X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Son ıki Bölüm

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 9:59 pm    İleti konusu: Son ıki Bölüm Alıntıyla Cevap Gönder
From: minemelis 1/30/2002 5:43 pm
To: ALL

almanca sitelerden birinde DD'nin Xf ın son ıkı bolumunde sadece oynamakla kalmayacagını ayrıca bır bolumu yazıp yonetecegını okudum.
dogru mu?? Frank spotnızinde bunu onayladıgıda yazıyor.
bunun hakkında bır bılgınız var mı??

From: incig 1/30/2002 9:28 pm
To: minemelis

Valla bence doğruysa çok iyi olur. CC'den daha iyi halledeceğine eminim. "The Unnatural"ı biliyoruz. Orda Mulder ve Scully'ye tarihlerinin en güzel sahnelerinden birini verdi (sondaki baseball sahnesi). Sonra "Existence"in sonundaki romantik ortam da onun eseri. Ben açıkçası CC'nin işi yüzüne gözüne bulaştıracağına eminim yine.

Ben de başka bir yerde DD'nin eğer dizi bitme kararı almasaymış DD'nin bir bölüm yazma ve yönetme prensibi üzerinde anlaştığını okumuştum. Acaba Spotnitz'in röportajlarından biri miydi? Belki de ben yanlış anladım. Umarım haklısındır. Valla şahsen finale'yi CC'den ziyade DD'nin yazıp yönetmesini tercih ederim.

From: spooky (spooky_tr) 1/30/2002 10:50 pm
To: incig

onu bunu bilmem ama CBS Survivor:Marquesas'ın finalini de 19 mayıs pazar akşamı tam xin yayınlandığı saatte yayınlayacakmış..survivor amerikanın en fazla rating alan programlarından biri ve xin en son bölümünün yayınlanacağı gün yayınlanması dizi için büyük şanssızlık..fox son bölümün yayın tarihini ileriye atacak gibime geliyor..DD bu bölümde olsun ya da olmasın ratingler tepetaklak olacak bence..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız