X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Red Shoe Diaries

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 9:20 pm    İleti konusu: Red Shoe Diaries Alıntıyla Cevap Gönder
From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 11/23/2001 7:55 pm
To: ALL

DD Red Shoe Diaries'ı çekmeye devam ediyormuş bundan haberiniz varmıydı,inanılır gibi değil.X Files kariyerinde gelebileceği en iyi yeri sağlamışken o hala...

From: scullyscully 11/24/2001 12:27 am
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

tamamen katılıyorum ama sevgim bu adama azalmıyor.hele bu sezondaki o tatlı halini gördükten sonra...

From: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon 11/24/2001 3:03 am
To: scullyscully

Kesinlikle sana katılıyorum. O diziye devam etsin, onu da izlerim valla. Hiç itici gelmemişti bana açıkçası..

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 11/24/2001 7:28 am

bu konuda sana tamamen katılıyorum. sevmediğim, hoşlanmadığım yönlerinden biri DDnin.

From: Acacallis (Xsamantha) 11/25/2001 4:50 pm

hepinize merhaba

çok mutluyum X files'ın bu derece fanları olduğunu bilmiyordum.iyi oldu sizden öğreniceğim çok şey olacak ama bi soru gelecek sezonları bilmeniz heyecan açısından bişeyler yitirmenize neden olmadı mı??

ha bu arada hemen DD msglerini okudum benim gibi sevenlerin olması güzel ama sanki GA hayranları daha fazla gibi geldi.

X Files DD siz OLAMAZ gilly olsa bile.

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 11/25/2001 5:58 pm
To: Acacallis (Xsamantha)

Selam Foruma hoş geldin.

From: Commala Come Come (rukish) 11/25/2001 6:51 pm

Merhaba.. Foruma hoşgeldin..

Tesbitin doğru, GA fanları daha fazla bu forumda :)).. Ama başkalarının adına konuşmak uygun değil, bu benim fikrim; GA hayranları fazla olsa bile DD'siz bir X-Files onlara da pek sıcak gelmiyo bence. Neyse, diğer arkadaşlar da görüşlerini bildirsin, daha aydınlatıcı olur senin için, ben kendi düşüncemi söylüyorum sonuçta..

şu gelecek sezonları bilme meselesine gelince, benim için bişi farketmiyo valla. Sabırlı olmak isterdim ama gelecek sezonların yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil burada... Zaten gelecek sezonlar hakkında tek ilgilendiğim M&S ilişkisi, çok az bölümün konusundan haberdarım. Bu yüzden aynı heyecanla izleyebileceğime inanıyorum. Bu ayrı bişi yaa, bir bölümü izlerken hangi sezonda olduğuyla ya da ilerde olacaklarla ilgilenmiyorum ben, sadece o bölüm oluyor benim için...Ve geçmiş...Gelecek önemli olmuyor yani. Anlatabildim mi bilmiyorum da, durum benim için bööle işte..

Tekrar hoşgeldin diyorum. Mümkünse ismini öğrenebilir miyim? Ben Rukiye bu arada..

Görüşürüz
Rookie

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/25/2001 7:20 pm

Merhaba hoşgeldin ,

Foruma devamlı yeni arkadaşların katılması çok güzel ..ne de olsa ben de çok eski sayılmam :)) Haziranda katılmıştım foruma. Sanki yıllar geçti:)

Ben açıkçası GA/Scully hayranıyım ..Ama tabii bu Dd hayranı değilim demek değil.Mulder'a da taparım ama seçim gerekecekse Scully'i seçerim. Haklısınız mulder'sız bir X Files eskisi gibi olamıyor ama ondan bir haber almak bile inanılmaz önemli oluyor o zaman . Ne MUlder'sız ne de Scully'siz bir X Files olmaz. Ama mecburiyetler bazı değişikliklere neden oldu . O nedenle şu an benim içinm en önemli olan hala Mulder'ı ve Scully'i hikayenin merkezinde tutmaları .Scully'de ayrıldıktan sonra önemli değil zaten :))

Bu arada ben Pelin ..Bize biraz kendini tanıtırmısın?

tekrar görüşürüz.

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 11/25/2001 10:02 pm

eheuheheu ho$geldin canımssssssssss!!!!!!!!wala ga&dd hayranları olduu gibi onları sewmeyip burda dola$anlarda war(e.g:ben mesela zuhaha)!!neyse sen sık uurarsın umarım her gelen böle bi meraba çekip kayboluyo arada bi görünüo sadece:))tekrar ho$geldinnnn!!!

From: Acacallis (Xsamantha) 11/26/2001 12:43 pm

her gün uğrararım kesin. böyle insanlar bulmak zor 4 yıl aradım bulamadım.
ben ıstanbul Üniversitesinde öğrenciyim.(1.sınıf)
hoşlandığım az şey var.özellikle eskiden okurken büyük zevk aldığım eski yunan tarihi kitapları 1.sınıfta olmama karşın hocaların taktikleriyle bizleri bayma noktasına getirdi ama yinede yunan tarihine ve mitolojisine ilgim var.

ve X Files... hayatımdaki yeri tartışılmaz. tgrt'de tanıştım ben uykucu gözlerle izlemiştim ama sonra beni sabahlara kadar düşündürücek bir dizi olduğunu anladım.benim gibi Türkiye'de bu diziden etkilenen, seven insanlar hiç mi yok deyip duruyordum, varmış...

DD'nin diziden ayrılmasına çok üzülmüştüm ama sanırım onun tamamen yokluğu diye bir durum sözkonusu değil.

spoiler kısmını okumak istemiyorum ama yinede gözüm kayıyor.sadece ben mi böyleyim arkadaşlar.

hoşçakalın

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/26/2001 3:08 pm

Tabii ki yalnızca sen böyle değilsin :)) Bende burayı ilk bulduğumda benim gibi insanlar olduğuna inanamamıştım..:))

Yunan Mitolojisini ben de çok severim ..gerci ara vereli ve ilgilenmeyeli uzun bir süre oldu . Buradan senin ıngiliz filolojisinde olduğunu çıkarıyorum ...

görüşürüz.

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 11/28/2001 6:35 pm

hoşgeldin,
ben bir DD hayranıyım. o adama bayılıyorum.arada sırada sinirleniyorum ama onu çok seviyorum...

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 11/28/2001 9:17 pm

Hey selam!!
Aramıza hoşgeldin! Nedense herkeste burayı farkedince yaşanan tepkiyi sende yaşıyosun! Ama gördüğün gibi,yalnız değilsin(z) ve aslında X-phileler Türkiye'de sandığından çook daha fazla :)
Türkiye'nin en iyi phile'lerinin arasına hoşgeldin.(Oğuz yaa bunu slogan yapsak?her yeni gelene söylüyoruz:) ) X-Files dolu bir dünyadasın.
Tadını çıkar :)

Murat

From: Acacallis (Xsamantha) 12/1/2001 1:08 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

merhaba,
hayır ist üni tarihi bu yıl kazandım.aslında daha çok antropolojiyi istiyordum ama puanım yüksek olduğu için önce burayı tercih ettim.okulda hocalara Grek tarihine duyduğum ilgiyi anlattığım ve halimden anladıkları için hem Yunan dili hem de eskiçağ mitolojisi konulu derslerin müdavimiyim.

Murat'ın söylediklerine katılamıyorum çünkü inanın benim etrafımda hiç x files'ı izleyen yok,varda sadece bakıyorlar.tanıştığım herkese soruyorum ama aldığım cevabı tahmin edersiniz.her neyse artık siz varsınız:)))

bu arada Cezmi Ersöz'ü seven var mı bilmiyorum ama 9 Aralıkta Leylek cafe ye(beyoğlu) geliyor.benim gibi seveleri haberleri olsun.

hoşçakalın.

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 12/1/2001 3:57 pm

slm
demek tarih ben de boğaziçindeyim.istanbul üniversitesi geçhukukçular klubünü biliyorsundur, cezmi ersöz dün ordaydı gitmişsinidir sanırım.arkadaşlarla gidicektik ama olmadı,9 aralıkta Leyleğe gelmeye çalışıcam,seninlede tanışırız.

bye...

From: scullyscully 12/2/2001 3:50 pm

bende istanbul ünivdeyim.avcılar kampüsü elektronik mühendisliğindeyim.
acaba başka ist ünili arkadaşar var mı?xsamantha seninle görüşmememiz kolay olur değil mi.

From: -What Didnt Kill Him Made Him Stranger- (TRARAGORN) 12/8/2001 7:18 pm

istanbul üniversitesi fizik 2. sinifim ben.ama pek istanbulda degilim.ama avcilarda elektrik-elektronikte 1. sinif bir arkadas var.Ahmet Bayirli.gecen seneden beri X-Files'a isindirma calismalari yapiyorum.Sanirim artik cok iyi takip ediyor.onu bulup onunla konus.Biraz sasirsin,bizim okulda kimse yok izleyen diyordu.Dumura ugrasin biraz. :))

From: Acacallis (Xsamantha) 12/8/2001 8:31 pm

ok! tabi gürüşelim.avcılar biraz uzak ben Beyazıttayım.arkadaşlar görüşme işini ayarlasınlarda hepinizle tanışayım:)))

görüşürüz.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız