?ll begin work on the script very soon.

posted by Frank Spotnitz at 9:44 AM

From: theafl 11/19/2004 4:53 pm
To:
sedab

dün www.beyazperde ftf de spooky tr ın yazısını gördüm de ne kadar beklemişiz bu filmi
(ki orada 2004 te diye beklediğimizden bahsedilmiş :P) şmidi en son 2006 idi ne oldu?

From: spooky_gs 11/20/2004 1:37 am
To:
theafl

galiba 2.film yalan oldu :)

From: BeAtLe_FaN 11/20/2004 12:13 pm
To:
spooky_gs

nayıııııır
nolamaaaaz:((
ya olacak 2. film, bakın beatlefan söylemişti dersiniz:)))
ben david'i ikna ettim zaten. kesin oynayacak filmde! :))

From: theafl 11/21/2004 11:06 am
To:
BeAtLe_FaN

bekleyişlerimiz ikinci film oldu zaten. :)

From: BeAtLe_FaN 11/21/2004 2:51 pm
To:
theafl

bence bu bekleyişten 3.,4. hatta bir 5. film bile çıkar ya neyse:)

From: Turke_01 11/25/2004 2:42 am
To:
ALL

Ya millet ikinci film yattı filan diyonuz ama ben bi sinema sitesinde gördüm "Robert Patrick"le filan da anlaşmış Chris Carter. şimdi hangi site olduunu unuttum. Yani buna göre film stand alone filan olmicak gibi. Tabi olursa... Sizin haberiniz var mıydı bundan ?

From: trustno13 Staff 11/25/2004 9:16 am
To:
ALL

Bir rivayete göre 2. filmin konusu şöyle olcakmış:

Fight the Future'un üstünden 7, The Truth'un ise 4 yıl geçmiştir(filmin gösterim tarihine göre bu yıllar değişir). The X-Files hayranları histerik bir şekilde 2. filmi beklemektedir. ışte Chris Carter ve ekibi bu bekleyiş sürecini kameraya alarak post-progressive-psikolojk-belgesel-korku-komedi-drama tarzı bir film hazırlıyor bizlere. Filmin sürprizi ise sonu: En son sahnede Carter ve Duchovny başta olmak üzere tüm ekip, bu filmi bekleyen 100 binlerin arasına girecekmiş. Sanırım filmin korku kısmını bu oluşturacak, ben bir dawn of the dead etkileşimi hissettim burda.

Murat

From: BeAtLe_FaN 11/25/2004 7:12 pm
To:
trustno13

eğer özellikle duchovny, izleyicilerin arasına karışacaksa, bu pek de korku olmaz bence, valla benim için baya bi iyi olur, tadından yenmez hatta:)

From: sedab 12/5/2004 11:07 pm
To:
BeAtLe_FaN

ağlamak istiyorum

THE FUTURE IS NOW: FRANK SPOTNITZ, PART ONE

X-Philes who've paid a visit to Frank Spotnitz's new website for his company, Big Light Productions (http://www.biglight.com), have some idea of just how accessible the guy can be. He's always been there with a kind word or a response for fans, and now he's connecting directly with his fans through his website.

Frank also found some time in his busy schedule for an interview with The X-Philes. In part one, we talk about the subject still so prominent on everyone's mind, The X-Files movie.

What exactly can you tell us about where The X-Files movie is at right now?
They've been negotiating the deal forever. [Laughs] But I expect it will happen; I think we're nearing the end of the negotiation. Chris and I have a story and are waiting for all the contracts to sign so we can start writing.

So the movie is a definite at this point?
I've learned never to say anything definite until the contracts are indeed signed. But my expectation, and the expectation of the other principals, is that it is going to happen.

I know there's probably very little you'd like to say regarding what the film will actually be about, but can you tell us how much the film will spin off the ending of the final episode of the series? You're right. I want to avoid giving away anything, in classic Ten Thirteen tradition. I don't think it's going to be overly serial, if you take my meaning. It's not going to be a continuing storyline, I don't think, but it will be consistent with what we last saw in the series.

We've gotten a lot of questions regarding what role Doggett and Reyes may play in the film. Can you tell me anything about their role in the storyline?
I can't, not just yet.

Will they be involved?
Can't say anything about it. [Laughs]So there's been no talk yet of start date or release date?No. I think everyone's eager to do it as quickly as we can. So many things have to align just right; we've got to write the script, everybody's got to love the script, and the actors' schedules have to open up. We're all thinking we're going to do this as quickly as we can.

You mentioned you already have a story. Have you done any actual writing yet, getting the actual script itself onto the page?We haven't actually--well, no one puts pen to paper anymore, but we haven't put fingers to keyboard. We talk about story in a very detailed way, so we've already given it a lot of thought. But we did that so long ago and this negotiation has been many months, so I'm eager to get back to that, since it's the fun part.

Are you thinking of it in terms of just one movie, or have you conceptualized it as a movie series?
I know there's a lot of talk these days in terms of movie trilogies...This is just speaking for me, but I really hope this could be a series of movies, not like a trilogy but just an ongoing series. I think it could last as long as there are good stories to tell, but that depends on how well the movie does.

What's exciting to you about returning to write The X-Files again?I loved The X-Files. I loved it as a writer and producer, and as a fan, if that's possible for someone who worked on it. It's got great characters and great stories, and I truly believe it's endless in terms of the stories you can tell with these characters and subject matter. It was my hope very early on, from when I started on the show in season two, that there would be a series of films to follow the television series. It took us a lot longer to get to this point, but it's something I've wanted for a long time, and I'm excited it's going to happen.

A big thanks to Frank Spotnitz for making the time to chat with us!
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sat Jan 14, 2006 2:46 am    Post subject: Reply with quote
From: theafl 12/5/2004 11:33 pm
To:
sedab

bu parçada anlatılmak istenen "asıl" düşünce aşağğıdakilerden hangisidir?
diye bi öss sorusu çıksa ne yazardın ?
lütfen türkçe :)

From: TRARAGORN 12/6/2004 12:30 am
To:
theafl

ikinci film henuz kesinlesmemis ama spotnitz cok umutlu.xf uzerine calismayi hep sevdigini daha ikinici sezonu yazarken bu dizini bir ton filmi olur diye dusundugunu , aklindan anlatilacak hikaye oldukca filmler devam etsin diue gecirdigini belirtmis.Ana fikir bu :)

From: theafl 12/6/2004 12:34 am
To:
TRARAGORN

tamam kontrol edelim bakalım
cevap anhtarı kimde? :P

From: rukish 12/6/2004 10:51 am
To:
theafl

şimdi bu görüşmenin bir fazlası yok, hala bildiğimiz lafları geveliyo Spotnitz, eh adam da haklı, her haltı da spoil edemez dimi ? :P

Ama konunun "devamlılık arzeden bir konu olmayıp, dizinin sonunda gördüklerimizle tutarlı" bir konu olacağından bahsetmesi dikkatimi çekmiştir..

Ayrıca ah ah nerde o günler diyorum, şöle manyak bir film yapsalar da Triology olayında The X Files'ın da yeri olsa ne süper olur diyorum, ne güsel bu bizim yapımcılar da bu kadar istekliyken..

Ah aaaahhhhhhhhhhhhhh :(

From: Turke_01 1/19/2005 11:52 pm
To:
ALL

"Earlier this month at the 10th Annual Critics' Choice Awards, Anderson's X-cohort, Duchovny, who played Agent Fox Mulder in the series, told USA Today that he had been talking with Carter about their planned Files follow-up.

"It'll be a stand-alone horror movie," Duchovny said. "Mulder and Scully investigate one particular case that has nothing to do with alien life. It has to do with supernatural stuff."

Kaynak: http://www.eonline.com/News/Items/0,1,15726,00.html

E arkadaşlar, böyle yazıyo ama ben hiç zannetmiyom bu filmin çekileceğini, hele ki hanımefendinin "Kenya'da havai fişekler, tarabya'da yumuşaklar" muhabbetinden sonra bi daha x harfini kullanacağını bile zannetmiyorum. Zaten çekilse bile "aha buraya yazıyorum" terminator-3 gibi kendisiyle dalga geçen bi saçmalık olacak büyük ihtimalle. Büyük konuşmak istemem ama bu filmin şimdiden suyu çıktı yani. Ha çekelim, aman boşver. Zaten ben evlendim, artık tiyatroda oynuyom. DD de mesela diyomuş ki ben "kırmızı ayakkabılar"a devam edecem :) ıçime fenalıklar geldi........

From: dana_melissa 1/20/2005 2:28 pm
To:
Turke_01

şööööyle nefesimi tutup:ÇEKıN ARTIK şU FıLMıııı diye bağırasım geliyo.
altı üstü bi film,x-phile ları bu kadar üzmemeliler...

From: Durden38 1/21/2005 11:23 am
To:
dana_melissa

ben çekiyorum...yani gelecekte çekerim...

From: _xxmerlinxx_ 1/21/2005 12:15 pm
To:
Turke_01

yok yok. olacağı yok bu filmin.
avrupa birliği muhabbetinden farkı yok bu 2.filmin he.
ciddi diyom.
ağız değiştirip duruyorlar, biri başka diyor diğeri başka.
sallıyorlar bizi resmen

From: okatmer 1/21/2005 12:35 pm
To:
_xxmerlinxx_

CC 2.Filmi çekmek için bazı isteklerde bulundu

1-Türkiye Kıbrıs'ı tanısın
2-Türkiye Ermeni soykırımını tanısın
3-Türkiye AB'ye girmesin
4-Kızılcıklar olsun,selelere dolsun
5-Sinem'le Ata evlensin

Oğuzhan

From: dana_melissa 1/22/2005 9:42 pm
To:
ALL

güya 2006 da vizyona gircekmişmiş.Sevr antlaşması falan da yapmamızı isterler örn:''güneydoğu anadolu yu verin,filmi çekelim.ayrıca boğazlar bölümünü alırsak,daha çabuk olabilir.''
yani babam bile soruyo:'' hani x-files ın 2. filmi olucaktı?'' diye.

From: Durden38 1/23/2005 8:02 pm
To:
dana_melissa

Yaw çevremizde bu kadar önemli olaylar gelişirken biz hala 2. filmdeyiz kıldayız yündeyiz...Lütfen daha duyarlı olalım dünyevi meselelerle ilgilenelim..bir film neyimize yetmiyor..neyse ne diyorduk, dizi de bitti işte ne yapalım..bari gideyim bir sivil savunma örgütüne katılayım...

From: rukish 1/24/2005 11:45 am
To:
Durden38

Yeter yeter, tamam bırakın şimdi onu bunu bu ne yaaa bu ne yaa???

ıyice sapıttı bunlar ne bu kardeşim!

Question: I was excited to read that a second X-Files movie is finally being made. Do you have any more info on the plot — other than that it will be a stand-alone horror flick? — Jack K.

Ausiello: Actually, it looks like David Duchovny was getting a little ahead of himself when he told USA Today last week that the film was slated to begin production later this year. "There's nothing at the moment going on," Chris Carter's agent, Elliott Webb, says. "There is no negotiation, there's no script written, there's nothing other than a desire for people to get together." Bummer.

Türkçe'si, CC'ın ajansı mı ajanı mı ne haltsa işte "The X Files 2 ile ilgili şu an için ne görüşme, ne yazılmış bir senaryo var, insanların bir araya gelme istekleri var sadece", demiş, halt yemiş..

Filmin çekilebilmesi için milleti gaza getirmeye çalışıyolarsa söylesinler açık açık FOX'u mu nereyi istiyolarsa mail bopmbardımanına tutsun millet, böyle biri bişi sölyip diğeri başka bişi sölerken olmuyo valla..

Frank Spotnitz'in blog'una mail attım, cevap gelirse aydınlatacam sizi. Kudurtucak bunlar beni, Bari gitsin biri David'i sustursun, boşuna umut vermesinler yaaaa :(((

From: trustno13 Staff 1/24/2005 1:43 pm
To:
ALL

Gillian Anderson ise evlendiği için artık elini eteğini bu "gaza getirme" işlerinden çekmiş durumda. Oysa evlenmemiş olsaydı, David'le bir olup hoppidi hoppidi tüm 1013 ve Fox yetkililerini gazdan gaza koşturacak, 2. film için 255 milyon dolarlık dev bir bütçe verilmesini sağlayacak, kendisi ve david'in yanısıra Al Pacino, Robert De Niro, Johnny Depp, Edward Norton, Monica Bellucci, Charlize Theron ve daha nice ismi kadroya katacak ve sonucunda 38 oscar'lık dev bir yapımın ortaya çıkmasında en büyük payı kapacaktı. Valla, gözünün içine bakıyodu hepsi.

Ama "hanfendi" evlendi işte. Hem de Kenya'da. Değil XF2, tüm Hollywood göçtü şerefsizim.

Murat

From: BeAtLe_FaN 1/24/2005 1:45 pm
To:
rukish

ben David'i susturma işine talibim:)
Biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Yani en azından senaryo hazır da film çekilemiyor zannediyordum.
Ya çok garip gelecek ama benim 2. filmi izleyebileceğimize dair hala umudum var. Ama süreyi kestiremiyorum. Filmi çektik,çekicez derken bakmışız 3-4 sene geçmiş.

From: dana_melissa 1/24/2005 2:11 pm
To:
ALL

ben gidip Fox film stüdyolarına basacağım gelen var mı?

From: Turke_01 1/24/2005 3:39 pm
To:
ALL

Valla Murat bana gönderme yapmış. Ama güzel yapmış. Helâl. :)

Bu arada "zorla güzellik olmaz" diyeyim. Bu kadar zorlanan bişey, yapılsa bile büyük hayal-kırıklığı olacaktır diye düşünüyorum. Hem üstüne bi de stand-alone olursa, bu saatten sonra koskoca mitolojinin neresine dalıp da nerden stand alone konu çıkaracaklar bilmiyorum ama eğer öyle bişey yapmaya kalkarlarsa resmen batarlar bence. Ne istiyolar yani? Bu saatten sonra bitmiş diziye yeni fanlar mı kazandıracaklar? Bence en güzeli x-phile'lara uygun bir "son bölüm" çekmeleri olur. Tabi henüz görmediğim 3 sezon daha olduğu için, böyle bişey mümkün mü bilmiyorum. Ama ilk filmin mütevazı bütçesiyle yarattığı harikalar tekrarlanabilir. Yeter ki birileri adam gibi script yazsın. Kesinlikle işi "T3" gibi dalgaya almaya kalkmasınlar. ışte o zaman 9 yıllık güzelim hikaye resmen yıkılır.

From: dana_melissa 1/24/2005 5:08 pm
To:
ALL

şakayla karışık bu filmin çekilmesi için birşeyler yapmamız gerekiyor.
tabi açlık grevine girelim,amerikan konsolosluğu önünde eylem yapalım
demiyorum tabi...ne bileyim bir şekilde Fox film şirketine ulaşalım(fax olabilir,e-mail olabilir)
bir fan olarak gerçekten sabırsızlanıyorum...çatlayıvericem ortamdan... filmin konusu ve sonu da önemli tabi,baştan savma bir filmle karşılaşırsa fanlar aniden diziden soğuyabilirler.(bu benim kişisel görüşüm tabi..)

From: Turke_01 1/24/2005 8:13 pm
To:
dana_melissa

Biz kimiz ki ? Millet yarım sayfa gazete ilanı veriyo sırf ikinci film çekilsin diye. Aslında para toplasak biz de yaparız ama ben para vermem baştan söyleyeyim :) Param yok. Walla :)))))

From: sedab 1/24/2005 8:21 pm
To:
Turke_01

ben intihar edicem
artık insanlara güvenim kalmadı yaaaaaaaaa
2.film yok işte yok anla bunu artık seda üüüüüüüüüüüüüüüüü

From: okatmer 1/25/2005 7:15 pm
To:
sedab

ıkinci filmi bende dört gözle bekliyorum neden çünkü yeni bir xfiles izlemek istiyorum.

Ama, bunu geçen rukiyle buluştuğumuzda söylemiştim, yapımcılar neden xfiles2'yi çeksin. Dizi devam etse canıma minnet ama dizi yok artık eski dizi oldu. Söylendiğine göre film stand alone olacak, sorarım size ne işe yarayacak bu film xfiles'ın bi bölümü gibi bişiy haftanın canavarımı,garipmi katilmi olacak filmde. Böyle olacaksa bu film gişe yapmaz sadece kemikleşmiş xfiles tutkunlarına hediye olur

The Truth'un devamı olacaksa canıma minnet.

SPOILER
Quote:

Bize William'a ne olduğunu göstermek içinde film yapacaklarsa biraz meraklanırız gideriz filme

X-Files 2 ümitlerim suya düşmek üzere, neden kesin olarak evet yada hayır demiyorlar. DD ve GA yaşlandı yahu bide eskide geçen bi olay nasıl perdeye aktarılacak.

Oğuzhan

From: Nightfall86 2/6/2005 3:58 pm
To:
ALL

Ya bence şöle bişeyler yapalım.Kendi aramızda bi trailer hazırlayalım netten yayalım muhauaha sorada bi söylenti böle efendim bi galeyen çıksın belki millet gaza gelir.Ne dersiniz gerçi biraz uçuk oldu ama olsun :) senaryo için iyi yazan kişiler aranıyo :D

(Bu arada yaw bu delphi forumları niye böle kötü yani kötü derken biraz karışığımsı yani ne bileyim :D )

From: _xxmerlinxx_ 2/7/2005 4:54 pm
To:
Nightfall86

valla onların yaptıklarına göre biz ne yapsak az gelir.

From: welovexfiles 2/21/2005 4:11 pm
To:
ALL

geçen gün 2. filmle ilgili kabuslar gördüm
sanki film yapılmış gibi fragmanlar gördüm
deliriciiiiiiiiiim .. :)))

From: dana_melissa 3/1/2005 9:47 pm
To:
welovexfiles

artik elimizde baston,sinemaya gideriz.torunumuzla,cokluk çocuk hep birlikte toplar gideriz. çünkü bu film,bi 50 yil sonra çekilir. ikisinin de niyeti yok.biri yeni film çeker,öbürü evlenir. x lafı çıkmıyor ki agizlarindan.

From: trustno13 3/1/2005 11:14 pm
To:
dana_melissa

Gillian Anderson'ın bir beyanını, bir röportajını, bir cümlesini gösterin ki bana "ben evlendim artık ve film yapmıycam, hele hele x-files 2 asla" demiş olsun, şu forumu bırakayım. yeter ya. amma meraklıymışız özel hayatlara, insanların yatak odalarına burun sokmaya. insanlar kendi niteliklerini başkalarına da yakıştırmaya amma meyilliymiş.

delirttiniz, delirttiniz.

Murat

From: BeAtLe_FaN 3/2/2005 12:09 am
To:
trustno13

al benden de o kadar.
bazen deliriyorum "hala" aynı şeylerin yazıldığını görünce.
ya film çekilir ya da çekilmez ama bunun evlilikle filan alakası olmayacağı kesin.

From: Durden38 3/2/2005 9:59 am
To:
ALL

Can Yücel ne güzel demiş, ''2 sensin filmde...''...Hımm yanlış oldu galiba...Neyse öyle birşey işte..

From: okatmer 3/3/2005 8:14 pm
To:
trustno13

2.film ile ilgili son dakika bilgileri

DD'nin dediğine göre çekimler Aralık'taymış, hepsi sevindirikmiş, Hayırlısı olsun diyelim ümidimizi kaybetmeyelim

http://www.moviehole.net/news/5149.html

Oğuzhan

From: trustno13 Staff 3/3/2005 9:38 pm
To:
okatmer

tam olarak yalan olmasa da kesinliği olmayan bir haber bu.
david "hey löy löy aralıkta çekeriz diye düşünüyorum, allahım düşüncesi bile ne güzel ehey ehöy" demiş lakin Chris abi'nin kankalarına bu demeç gösterildiğinde "ahahah adamcağız heyecanlanmış, hem bilmiyor musunuz gillian evlendi" demişler.(valla. gillian kısmı yalan olabilir ama..)
David ayrıca filmin konusunun CC'nin kafasında hazır olduğunu ve konunun stand-alone olacağını ifade etmiş. hatta eklemiş ki "the forgotten pek hoş, xfvari bir filmdi, o tatta olursa insanlar diziyle kendilerini bağdaştırmadan izleyebilir, ilk filmde pek öyle olamadı".

david'e yılın polyanna'sı ödülünü veriyoruz.
...
...
...
...
the forgotten'la x-files'ı aynı kefeye koyduğu için hediyeyi geri alıyoruz. terbiyesiz seni.

edit: 100. mesajın ben olayım dedim. ahaha yerim 2. filmi.

Murat

From: rukish Staff 3/4/2005 10:47 am
To:
trustno13

Canlarım benim.. filmin Aralık'ta çekileceği ile ilgili pek iyimser olamıyorum nedense..

Zira Frank Spotnitz'in dediklerine göre (siteye ekleyeceğim haberi bugün) ortada daha script bilem yok. Fikir üzerinde çalışıyorlarmış CC ile, ama yazılı bişi yokmuş henüz.. Öyle diyo valla ne yalan söyliyim.

Bi çekimlere başlansın, ben o zaman sabırsızlanmaya başlıcam. Hala daha film olmıycak diye düşünüyosanız, düşünün anasını satim. Ben olacağına kanaat getirdim en son sinir harbimden sonra :P

EDIT: Bu David de ne çenebaz herifmiş, bi sussa bi konuşmasa olmaz, sanki kendisine dedikoduları yayma görevi verilmiş.. aaaaa

From: okatmer 3/4/2005 1:15 pm
To:
rukish

CC'nin telefonu maili yakmu yahu arıyıp sıvıyacam bu adamı. Kardeşim çık aslanlar gibi ortaya ikinci filmi yapıcam yada yapmıycam de, brezilya dizisine döndü iş. DD'de artık sallıyomu, gerçekmi ne diyo habire bi açıklama habire bi açıklama sanki başka insan kalmadı. Ahh ben USA'da olucaktım TGRT'dekiler gibi 1013 production şirketinide beziderene kadar arardım kapısına dayanırdım

Oğuzhan

From: sedab 3/4/2005 2:38 pm
To:
rukish

ya varya şu script i sonunda ben yazacam
bir insan bu kadar mı boşlar bir işi hayır söyle o zaman bizde ummayalım dimi

From: dana_melissa 3/6/2005 6:13 pm
To:
ALL

ben bi CC yi göriyim;iki çift lafin var.delirecegim yahu... amator kamerayla alip bizzat ben cekecegim filmi...

From: sedab 3/8/2005 12:00 am
To:
ALL

dd ye inanırsan şerefsizim
buyrun

The X-files to return to big screens
David Duchovny told reporters at Monday's Critics' Choice Awards that a second "X Files" movie is the works with series creator Chris Carter for late this year or early 2006. "It'll be a stand-alone horror movie," Duchovny said. "Mulder and Scully investigate one particular case that has nothing to do with alien life. It has to do with supernatural stuff."

Courtesy of MTV.com
Posted by gertiebeth on January 16, 2005 at 02:32:23 PM

From: okatmer 3/31/2005 7:09 pm
To:
trustno13

Dumanı üstünde bir haber :(

DD'ye tavsiyem kendi kendine gelin güvey olmasın. Madem bu kadar bu filmi istiyor otursun kendi yazsın,yönetsin yada biri bu adama biraz sus desin

David Duchovny with another X-Files update
Posted on Thr, 31-Mar-2005

David Duchovny - ironically, because he was the one that wanted off the spooky merry-go-round - is the one soldier of the "X-Files" base that seems to be flying the flag for the new movie.

A few weeks back he mentioned that the film was gunning for a December shoot. It was later revealed - via reps for "X-Files" head honcho Chris Carter - that his comments were about as false as Chili Palmer's hair colour.

Duchovny tells Rope of Silicon that - and this is amusing - the new "X-Files" movie is now on for.....January or February.

"I mean it?s not written down, I haven?t signed anything, nobody?s signed anything, but, Chris Carter is gonna write it, and I think he is just waiting for whatever deal to happen with Fox to go ahead and do it. And hopefully we?ll shoot it in your Canadian neighbor again, you know go back to Vancouver and shoot it so that we get the mood that we like about it", he tells the site.

Carter and partner Frank Spotnitz have yet to even come up with a script yet - they've only got a rough storyline - so be interesting to see whether the files are indeed re-opened come early '06.

From: okatmer 4/2/2005 9:38 am
To:
ALL

Yeni bir haber, gene DD konuşmuş

http://www.scifi.com/scifiwire2005/index.php?category=0&id=30765

X-Files 2 Gets Closer
David Duchovny told SCI FI Wire that he, Gillian Anderson and Chris Carter are on board for a second feature film based on their hit TV series The X-Files and that the project is inching toward becoming a reality. Carter would write and produce, while Duchovny and Anderson would reprise their respective roles as FBI special agents Fox Mulder and Dana Scully. "As far I know we're all getting very close to saying that it would be shooting sometime early next year," Duchovny said in an interview while promoting his latest film, House of D, a drama that he directed. "So it's much closer to being a reality than in the last couple of years."

Duchovny added: "I know that I'm in, Gillian's in and Chris Carter is in. It's just a matter of making sure that everybody is free at the right time. So I would be in it. I know that Chris has an idea. He's got an idea that he's told me that I think is good. He just has to get the go-ahead to execute it."

From: okatmer 4/16/2005 6:40 pm
To:
ALL

Yeni bir haber

12 Nisan 2005 tarihli. DD Associated Press'e konuşmuş

AP: What's going on with another "X-Files" movie?

Duchovny: I talked to ("X-Files" creator) Chris Carter last week, and he said all systems go for next winter, early 2006.

AP: Do you know the story?

Duchovny: I do, but I wouldn't want to give it away. There's no script, so I haven't read a script. But Chris has told me some of the story, and it sounds good to me.

Oğuzhan

From: sedab 4/17/2005 8:23 pm
To:
okatmer

Duchovny: I do, but I wouldn't want to give it away. There's no script, so I haven't read a script. But Chris has told me some of the story, and it sounds good to me.

bu kısıma dikkat bence iş yine sürümcemede kalır
aaaaaaaaaaaaaaa
eskiden derlerdiki 2005 yazı bende çok uzun derdim
üüüüü
ama bide şimdiki duruma bakın
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sat Jan 14, 2006 2:46 am    Post subject: Reply with quote
From: okatmer 4/18/2005 10:35 am
To:
sedab

CC'nin ofisi
CC bilgisayarının başında birşeyler yazmaktadır. DD hızla içeri girer

CC: Hayırdır David lap diye girdin odaya,ana baba terbiyesi almadın sanırım, insan bir kapıyı çalar

DD: Chris susarmısın,dışarda AP'ten roportaj için bekliyolarlar? ne oldu 2.filme ilgili bişiyler yaptınmı

CC: Salla

DD: Ama ama ben çok istiyorum bak boşta kaldım. Lütfen Chris bak sağda solda konuşuyorum film olacak diye. Hee Chris hadi yaz bi senaryo..

CC: Salla

DD: (David Ağlayama başlar) Lütfen bu filme çok ihtiyacım var. GA'da evlendi gitti. Benim karıyla da aram bozuk, hadi be Chris hadi be bi güzellik yap

CC: (Chris DD'yi kafasından atmak için) Tamam git söyle filmin konusunu bana CC söyledi,daha senaryo falan yok daha, boş vakti olursa yazacakmış vs vs bişiyler at kafadan

DD: ok .Allah ne muradın varsa versin

ROPORTAJ;

Oğuzhan

From: rukish Staff 4/18/2005 12:44 pm
To:
okatmer

Çok üstüne gidiliyo bu DD'nin üstüne çook..

cık cık cık :PPP

From: trustno13 Staff 4/18/2005 1:34 pm
To:
okatmer

ahahhaha Oğuz nefis olmuş :)))

zaten bu postta 112 mesajdır ortada fol yok yumurta yok, neyin tartışmasını yapıyoruz o da tartışılır :)

Murat

From: figgenis 4/18/2005 2:15 pm
To:
okatmer

DD kovalasın seni emi >:-<

From: okatmer 4/18/2005 5:13 pm
To:
trustno13

Bu postta tartışma yok sadece DD'nin atıp tutmaları var

Oğuzhan

From: rukish 4/18/2005 5:43 pm
To:
okatmer

Bakın gene soluyorum, cok fazla yukleniyosunuz adama.. ;)

Hoca'nın dediği gibi "ya tutarsa" diyip uzaklaşıyorum ben.. Tartışmıyorum, ne münasebet, ikinci filmin olmıycağına inansam sadece DD'ye söverdim o ayrı.. Eheh..

2. filmin promosyon olayı DD'nin tekelinde efenim gordugunuz gibi.. Gitmeyin üstüne, işini yapıyo o ..Allah Allaahhhh!

From: xxtubaxx 4/20/2005 4:52 pm
To:
sedab

doggetdamı olacakmışşşş!!!!!!!hadiyaaaa!!!!!!!!!mükemmelllllll

From: okatmer 4/23/2005 3:35 pm
To:
ALL

Nette dolanırken rastladım,

"X-Files" Filming to Begin
newswire transcript by Tim Costrell

A spokesperson for Ten-Thirteen productions has told the Minute that principal filmling for a second "X-Files" film will begin in the fall. The production company, supported by New Line Cinema, has completed a script and secured the major cast members David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, Robert Patrick, and Annabeth Gish.

"I've had my support behind the film for some time now," said Duchovny, who spoke with the Minute by phone. "I understand Gillian has had obligations in (London) which have slowed things."

Anderson has been filming "Bleak House" for the BBC, and has been working to bring a film to the screen about the life of Martha Gellhorn, wife of Ernest Hemmingway.

"I'm really excited to finally begin shooting on the project. Its been a real adventure getting this script together. I think diehard fans and casual moviegoers will be wowed," said Chris Carter, who is directing the film. "Some of the fans were left with a sour taste with so many unresolved issues from the series. (The writer) has really brought may of the threads together in an explosive way."

Carter refused to reveal details about the plot, except to say that the movie would continue where top d Fox television show left off.

Filming begins mid October.

Oğuzhan

From: sedab 4/23/2005 10:17 pm
To:
okatmer

aaaaaaaaaaaaaaaaa
üüüüüüüüüüüüü
gözlerim yaşardı
acaba neden hep dd yapıyor açıklamaları,inşallah doğrudur,filmbi çekilsin şu abd deki starwars manyakları gibi sinemanın önüde yatacam

SPOILER
Quote:

doggett reyes varsa 9 dan sonrası demektir
8 olamaz çünkü scully hamileydi,tek mantıklı kurgu bu geldi bana hadi hayırlısı

ZATEN BEN TRUTH DAN SONRASINI MERAK EDERıM

From: spooky_gs 4/24/2005 1:08 am
To:
trustno13

biz bi 112 daha yazariz hatta bi 112 daha yazariz ama dd hala kendi kendine gelin guvey olup roportaj yapiyo olur. (hatta bence roportajdaki sorulari da dd kendi kendine yaziyo:)

From: rukish Aug-2 2:18 pm
To:
ALL

Son gelişmeler Sci Fi Wire'dan :

X-Files Sequel Still Out There

Frank Spotnitz, co-executive producer of The X-Files, told SCI FI Wire that a second feature film based on the television series is still in the works. "My deal has been done—and I'm not exaggerating—for a year and a half," he said in an interview at the Television Critics Association press tour in Beverly Hills, Calif., where he was promoting his new series, Night Stalker. "There are other deals, and you can guess who the people are [who are] involved, and I don't know why they're taking so long. It's very frustrating to me. I hoped the movie would be done now."

Spotnitz said that the lack of a deal has so far prevented him and creator Chris Carter from writing the script, but they know what the story will be and are looking forward to writing it. "Obviously, I'm very busy right now, but it means a lot to me," he said. "I would love to do it, and I wish that we could get all the business things in order so it could happen. ... These are things that happen between lawyers, and I'm not privy to it because it's not my deal. But I know [stars] David [Duchovny] and Gillian [Anderson] want to do it. I know Chris wants to do it. I don't know where the holdup is. But I hope it happens. I remain optimistic it will happen. If you'd asked me a year ago, I never would have believed it still wouldn't be in the works at this point." Spotnitz's new show, Night Stalker, premieres Thursday, Sept. 29, at 9 p.m. ET/PT.

Özetle Spotnitz amcamız CC, DD ve GA'nın ikinci filme istekli olduklarını bildiğini ama filmin hazırlıklarının neden bu kadar uzun sürdüğünü bilmediğini söylüyor. Anlaşmaların belirsizliği oturup filmin senaryosunu CC ile birlikte yazmalarını önlemiş ancak hikayenin ne olacağını çok iyi biliyolarmış, yazmak için sabırsızlanıyorlarmış.. Nerede tıkanıldığını bilmiyor ancak filmin olacağına dair fazlasıyla umut besliyor.. Ve "bir sene önce bana sorsanız şu aşamada hala işe başlanmamış olacağına asla inanmazdım" diyerek bitiriyor..

From: Turke_1 Aug-2 4:30 pm
To:
rukish

Ben onların yapacakları işin içine..... diyemiyorum, çünkü oturup her hafta manyak gibi izliyorum :)

From: sedab Aug-2 11:32 pm
To:
rukish

bla bla bla
artık budur benim için cc fs ne derse desin ıNANMIYORUM
benim gibi kızı şu hale getirdiler ya helal olsun
ki ben nikimi sadece bu nedenle maybe there is hope yapmıştım.tabi bir de mulder ın x files ta söylediği son sözleer olduğu için
üüüüüüüüüüüüüüüüüü
ben gidiyim biraz ftf seyrediyim napıyım.hala arıya gıcık durumda olmamda ayrı bir manyaklık

From: what__if Aug-3 4:30 pm
To:
rukish

ulan varya ben bunu hiç anlamam; biz bilmiyoz onlar bilmiyo...
e kim biliyo kardeşim?! biz onlara soruyoruz "ne zaman?" diye, onlar da çıkıp "valla anlamadık biz bu işi" diyolar... yuh!
kim bu işin asıl sorumlusu?! cevap yok!...

valla biz bu konuda kendimize, önce "trust noone" sonra da "i want to believe" diyelim ve...
e sonuçta onlar da government ve "government denies everything!"...
mutlu.

From: tornadoo Aug-4 12:08 am
To:
what__if

gerçekten güzel bi avunma taktiği.bakalım bu taktiği 10seneden fazla nası uygulicaz,yeni nesil conconların deimiyle yalan oldu bu film de:))

From: okatmer Aug-29 11:15 am
To:
ALL

En en en en son haber

Entertainment Weekly
September 2, 2005
By Scott Brown

What of the X-Files movie sequel?

Chris Carter blames the delay on tangled contracts. The story was completed last year, and he says David Duchovny and Gillian Anderson are on board.

"We'd want to tell a Mulder and Scully story, specifically

Kaynak; http://www.gilliananderson.ws/news/

Oğuzhan

From: sedab Aug-29 11:51 am
To:
okatmer

bööööööööööööööööö
üüüüüüüüüüü
anırıyorum artık bu tür haberleri gördükçe
bu başlığı yıllar önce ben açmışım ve şöle demişim bu film için 2005 diyolar ben bekleyemem ama bakın şu halimze ya kaç sene oldu artık yapsalarda anca kablo tv ye satarlar filmi gişe beklemesinler bir sadık x philelar izler yani

From: rukish Aug-29 12:06 pm
To:
sedab

Ben de gördüm o haberi.. Siteye ekliycem tabe ;)

FOX'a fena galde sayasım var, kesin onların b.k yemesi ki her zaman düşündüğüm gibi yane.. Bir Stand Alone.. Bir Mulder ve Scully hikayesi, şu an tüylerim diken diken oldu valla billa.. :)))))

ıkinci film olacak arkadaşlar, inanmayan inanmamaya devam etsin valla benim umudum tam, aman olmasa da dünyanın sonu değil ama olacak diyorum ulan! :P

Gerçi daha son sezonları izlemedim, hepsinin konusu yarım yamalak olduğu için kafamda, ilk kez izlemenin tadı da pek bi güzel olacak, arada hiç bilmeidklerim de var.. Daha benim için XF senelerce devam edicek ne güsel be yaf.. ehe

From: PELIN77 Aug-30 10:20 pm
To:
rukish

Setten resim görünce inanırım.

From: rukish Aug-31 6:17 pm
To:
PELIN77

Bunu kendime asli görev olarak belledim zaten :D

From: sinekkk Sep-1 4:13 pm
To:
rukish

benim içinde yıllar uzun yıllar xf yazacakmışım gibi görünüyo,,,2.filme inanıyorum,,olsun tam da yeni bulmuşken kaybedemem hesabı :))

From: okatmer Sep-20 9:22 am
To:
ALL

CSM ıkinci Filmdemi?

From MTV.com

http://www.mtv.com/movies/news/arti...005/story.jhtml

... Seven years after "Fight the Future," rumors of a second "X Files" movie still persist. According to William B. Davis, the infamous "Smoking Man," he's every bit as anxious as the still-loyal fans of the franchise. "I remember when we talked about it way back, just after the [TV show's] finale, but what kind of a film could I do?" he laughed.

SPOILER
Quote:

"One of the problems, of course, for me is that I'm very dead. I mean, they demolished me in the finale. I've come back from the dead a couple of times, but whether I could come back from that is a little hard to imagine." According to Davis, series creator Chris Carter has discussed making the next film a prequel, which would allow deceased characters to return. "His point [however] was that David [Duchovny] and Gillian [Anderson] are getting older, so how far back in time can you go? And now quite a number of years have gone by. So whether the cigarette-smoking man can make a believable appearance other than a ghost, I don't know ... [but] I'd love to do it. It'd be great." ...

Oğuzhan

From: sedab Sep-20 11:01 am
To:
okatmer

SPOILER
Quote:

e yuh artık adamı hayalet yapıcaklar aslında olabilir mulderın son bölümdeki halini düşünürsek....oda hayalet olsun anasını..
ama komik kısım
One of the problems, of course, for me is that I'm very dead.
demesi

bu arada en azından mantık çerçevesinde düşünmeleri iyi bizimkilerin yaşlandığı bir gerçek ne olacak bu iş ya

From: okatmer Sep-21 9:04 am
To:
sedab

Yaşlandıkları için film ileriki yıllarda geçecek. Mulder-Scully evlenmiş olacak ve Scully "Despe Housewife" dizisine geçecek, olaylar orada devam edecek

Oğuzhan

From: sedab Sep-21 9:27 am
To:
okatmer

he he he
o zaman dizinin her bölümü ARCADıA bölümü gibi olur herhalde...
yaratıklar,büyücü veya mutant komşular...

From: Durden38 Sep-21 11:40 am
To:
okatmer

Despe Housewife'a geçerse..ehehe neyse sakat bir dizi olur o bence..:p

From: tornadoo Sep-21 12:49 pm
To:
Durden38

valla o zmn despe nin seti basar murat:)ben seni böölemi sevdim lannn die kadir inanır tarzında:))

From: sedab Sep-21 5:37 pm
To:
okatmer

buda enson haber

bunun alt metnine inersek kısaca para anlaşmazlığı var CC yi tam yetkili yapmamışlar.. yani eskiden yaşanan olaylar tekrar edecek gibi

Li'l Message from Gillian

Posted at 11:08 AM (PDT) on Tuesday, September 20, 2005
Regarding the XF2 movie mention in the Sunday Times interview, Gillian would like you all to keep in mind that it was not a direct quote and that Chris Carter is not in charge of the contracts. In any event, filming wouldn't start until at least after the end of summer 2006.

Also, it was the journalist, not Gillian, who used the adjective "irritating" in regards to questions from fans.

One more thing: She wants you to know that Bleak House is scheduled to premiere in the USA on January 15, 2006.
http://www.gilliananderson.ws/news/

From: bahar635 Sep-22 3:55 pm
To:
sedab

ıkinci filmi sabırsızlıkla bekliyorum. I want to believe

From: sedab Oct-6 2:38 pm
To:
ALL

buyrun burdan yakın
kalp krizi geçirsem erken mi acaba artık kimi suçlayacamız belli
ı want to believe
http://www.zap2it.com/movies/news/story/0,1259,---26933,00.html

resim nasıl yaşlanmış
artık büyükbaba mulder ı oynar
üüüüüüü

From: rukish Oct-6 5:42 pm
To:
sedab

Buna pireyi deve yapmak denir.. Sakalını kessin görürsün..

Büyükbaba deil altı üstü *baba* olarak görürüz .. Fena mı be???

Aaaa.. :PP

From: tornadoo Oct-8 7:36 pm
To:
rukish

DD kurtlar vadisi-ırak filminde oynasın:))))

From: sedab Oct-28 11:37 am
To:
rukish

http://filmforce.ign.com/articles/660/660926p1.html

ruki ben daha ne yapayım bu filmi yakından takip ediyorum,olmazsa da artık benim şom ağzım yüzünden olmaz:)
maybe there is hope

From: gizucuk Nov-17 3:48 pm
To:
ALL

setten görüntüler falan yayınlanmadıkça umutsuz olacağım açıkçası..şimdi çekimine başlansa anca 2007de falan gösterime girer..bu film işinin lafta kalmatıp da bi somutluğa kavuşması dileğimle...ne diyeyim...

From: 2shy13 Nov-18 10:32 am
To:
sedab

valla artık bana hayal gibi gözükmeye başladı arkadaşların dediği gibi anca setten fotoğraflar görünce inanıcam!tabi yine de I WANT TO BELIEVE

From: okatmer Dec-20 9:10 pm
To:
ALL

X-Files 2 için bir sanal imza kampanyası başlatılmış

http://xf2themovie.com/

Belki işe yarar

Oğuzhan

From: rukish Dec-20 11:26 pm
To:
okatmer

Eheh.. X Files Movie 2 - Apocalyse.. ısim pek bi güzel seçilmiş cidden..

ışe yarasın yaramasın, ben imzamı atıyorum kardeşim ! :P

From: BeAtLe_FaN Dec-20 11:48 pm
To:
rukish

ya çok özür dileyerekten x-files movie II'yi istiyorum kampanyasının bana neyi hatırlattığını göstermek istedim.

http://www.pokemonugeriistiyoruz.com.tr.tc/

ya biraz buna benzemiş xf II olayı:))) valla pokemon sitesi bir işe yaramadı bildiğim kadarıyla şimdiye kadar,zamanında imza attığım bir dolu olay da işe yaramadı ama yine de imza atayım bari:)

x-files'ımızı geri istiyoruz!!! :))

From: okatmer Dec-21 9:02 am
To:
rukish

Ruki istersen site ana sayfasına bir link koy; herkes katılsın

Murat'ın film için bulduğu başka bir isim var

SPOILER
Quote:

The X-Files: 2012

Hem gösterim tarihi de olabilir :)

Oğuzhan

From: 2shy13 Dec-30 4:31 pm
To:
okatmer

Oradaki isim gerçek mi poster falan.Yoksa X Phileler mi hazırlamış.Neden bu kadar geciktiriyorlar anlamıyorum.Ben 2.filme dair ilk haberi lise sondayken prömiyer dergisinde okumuştum.Orada gösterim tarihi için 2006 demişti.Ama ne kamera ne ışık var?

From: sedab Dec-30 5:58 pm
To:
2shy13

TEY TEY TEY diyim ben sana,sen anla artık
bu iş arapaçına döndü.ben bu postu açtığımda 2005 te diyorlardı,yarın 2006 ya gircez hala yok
çekmeyin kardeşim izlemiycem ben:)

From: 2shy13 Dec-30 7:28 pm
To:
sedab

Ama ayıp oluyor bu kadar bekleyen insan var.ınternetten araştırıyorum,haberlere bakılırsa tamam birşeyler yapıyorlar diyorsun ama sonuç kocaman bir hiç!

From: emily_71 Dec-31 2:50 pm
To:
2shy13

bende imzamı attım ama pek bir işe yarayacağını sanmıyorum.Neyse denemekte fayda var, hiç yoktan iyidir :)

From: 2shy13 Jan-3 6:12 pm
To:
emily_71

Yaa ben çok sıkıldım artık beklemekten 2.filme ait bir haber duyan yok mu?ınternete yazıp arıyorum hep aynı şeyler,kesin çekilecek diyorlar ama ne zaman?Uf ya...

From: tornadoo Jan-4 11:46 am
To:
2shy13

ooohoooooo valla ben biletimi ayırttım bile.önümüzdeki 10sene içinde bekliom:D
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 9:03 pm    Post subject: Reply with quote
From: okatmer 9:08 am
To: rukish

Beyazperde.com'dan güzel bir haber

http://www.beyazperde.com/haber/7258

Oğuzhan

From: rukish 10:24 am
To: okatmer

Ben de kötü haberi vereyim.. Murat sağolsun aşağıdaki haber azcık anlam kazandı kafamda.. CC FOX'a XF ile ilgili sözleşmelerde kar payı ile ilgili haksız kazanç mı ne sağladığı için dava açıyormuş..

http://makeashorterlink.com/?Y36D2258C

ışin ilginci geçmişte DD'nin sendikal hakları nedeniyle dizi karından daha fazla para talep ettiği davada DD'yi temsil eden asıl avukat ile davayı açması..

Büyük ihtimalle bir türlü çıkmayan 2. film ile ilgili birbirlerini yiyip durduklarından, CC en sonunda bu kozu oynamaya karar vermiştir.. Var bi i.nelik diyorum adamlarda..

Bu dava olayların bayaa ciddi olduğunu açıklıyor.. 2. filmin keisn çekileceğine inanan bendeniz bile tırstım şu durumdan.. Hayırlısı diyorum.. Kahretsin diyorum, başka kanal yok muydu bea!

From: okatmer 11:05 am
To: rukish

Umarım dava bizim mahkemelerizdeki gibi uzamaz :( Zaten bu kadar beklemelerinin bir nedeni olmalıydı ,buymuş

Oğuzhan

Last edited by auroriel on Tue Jan 24, 2006 9:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
Sahin

PostPosted: Thu Jan 19, 2006 2:41 pm    Post subject: Reply with quote
2. flim için çok hevesliydim ama galiba yalan oldu ses seda yok kitlesi olan bir flimin 2.si nasıl yapılmaz anlamıyorum. Rocky nin bile 5 mi 6 sımı çekilecek bizim kadro yatıyor terbiyesiz insanlar diyom başkada bi şey demiyom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Fri Jan 20, 2006 11:49 pm    Post subject: Reply with quote
Yani şimdi bu yani CC'nin dava açması demek bizim film için bi 5 yıl daha beklememiz anlamına geliyor.Anlamıyorum ben ya Harry Potter filmleri fabrikadan çıkar gibi her yıl geliyor,Freddy her seferinde kabuslarıyla dönüyor hadi bunları geçtik,vasatın üzerinde bir film yapım maliyetini 1 milyon dolar geçse 2.si geliyor.X Files'ın eksiği nedir. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gizucuk

PostPosted: Mon Jan 23, 2006 5:41 pm    Post subject: The X Files Movie 2 Reply with quote
bu son mahkeme olayından sonra iyice umudu kesme noktasına geldiğimi belirtmeliyim...zaten sallayıp duruyolardı tuz biber oldu Sad
Back to top
hermi

PostPosted: Tue Jan 24, 2006 4:08 pm    Post subject: Reply with quote
öncelikle her şeye umutla bakacak olursak: mahkeme olayını bir tarafa atalım.cc başka bir yapımcı ile çalışabilir.... Laughing Laughing tabiii bu b... bir bahane.. çekmek isteselerdi şimdiye çoktan başlamış olması gerekirki filmin..
ama x phile lar hiç bir zaman umudumuzu yitir meyiz diyil mi? Wink Rolling Eyes

gıccık fox tv Evil or Very Mad
Back to top
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Tue Jan 24, 2006 5:18 pm    Post subject: Reply with quote
hermi wrote:
öncelikle her şeye umutla bakacak olursak: mahkeme olayını bir tarafa atalım.cc başka bir yapımcı ile çalışabilir.... Laughing Laughing tabiii bu b... bir bahane.. çekmek isteselerdi şimdiye çoktan başlamış olması gerekirki filmin..
ama x phile lar hiç bir zaman umudumuzu yitir meyiz diyil mi? Wink Rolling Eyes

gıccık fox tv Evil or Very Mad

o pek mümkün değil çünkü the x-files, Fox'un malıdır. Chris Carter istediği yapımcıyla değil, fox istediği yönetmenle(yazarla, vs.) çalışabilir yani..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Tue Jan 24, 2006 9:38 pm    Post subject: Reply with quote
Arkadaşlar sanırım FTF'nin çekilmesi de uzun sürmüş yani ışık demeleri bayağı zaman almış.Yine de umutvar olalım biz.Nasıl olacaksak Crying or Very sad

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: The X Files: I Want to Believe All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  Next
Page 1 of 57

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum