X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
AVATARLAR (AVI) VE ıMZALAR HAKKINDA!...

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!-
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Thu Jun 02, 2005 3:29 pm    Post subject: AVATARLAR (AVI) VE ıMZALAR HAKKINDA!... Reply with quote
Merhabalar..

Yeni forumumuzun phpBB altyapısı sayesinde avatar ve imza kullanabilmektesiniz. Hem forumumuzun görünümü, hem de rahatça kullanılabilmesi açısından belli standartlar çerçevesinde bu özelliklerden yararlanabileceksiniz.

Aşağıda belirtilen kurallara uymadığı belirlenen avatar ve imzalar silinecektir.

* Avatarlar forum kurallarına aykırı olamaz.

* Bilgisayardan avatar yüklenebilir.

* Avatar boyutları (Yükseklik x Genişlik) en fazla 120x160 piksel ve büyüklüğü de 29 Kbyte olmalıdır.

* Din ya da politika ile ilgili bir resim kullanılamaz, bir partinin simgesi olamaz ve reklam içeremez.

ıMZALAR :

* ımzalar forum kurallarına aykırı olamaz.

* ımza uzunluğunuz 255 karakteri geçemez.

* Gözü yorucu ve görünüşü bozucu renk ve büyüklükte imza kullanılamaz.

* ımzalarınızda küçük puntolar kullanılmanız tavsiye edilir, forumun varsayılan yazı tipi büyüklüğünden daha büyük puntolara sahip imzalara izin verilmeyecektir.

* ımzalara başka bir internet sitesinden resim eklenebilir, kullanılan resimlerin boyutu (Yükseklik x Genişlik) en fazla 130x600 piksel olabilir.

** Resim ve grafiklerini düzenlemek için editör programları olmayan arkadaşlar, bedava olan http://www.myimager.com/ sitesini kullanabilir.

Last edited by auroriel on Thu Aug 31, 2006 10:07 am; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Mar 15, 2006 10:34 am    Post subject: Reply with quote
Arkadaşlar..

Mevzuyu kurallara eklememiş olabiliriz, ancak bu forumda SPOILER olayının ne kadar ciddiye alındığını hepiniz biliyorsunuz inancında olduğumuzdan, açıkçası gerek görüleceğini bile düşünmemiştik..

Yine de biraz önce spoiler içeren bir avatar'ı silmek zorunda kaldığımdan belirtmek isterim..

Gelecek sezonlarla ilgili spoiler içeren avatar ve imzalar kullanamazsınız!!!

Burada lafını etmem bile spoiler'a kaçacak ayrıntılar hakkında lütfen hassasiyet gösteriniz. Siz biliyorsunuz diye, ileriki sezonları bilmeyen arkadaşlar da öğrenmek zorunda değil bu tür şeyleri..

Bu konuyla ilgili sorunu olan, bana PM atsın, açık açık tartışalım özelde..

şunu da belirteyim, benim imzam da daha yayınlanmamış bir bölümden bir sahne içeriyor, ancak bu sahnenin spoiler değeri olmadığı için imza olarak kullanmaktayım.. Gelecek sezonları bilen arkadaşların ne demek istediğimi anlayacaklaırnı düşünüyorum, daha fazlasını spoiler'a girmeden tartışamayacağım için de mevzuyu daha fazla uzatmıyorum.. Dediğim gibi, sorunu olan, PM atmaktan çekinmesin Wink
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Mar 15, 2006 10:35 am    Post subject: Reply with quote
ınternet üzerinde bir kaynaktan AVATAR yükleme olayını, sık sık kuralların suistimal edilmesine neden olduğu için kaldırdım..

Bundan böyle bilgisayarınızdan ya da forum galerisinden avatar yükleyebilirsiniz..
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Oct 18, 2006 10:27 am    Post subject: Reply with quote
Bundan sonra hatalı imza ve avatar kullanan kişilerin hesaplarını 1 hafta süreyle pasif edeceğimizi bildirir, bir daha tekrar etmesi halinde de hesabını tamamen sileceğimizi belirtirim.

Kusura bakmayın peşinizden koşturmaktan, mesaj atmaktan, PM atmaktan, imzanızı silmekten yorulduk artık!

Back to top
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Thu Nov 30, 2006 8:46 pm    Post subject: Reply with quote
Niheheheheheh çaldım avatarını!Niheheheheheheehheehheheheheehheheheehheheheeheh...

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 6:19 pm    Post subject: Reply with quote
benim sorum oğuzhanın , imzası hakkında. ne listeesi o üstündeki isim niye ölmüş???
Back to top
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sun Dec 17, 2006 6:27 pm    Post subject: Reply with quote
Hehehe, liste Heroes'la alakalı. Dizide bahsi geçen özel güçleri olan insanların adlarının olduğu bir liste. Karmaşık göründüğü için kullanmaktan vazgeçtim ama :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!- All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum