X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Zoolander

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 9:55 pm    İleti konusu: Zoolander Alıntıyla Cevap Gönder
From: My Misery is a Mystery (margi13) 12/15/2001 1:06 pm
To: ALL

zoolander 28 aralıkta geliyor.imdb'ye göre duchovny amcamda bu filmdeymiş.film epey bi kötüymüş dd için değer mi değmez mi siz karar verin

From: incig 12/15/2001 5:43 pm
To: My Misery is a Mystery (margi13)

Evet. Ben bunu duydum. Hatta geçen gün sinemada fragmanini da izledim. DD burda makyajli oynuyor. Ama kimi bilmiyorum. Takma sakal, kaslar ve bir de kalin gözlükler var. Yasli bir adam yapmislar onu. Rolünün içeriginden haberim yok. Ama DD için bile olsa bu filme gitmeye niyetim yok. Salak bir film iste. DD'nin film projelerini kabul etme konusunda kesin bir danismana ihtiyaci var. akalim su J.Roberts ile oynayacagi filmi nasil olacak?

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/15/2001 6:39 pm
To: incig

O filmde bildiğim kadaruıyla cameo --yani çok kısa--- bir rolü var .El mankenini oynuyor..hehalde yüzü değilk eli dikkat çeksin diye bu kadar kamuflaj yaptılar ..hehehhee..Gelecek filmi Stevne Sodenberg'in olacak.Bu kadar iyi bir yönetmenle iyi bir film olacağı kesin..

From: incig 12/16/2001 6:41 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Julia Roberts da olacagina göre, iyi bir gise yaparlar artik birlikte. Abuk subuk sahneler olmasin, rahatsiz olmayalim da...Filmin adi da bir tuhaf ya...

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 12/16/2001 9:40 pm

Gişe yapmak hiçbir zaman bana göre iyi bir iş yapmak anlamına gelmiyor,örneğin Avrupa sineması Amerkan sinemasına göre çok daha kaliteli işler yapmıştır her zaman,hatta Asya bile.ama dediğiniz gibi aptal projelerde ne yazık ki olmaya devam ediyor.Nedenini çözemiyorum.Yaklaşık iki yıl önce bir oyuncu açısından mükemmel olabilecek bir teklifi geri çevirmişti,kendince haklı ve hayranlarının hoşuna gidicek sebeplerden dolayı.ama sonra öyle yapımlarda yer aldı ki ne oluyor demekten kendimi alamadım.bu durum hala da devma etmekte,bir an önce kendini düzeltmeli.

From: F i l i Z (StunGKissinG) 12/19/2001 9:34 pm

Hım şu filmle ilgili bilgiyi geçelim:

**DD about 'Full Frontal' Movie**

>From E!,
Dec 14th/2001

**David Duchovny talks "Full Frontal"**

--Anderson Jones Movie Scoop

Almost Naked:
At the big premiere for Ocean's Eleven,
I asked David Duchovny about his next film
(directed by Steven Soderbergh):
"So, the movie's called Full Frontal.
Will you just be naked for about two hours?"

Duchovny thought hard for a moment:
"I wear a kimono."

I know my first loyalty is to you, movie fans,
so I followed up with:
"That's it?"

Duchovny replied:
"That's all I ever wear; that's my wardrobe."

He stars alongside Julia Roberts, Brad Pitt and Catherine Keener.
I'm hoping for kimonos for everyone.
It's out March 8/2002, so mark your calendars all you Duchovny Estrogen
Brigade members.

StunGKiSSinG

From: Commala Come Come (rukish) 12/20/2001 2:35 pm
To: F i l i Z (StunGKissinG)

Eehhhehuueeeeee!!!

Adamım benim beaa... Gidecem ben bu filme. Kesinlikle!

Kimono haa!!! Her şey yakışır sanaa.. :)))

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/20/2001 3:17 pm

Thanx hayatım... Ya Ruki sen Elif ve Betül yaşadınız galiba :))))))))) Hadi buna geri kalanlarımızı da ekle de özellikle siz yaşadınız..:)))))

Filiz'cim adam sadece kimono giyeceğim diyor ya ;) Sadece yatak odası sahneleri var galiba ..hahah

Ama Brad Pitt olduğunu bilmiyordum filmde.Umarım gölgede kalmaz. şimdi herkes Julia ,Brad diye yoğunlaşır..Neyse Sodenberg filmi güzel olacaktır mutlaka..Kariyerinin dönüm noktası olabilir.

From: F i l i Z (StunGKissinG) 12/21/2001 4:35 pm

Valla 2 sene önce olsa sevinçten çıldırıyor olurdum ama şu an beni pek bağlamıyor. Evolution'a da gitmedim yani. Ne biliyim, ben Return To Me'den sonra, DD'den umudu kestim. O kadar salak bi filmdi ki. Evolution da vasat dediler. Bundan da pek bi umudum yok. Mulder ile beraber DD de gitti benim için.

The Practice'deki adam çok hoş. Bir de şunu farkettim ben güçlü çene yapısı olanları beğeniyom genelde. Mulder da öyleydi meselam :PPP

George Clooney olsaydı şu yeni filmde... Allllaaaaah ! Soluğu Amerikada bile alabilirdim oysa :P
StunGKiSSinG

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/21/2001 6:27 pm

Anlıyorum kesinlikle evolution'u ben de vasat buldum . Return To me'ye ise gidemedim ama iyi bir film olur diye düşünüyorum bu film .Ona şu anda lazım böyle bir film. Ben hiçbir zaman DD için çıldırmadım zaten .

The Practise'teki adam daha çok hoşuma gitmiştir.Bende güçlü çene yapısı ve geniş alınları olan erkekleri beğenirim :)))

George Clooney'e ise bir iki yıl önce tapardım artık sıkıldım ondan da ..Peacmaker falan beni adamdan cidden soğuttu. Er2da katkıda bulundu tabii :(((

From: Acacallis (Xsamantha) 12/21/2001 8:19 pm

DD'yi, ilk Mulder'la tanıdım,Mulder'a ise hayranım ve bu nedenle DD'ye dair hiç bir şeye kayıtsız kalamıyorum.
George Clooney'i severim ama DD ile kıyaslama bile yapamam.

Evolution vasattı doğru ,ama bazı insanlara David Duvhovny diyince,Evolution demeleri sanırım bu filmin DD'ye getirisi.üstelik bunu yüzlerinde tebessümle söylüyorlar.

Return To Me'de beğendiğim başka bir oyuncu Minnie Driver da vardı ki bu daha da ilgilenmeme yol açtı.Üstelik bu rol için George Clooney ve DD arasında sıkı bir de rekabet yaşanmıştı.Bu türden hoşlanmasamda kendi çerçevesinde iyi bir filmdi.
kısacası sevgiden mi nedir bilinmez adamın yaptığı işlerin çoğunu beğeniyorum tabi bazıları hariç.:))))

From: Commala Come Come (rukish) 12/22/2001 3:09 am

Yaa arkadaşlar tamam da yazık DD'ye yaaa, Hatırladığınız bi tek Return To Me mi, Evolution mu? Yapmayın arkiler yaa

Ben Playing God'a gittikten sonra başladı herşey valla. ılkin sesine bittim adamın gerisi geldi zaten :). O zamanlar dizi devam ediyodu, emin olmaıyorum ama ööle olmalı ve ondan soora daha bi ilgili izlemeye başlamıştım diziyi. Adam iki-üç filmde vasat oynadı diye kesilip atılmas ki yaa. Sonuçta DD ne Al Pacino ne de Robert DeNiro! Her şeyi iyi yapacak diye bi şart yok! ıyi de oynuyo, kötü de oynuyo. Bazıları Bruce Willis kötü de oynasa adamın filmine yine de gider, benim için DD ööle işte. Yüzü suyu hürmetine giderim gözüm kapalı valla (filmi izlerken açarıs gözleri ayrı mesele :P).

Ben DD'nin yeteneğini California'da az, Playing God'da fazlasıyla gördüm, daha iyisini çıkartabileceğine inanıyorum. Hiç sıkılmadan izlerim her filmini valla, bi gün iyi bi senaryo gelecektir eline şüphesiz.

Umudu kesicek bişi yok yaf. Çıkmayan candan ümit kesilir mi hiç!! Eheheuee

Ruki

From: F i l i Z (StunGKissinG) 12/22/2001 9:38 am
To: Commala Come Come (rukish)

Ya, California iyiydi ama orda DD çok vasattı. Kız arkadaşı daha güçlü bi karakterdi. Playing God'da da çok arka planda aldı bence. DD'nin tek iyi oynadığı rolü bence Mulder'dı, o da karakterleri uyduğu için. Kimse kızmasın ama Mulder dışında (Çünkü o rolü resmen döktürdü) bence DD iyi bir oyuncu deil. Çok yalnış seçiyor filmlerini. Abuk subuk romantik filmler, komediler. şu son filmi yönetmen nedeniyle izlerim çünkü adam iyi işler yaptı son zamanlarda.

Tabi bunlar benim düşüncelerim, kimse alınmasın please...

Bu arada dün gece bölümün yarısında uyuyakaldım, ama Scully ile Mulder'ın bu kez atışmaları sinir bozucu geldi, Konu da sarmadı (çok kan, çok yağ). Ama Mulder'ın burnunu incelediği yerler güzeldi.

FiliZ
StunGKiSSinG

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/22/2001 2:59 pm
To: Acacallis (Xsamantha)

Evet bence de DD daha iyi. Kesinlikle sevgidendir hayatım :)) Beni Return To me'ye çekmeyen şeylerden biridir Minnie Driver nedense ona pek ısınamadım bir oyuncu olarak.

Bnece DD'nin Kalifornia filmi çok iyiydi.Kendisi oyunculuğunu yıllar içinde çok geliştirdi ama o filmin büyüsü cidden harikaydı.

Kötü filmler yapmadı tabii.Ama bu adama ( Mulder'a belki de) olan sevgim yüzünden hep daha iyi işler yapmasını istiyorum. Daha iyi olmalıydın! Daha iyi bir senaryo seçmeliydin!! Falan filan :))))))

From: Commala Come Come (rukish) 12/22/2001 4:56 pm

Ay dualarım kabul oldu heralde arkadaşlar. Playing God bu akşam 21.00'de TV8'deymiş, yumulcam TV başına.:PP

Valla tabii hepinisin bi fikri var saygı duyarım. ALınganlık falan yok canım. Ben DD'ye ayrı bi hayranlığım olduğunu kabul ediyorum sonuçta. Herkesin düşüncesi farklı olacak tabee..Bu önemli diil, olması gerek bu zaten.

Neyse fırastını bulursanıs isleyin yine de. Ölmessinis be arkilerrr :P

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/23/2001 3:25 pm
To: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon

Playing God'ı izlemiştim zaten ben hayatım ..Dd orada çok iyiydi ama dediğim gibi film iyi değildi(bana göre tabii) ..Neyse aynı saatte NTV'de LOTR belgeseli vardı ama onu da izleyemedim neden tahmin et.. BBG Finali izlenecek diye annem ferman çıkardı da :(

From: incig 12/23/2001 4:05 pm

Minnie Driver'a ben de sinir oluyorum. Ben de isinamadim ona bir türlü. Çok itici geliyor, nedenini bilmiyorum.

Ben de DD'nin iyi islerde yer almasini istiyorum. Geçen gün ben de "Kalifornia"yi izledim. Basini ve sonunu. Ortada TRT2'deki "LOTR" belgeseline kapildim. Ama o filmde Filiz'in de dedigi gibi kiz arkadasini oynayan aktris daha iyiydi. DD vasat geldi bana. Ama hosuma giden bir sey kötü bir karakteri canlandirmamasi oldu benim için.
Su "Full frontal" adli salak title'i olan filmde iyi olsa bari. Abuk sabuk bir karakteri oynamaz insallah.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/23/2001 4:14 pm

slm ,

Bence kalifornia çok iyi bir filmdi ama DD yeteneğini gelen yıllarda çok geliştidi orada daha toy bir havası ve amatör bir oyunculuğu var gibi. Playing God'a geldiğinde oyunculuğunu ne kadar geliştirdiğini görüyorzu ama bu sefer de film iyi değil. Gayet sıradan bir senaryo ve acemice bir yönetim...

Full Frontall'daki rolünü bilemiyorum ancak sadec kimono giyeceğini söylediğine göre içimde çok yoğun bir şekilde rolü olmayacağıan dair bir his var .Ama Steven Sodenberg filmi saygın bir yer edinecektir kariyerinde :)

From: Commala Come Come (rukish) 12/24/2001 1:11 am

Ah canım sorma yaa, nereyi zaplıycağımı bilemedim ben de , tabbee DD'nin karakterinin sesini duyunca soğuk sular döküldü tepemden aşşağıı. Aslında o sesi çok severim ama DD'ye hiç yakışmamış, çok kastım anlıycağın :P

Aslında bi de LOTR belgeseline bakabilirdim, zaplaya zaplaya idare ederdik ama Pazar günü zannediyodum onu yaf. Kaçırdım gene :(

Neyse, bu adamı ÇOOKK SEVDığıMı söölemişmiydim. Çok iyiydi beaaa, çok iyiydiiii. Ah bi se gerçek sesini duyabilseydim. UHUAAAAAAAA...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/24/2001 4:46 pm

hahhaha..hayatım beni öldüreceksin gülmekten ..:))) Bende sesini hiç sevmemiştim o filmde. Ona hiç uymamıştı .Bu arada LOTR 2 dün gece vardı NTV'de ..yani belgeseli.

From: meleren 12/25/2001 1:11 am
To: Acacallis (Xsamantha)

Evet evrim vasattı, return to me yi izlemedim, kalifornia güzeldi, playing God kötüydü.
Ama DD iyi seçimler yapamasada ondan vazgeçemiyorum çünkü Mulder benimde ilk göz ağrım ve ne olursa olsun DD daima benim için number 1 ....
Aslında DD yanlış bir seçim yapınca ben zaten Mulder a hastayım diyorum, bizimkilerde bana senin için üzülüyoruz varolmayan birine bu kadar saplantı neden diyorlar:)
Ehh gönül bu real ada konar sanal ada:))

From: Acacallis 6/6/2002 12:04 am

evet DD nin son filmi
Julia Roberts,Blair Underwood,David Hyde Pierce,Catherine Keener( çok beğenirim)başroldeler.

detaylar için;

http://www.web-glitter.com/~fullfrontal/news.html

From: ratboy___ 11/3/2002 11:04 am

David Duchovny'nin Julia Roberst'le oynadığı yeni filmi vizyonlardaymış arkadaşlar...
Duymayanlar için belirtilir.

From: spooky (spooky_tr) 11/3/2002 10:59 pm
To: ratboy___

filmin adı Full Frontal yavrucum!! )) hiç sevmiyorum soderbergh in tarzını yaaaa..büyük konuşmayayım, ama sanırım gitmeyecem ben o filme..nası olsa ruki gider bize de DDnin oynadığı sahneleri ballandıra ballandıra en ince ayrıntısına kadar anlatır!!he he heeee..

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/4/2002 8:35 am
To: spooky (spooky_tr)

Ben izlemiştim yaklaşık 1,5 ay önce ..Burada anlattım mı hatırlamıyorum ..Playin By heart'a benzeyen ,birçok kişinin hişkayesiini birarada anlatan bir tarzı var ..Sodenberg YILDIZların egosunu törpülemek için yapmış denilebilir.(Bkz.Kurallar)

Digital Videro sistemiyle yapılmış ve bu sistemden hiç hoşlanmam..Sinema zevkimi öldürür..Yer yer sıkıcı olabilen ama ilginç bir film ,beklediğimden daha iyi...*Malum* sahnede beklediğim gibi komiklik adına yapılmamıştı..Kısacası fena değil..

From: Commala Come Come (rukish) 11/4/2002 10:41 am

Gidicem ve ballandıra ballandıra anlatıcam size arkilerim :PPP

Valla gastedeki reklamını hiç sevmeidim insan bi resmini koyar bea!

bana bak beri yolarım seni... GıDıYOSUNNN:PPP

ehehuehee

ruki

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/4/2002 11:12 am

toplam 3 sahneden 5 dakiayı nasıl ballandıra ballandıra anlatacaksın merak ediyorum doğrusu ..üsütnede bir bardak "BUZLU ÇAY" içersin artık
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız