X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
AVATARLAR (AVI) VE ıMZALAR HAKKINDA!...

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!-
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Per Haz 02, 2005 3:29 pm    İleti konusu: AVATARLAR (AVI) VE ıMZALAR HAKKINDA!... Alıntıyla Cevap Gönder
Merhabalar..

Yeni forumumuzun phpBB altyapısı sayesinde avatar ve imza kullanabilmektesiniz. Hem forumumuzun görünümü, hem de rahatça kullanılabilmesi açısından belli standartlar çerçevesinde bu özelliklerden yararlanabileceksiniz.

Aşağıda belirtilen kurallara uymadığı belirlenen avatar ve imzalar silinecektir.

* Avatarlar forum kurallarına aykırı olamaz.

* Bilgisayardan avatar yüklenebilir.

* Avatar boyutları (Yükseklik x Genişlik) en fazla 120x160 piksel ve büyüklüğü de 29 Kbyte olmalıdır.

* Din ya da politika ile ilgili bir resim kullanılamaz, bir partinin simgesi olamaz ve reklam içeremez.

ıMZALAR :

* ımzalar forum kurallarına aykırı olamaz.

* ımza uzunluğunuz 255 karakteri geçemez.

* Gözü yorucu ve görünüşü bozucu renk ve büyüklükte imza kullanılamaz.

* ımzalarınızda küçük puntolar kullanılmanız tavsiye edilir, forumun varsayılan yazı tipi büyüklüğünden daha büyük puntolara sahip imzalara izin verilmeyecektir.

* ımzalara başka bir internet sitesinden resim eklenebilir, kullanılan resimlerin boyutu (Yükseklik x Genişlik) en fazla 130x600 piksel olabilir.

** Resim ve grafiklerini düzenlemek için editör programları olmayan arkadaşlar, bedava olan http://www.myimager.com/ sitesini kullanabilir.

En son auroriel tarafından Per Ağu 31, 2006 10:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 defa değiştirildi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Mar 15, 2006 10:34 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar..

Mevzuyu kurallara eklememiş olabiliriz, ancak bu forumda SPOILER olayının ne kadar ciddiye alındığını hepiniz biliyorsunuz inancında olduğumuzdan, açıkçası gerek görüleceğini bile düşünmemiştik..

Yine de biraz önce spoiler içeren bir avatar'ı silmek zorunda kaldığımdan belirtmek isterim..

Gelecek sezonlarla ilgili spoiler içeren avatar ve imzalar kullanamazsınız!!!

Burada lafını etmem bile spoiler'a kaçacak ayrıntılar hakkında lütfen hassasiyet gösteriniz. Siz biliyorsunuz diye, ileriki sezonları bilmeyen arkadaşlar da öğrenmek zorunda değil bu tür şeyleri..

Bu konuyla ilgili sorunu olan, bana PM atsın, açık açık tartışalım özelde..

şunu da belirteyim, benim imzam da daha yayınlanmamış bir bölümden bir sahne içeriyor, ancak bu sahnenin spoiler değeri olmadığı için imza olarak kullanmaktayım.. Gelecek sezonları bilen arkadaşların ne demek istediğimi anlayacaklaırnı düşünüyorum, daha fazlasını spoiler'a girmeden tartışamayacağım için de mevzuyu daha fazla uzatmıyorum.. Dediğim gibi, sorunu olan, PM atmaktan çekinmesin Wink
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Mar 15, 2006 10:35 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ınternet üzerinde bir kaynaktan AVATAR yükleme olayını, sık sık kuralların suistimal edilmesine neden olduğu için kaldırdım..

Bundan böyle bilgisayarınızdan ya da forum galerisinden avatar yükleyebilirsiniz..
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Ekm 18, 2006 10:27 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bundan sonra hatalı imza ve avatar kullanan kişilerin hesaplarını 1 hafta süreyle pasif edeceğimizi bildirir, bir daha tekrar etmesi halinde de hesabını tamamen sileceğimizi belirtirim.

Kusura bakmayın peşinizden koşturmaktan, mesaj atmaktan, PM atmaktan, imzanızı silmekten yorulduk artık!

Başa dön
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Per Kas 30, 2006 8:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Niheheheheheh çaldım avatarını!Niheheheheheheehheehheheheheehheheheehheheheeheh...

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Pzr Arl 17, 2006 6:19 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
benim sorum oğuzhanın , imzası hakkında. ne listeesi o üstündeki isim niye ölmüş???
Başa dön
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pzr Arl 17, 2006 6:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hehehe, liste Heroes'la alakalı. Dizide bahsi geçen özel güçleri olan insanların adlarının olduğu bir liste. Karmaşık göründüğü için kullanmaktan vazgeçtim ama :)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!- Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız