X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
XENA 9.Sezonda

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Per Eyl 01, 2005 8:49 pm    İleti konusu: XENA 9.Sezonda Alıntıyla Cevap Gönder
From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/31/2001 6:29 am
To: ALL

Frank Spontnitz Lucy Lawless'ın sezon 9'un ilk iki bölümünde yardımcı oyuncu olarak rol alacağını söylemiş.
ya noluyor bunlara ya? iş iyice çığrından çıkmaya başladı. daha neler görücez bakalım. gerçek şu ki, X-Files'ın gerçek izleyicilerini kaybetmesine neden oluyorlar. bu dizi Mulder ve Scully hala varken bitmeliydi. sonra da film çekeceklerdi DD ve GA'la.
önce CSM gitti, sonra Krycek.
M ve S de gittiğine göre dizinin adını da değiştirsinler. ne izlediğimizi bilelim bari. "Y-Files" falan desinler artık ne biliyim!
~~~~~~~~~~~~~~

David Hume had said that beauty in things was in the mind that contemplates them. Well, there are exceptions. Gillian is one of them, she has the beauty, whether you see or not.

------
MULDER: What is that look, Scully?
SCULLY: I would have thought that after three years you'd know exactly what that look was.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/31/2001 4:15 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

Biz hep aynı seyleri aynı anda okuyoruz galiba....

Yaa,nedir bu yaa????? Hangi oyunculuk yetenegiyle onu bu kadroya dahil ediyorlar???? Kafayı mı yediler,onca yıl hem onlar hem fanlar bu dizinin Xena olmadıgıyla ovunmedi mi??? Umarım bu sadece soylentidir...

Bu arad tum sezonu izledikten sonra ,Doggett'ı cok sevdigimi ve Reyes'ten de hoslandıgımı soylemeliyim..)(Kim tahmin ederdi??) ayrıca ikisi arasındaki elektrikte cok iyi..Bence Scully Doggett sahnelerinden cok daha iyi bir iletisimleri var...Dizi o kadar kotu olamayabilir...IYI Drama ama X files degil...Mulder ve Scully olmadan asla X files olamaz...

From: satanscully 7/31/2001 4:40 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

KATILIYORUM...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/31/2001 4:52 pm
To: satanscully

Bu dizinin yardımcı oyuncularının da cok iyi olmaları bir gelenek...Dusunsene

John Neville(WMM)
Wlliam B. Davies (CSM)
Steven Williams (X)
Francise Fisher(scully's baby nurse)
Doug Hatchison(Tooms)
.
.
.
.
daha yazamadıgım bir suru oyuncunun yanında Lucy Lawless....inanılmaz!!!! ınsallah sadece soylentidir...

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 7/31/2001 5:15 pm

Ya arkadaşlar
Lawress önümüzdeki ay(tam bilmiyourum) bir festival için Türkiye'ye geliyomuş. Festival Samsunda. Düşünsenize orda onla xfiles hakkında bir röportaj yapsak. Lawresste bize diziyle ilgili spoilerlar falan verse.ufff ya süper olur HAVEN'i bile geçeriz dimi Smile

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/31/2001 6:18 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Yapma Oguzhan ya..Kadını x files'ta dusunnunce bile midem bir tuhaf oluyor...tabii bu iyi habercilik olur ve herkes/(yani dısardakiler) kıskanır ama ben bu kadını X te istemiyorum yaaaa!!!!!

Chris duy sesimizi!!! (Anlamıyorsan tercume ederiz!!)

Not:Ben Cuma Kefken'e gidiyorum 10 gun icin,ne zaman gorusecegiz???

From: ratboy___ 8/4/2001 2:07 pm

Biliyormusun Dogget'de ilk xfiles ekibine katıldığında ve mulder'ın kısa bir süre bile olsa yerine geçtiğini duyduğumuzda baya olay yaratmıştı! bu yüzden Eğer X files ekibine katıldıysa(ki lüften beni x files ekibine alın diye yalvarmamıştır buna inanıyorum) bir şeyler biliyordur Carter amca:)

Alex,CSM gidiyor ee bunun yerine birileri gelmeli!!!

Kimse hak etmediği yere getirilmez bunu unutmayın hoşcakalın XxxxxxxX'le kalın!

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/4/2001 7:28 pm
To: ratboy___

vall bilmiyorum..Bu kadını X'te gormeden olmaz..Umarım cok iyi olur..obur turlu TV endrustrisinin X'e neler diyecegini duymak bile istemem...Tabii fanları hic dusunemiyorum..bekle ve gor demeye karar verdim...

Bu arad LL 2 belki de 4-6 bolumde olacak..hicbir sey kesin gdegil...

CSM ve Krycek yerine de Rohrer ve Crane geldi..Rohrer bence Krycek gibi..cok iyi olacak...

CSM olmedi..Buna inanmam mumkun degil..

"You can't kill the devil" Chris Carter

krycek icin de birsey bulmalılar ..:****(((((

X files'ta Hic kimse gercekten olu degildir.....Umarım...

Ufff,Krycek ve CSm'siz X olur mu yaa...simdi bunalım olacam ...

No Mulder
No CSM
No Krycek
A bit Scully

From: dilsad695 8/4/2001 11:26 pm

aynen katılıyorummm reyes ve doggett zaten yakında bir elektriklenme yaşayacaklar bence Smile)
Ga da katılmasaydı dizideki ana ajanlar onlar olacakları bence ıyykk!!! lık bişi olurdu bu!!

From: ratboy___ 8/5/2001 12:31 pm

Yaa öyle böyle gelmiş hoşgelmiş ama şu varki dizinin temel taşları başta Mulder&Scully.
Elbette dd ve Ga olmazsa xfiles diye bir şey olmaz(aslında kryceksiz nasıl bir x olur onu bilemiycem:)) ) de işte Ll scully nin yerine geçemez geçti sayalım fanları ortalığı dağıtırSmile

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/8/2001 7:07 pm
To: dilsad695

Lucy ,Gillian'ın yerinde????????Bu ancak cehennem donarsa olur...ben kesin Doggett reyes hikayesinin baslangıcını goruruz diye dusunutyyordum sonra bana gelen spoilerları okudum(havendan) ve X sev gim heran bitebilir...butun bunlardan sonra elimizde kalan tek seyi de alıyorsa NeXt files'a iyi sanslar..Doggett ve Reyes'i sevdim..harikalkr ama asla X files degiller...X files gecen sezon bitti...Buna ragmen bir drama icin bayagı hatta cok iyiler...

From: niko346 8/8/2001 8:10 pm

cehennemin donmasına gerek kalmadı olay kesinleşmiş bize teselli olabilecek tek şey anlaşmanın şimdilik sadece 2 bölüm olarak yapılması(ne kadar teselli olursa o da)sanırım bi deneyip insanların tepkisini ölçücekler buna göre de daha sonraki bölümler için anlaşma imzalıcaklar umarım öle bişiy olmaz
kendine ii bak
byeeeeeee

From: tigger_x 8/8/2001 9:25 pm

Selam
Sanırım pelin arkadasımız HANGı OYUNCULUK YETENEğıYLE X'te oynar gibisinden bir söz yazmış. Lucy Lawless'ın oyunculuğuna herhangi kötü birşey söyleyemezsin! ben Lucy' i XENA da hayranlıkla izliyorum, oyunculuğuna laf edemzsin ama X'te oynamasına karsı tepkini gözterebilirsin!!!!! biz geçen sene Mulder'ın gitmesine çok üzülmüştük ama elden ne geldi?????
birseyler yazarken düsünüp yaz lüften!

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 8/8/2001 10:14 pm
To: tigger_x

Lucy nin X te olmasına üzülenlerdenim.Oyunculuğuna gelince Pelin e katılıyorum.X konusunda hepimiz biraz fazla duyarlıyız bu nedenle aşırı reaksiyon gösteriyoruz (en azından ben). XFıLES diye bir şey göremiyorum ne yazıkki;çünkü Mulder yoksa X yoktur(bu kadar da iddialıyım) Scully(tabiki diğerleri) için izlenecek iyi bir diziydi gözümde, ama Scully nin ikinci plana atılması ya da dizide sönüp gitmesi gibi bir durum yaratıyorsa buna katlanamam.

Bye...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/9/2001 1:19 pm
To: niko346

Doggett ve Reyes yeni ajanlar olacaklar..LL'in ne ajan olacagı ne de iyi olacagı kesin.Frank onun iyi mi kotu mu belli olmayan shadowy bir karakteri olacagını soyledi...

eger insanların tepkilerini bekliyorlarsa coktan aldılar zaten...Umarım 2 bolum sonunda gider...

Artık tek istedigim scully'nin de ayrılması sonra ne olacagı umrumda degil

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/9/2001 1:27 pm

Ben yeterince dusunuyorum tesekkur ederim...Xenayı bende izledim...ve orada iyi diye X'te iyi olacagını simdilik dusunmuyorum ve bunu soylemeye de her hakkım var...Simdilik bekleyip gorecegim ama o zaman kadar suphellerim devam edecek..

herhalde sende kabul edersin X ve Xena birbirlerinden tamamen farklı gendre'de iki dizi..sonra izin verde bazı suphelerimiz olsun..

ve ikincisi ,kimsenin kisiligine hakart etmedigime gore ,hic kimse benim ne soyleyip ne soyleyemeyecegime karar veremez...

Biz bu dizinde hem olumlu hem olumsuz dusuncelerimizi dile getiriyoruz burada degil mi???Bence Dizide simdiye kadar oynayan oyuncular Lucy'den daha iyiydi..Bu benim fikrim ve soylemekte de ozgurum...ama genede ona karsı acık olup,izlemeyi bekleyecegim..

Onun icin ne soyleyip ne soylemeyecegime karar vermeye kalkmadan once sende biraz dusun.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/9/2001 1:32 pm
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

aynen..Biliyorsun sezon 8 kasetleri geldiktren sonra oturup hepsini ince ince izledim...bekledigimden cok daha iyidi Doggett ama scully cok azdı..yani Scully orada a,ma agırlık Doggett uzerineydi..9 da daha da az gorecegımız kesin ..zaten son spoilerlardan sonra iyice moralim bozuldu..

ve son olarak Lucy ,gillian'ın dizideki yerini alamaz..Reyes bayan ajan olarak one cıkacak ve Scully de onlara yardım edecek..

Bye canım

From: spooky (spooky_tr) 8/10/2001 12:52 am

yaw zaten x aile şirketi haline dönüşmüş durumda..herkesin abisi, kızkardeşi, amca oğlu falan oynayıp duruyor..çok kaliteli oyuncular var dizide ona katılıyorum ama aynı zamanda hiç işe yaramayan bi sürü adam da var..
LLı hep zeynada izlediğiniz için önyargılı davranıyorsunuz..o rol artık onun üstüne yapışmış durumda..aynı mantıkla DDyi de başka hiçbi filmde vs başka bi rolü oynarken düşünmemeniz lazım..olaya tek yönlü bakmayın yaw..nası DD yeni bi film yapınca atlıyorsunuz mulder rolünden sıyrıldı falan diye aynısını LL için de yapabilirsiniz..o kadın da sonuçta hep zeyna olarak anılmaktan sıkılmıştır ve yeni bişeyler denemek istiyordur..
LLın oynaması düşünülen karakterle scully karakteri içinde zaten uzaktan yakından bi alaka yok..LL daha çok CSM gibi bi karakteri oynayacak..GAnın yerine geçme olayı falan da yok..zaten öyle bi durum olacak olsa ellerinde doggett ve reyes gibi bi çift ajan var niye yeni birine ihtiyaç duysunlar ki..
tamam mulder ve scully dizinin iki baş karakteriydi..biri olmadan diğeri düşünülemezdi..ama bu sezonda mulder karakteri dizide olsaydı ne kadar öne çıkabilecekti ki??kimse kusura bakmasın ama diziyi sadece mulder olarak düşünmek diziye biraz hakaret gibi geliyor bana..bu dizinin adı "fox mulder ve maceraları" falan değil "the x files"..mulder yok artık diye diziye yeni biri katılmayacak ya da dizi iğrenç hale gelecek diye bişeyi düşünemiyorum ben..dizide kalan karakterler yine açıklanamayan olayları araştıracaklar, scullynin çocuğuyla ilgili yeni gelişmeler olacak vs vs..
ay kusura bakmayın aslında bu konu başlığı altında yazılmayacak olan şeyler de vardı bu yazının içinde ama hazır başlamışken hepsini döktüreyim dedim..düşüncelerim garip geldiyse kimse kusura bakmasın..bu da benim bakış açım..öpüldünüz..byee

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/10/2001 3:43 pm
To: spooky (spooky_tr)

Ben LL'ye zaten bir sans verecegim ama bir arkadasın dedigi gibi eger biraz olumsuz dusunuyorsam bunu da icime atmayayım demistim..

Umarım LL Xena'nın etkisinden kurtulur..Bu hem onun hem bizim icin cok iyi olur..Neyse ben bekle ve gor demeye karar verdim...

Zaten Gillian'ın yerini alacagını falan sanmıyorum..Karanılk bir karakter olacak ve bunu gormek ilginc olacak..Benim kızdıgım bir nokta var ki kusura bakmayın artkadaslar bunu yazmadan gecemeyecegim.

Chris Carter degil miydi:"Cok unlu yuzleri,bir rolle ozdeslesmis oyuncuları diziye dahil etmeyecegim..Bu seyircinin ona bakısını etkiler" diyen??? Beni dusunduren Fox'ın seyirci cekmek icin klasik numaralara baslamıs olması..Tamam Mulder'ın gidisini bir sekilde kapatmak ve yeni karakterler yeni olaylar dusunmek zorundalar ama bu cok klasik degil mi...

Sorun aslında Lucy Lawless degil,FOX'ın yeni numaraları..Eger Sarah Michelle Gellar da gelseydi boyle olurdu..ınsanalar ister istemez onceki karakterden etkileniyor ve önyargılar dogabiliyor..

bye canım..
optum herkesi

From: tigger_x 8/11/2001 5:59 pm

1.si X ve Xena tabiki alakasız diziler burada söylediğim dizilerin konuları değil LL'nin oyunculuğu!! Xena'da oyunculuğu güzeldi ama X'te ne olacağı belli olmaz...

2.si kimsenin kişiliğine hakaret etmedim demişsin ben zaten kişilikle ilgili bir şey dememiştim hatırlıyorsan sadece oyunculukla ilgili şeyler yazmıştım.

"Umarım XENA2nın etkisinden kurtulur demişsin Oyuncuların filmlerde yada dizilerde oynadıkları daha doğrusu canlandırdıkları kişiliklere sahip olduğunu mu düşünüyosun?? o zaman oyuncuların binlerce kişiliği var demektir!

Kimseye burda fikrini söyleyemezsin diye birşey demedim-k herkes istediği herşeyi söyleyebilir ben sadece söylediğin bir lafa katılmadığımı yazdım!
Kim eski X kadrosunun bozulmasını istedi ki?? bu konuda herkes duyarlı

Yeterince düsünüyorum ama insanlar hakkında ön yargılı olmuyorum en azındann......

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/11/2001 6:50 pm

hatırladıgım kadarıyla sen LL hakkında nasıl oynayacak X 'te diye birsey soyleyemezsin deyip sonuna da unlem (!)( koymustun..

Ben zaten tamamen objektifim ona karsı falan demedim..Tabii ki Xena'dan sonra ,O diziyi sevmemis olmanın verdigi bir negatif etki var tabii ki..
benim acıkca kızdıgım nokat.."soyleyemezsin" demen...

Senin onu sevdigini anlıyorum ama ben onu X'te gorene kadar bekleyecegim..Umarım daha fazla tartısmayız.
bye

From: tigger_x 8/11/2001 8:55 pm

"hatırladıgım kadarıyla sen LL hakkında nasıl oynayacak X 'te diye birsey soyleyemezsin deyip sonuna da unlem (!)( koymustun"

ben birşey söyleyemezsin dedim ama x'te oynaması için deil senin LL'nin oyunculuğu için birşey söyleyemezsin demiştim...
Fikrini açıkca belirtebilirsin, ben sadece bu konuda biraz hassas olduğum için ters tepki verdim kusuruma bakma.
zaten pc.m bozuk,Neyse fazla ileri götürmenin yararı olmaz. olan olacak ve onu sonunda üzülerekte olsa X'te görücez (diğerlerini gördüğümüz gibi)...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/13/2001 4:15 pm

Ben zaten LL'in normalde olan oyunculuguna degil(cunku baska rolde gormedim ve bende dogrudan Xena olarak kaldı) X'e nasıl uyum saglayacagına birseyler demistim..

Neyse,bende tam o gunlerde X hakkında cok hassatım(hala oyleyim)..Sonunda dusunup..bekle gor dedim...insallah cok iyi olur..,

From: incig 8/14/2001 10:44 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Var mi böyle bir niyetiniz sahiden?

Lucy Lawless'in bu dizide ne isi var yahu? Buna aynen söyleyin ona...
Smile) Dizinin klasini sifirin altina cekmeye calisiyorlar nedense.

From: satanscully 8/15/2001 12:21 pm
To: incig

AYNEN YA LL GıTSıN HERKÜLÜN DıZıSıNDE OYNASIN.ÖNYARGILI DıYENLER VARSA EVET BUNA KATILIYORUM ÖNYARGILI OLABıLıRıM.ARKADAşLAR VALLA şU ZEYNA YI HıÇ ıZLEMEDıM.HANGı KANALDA SAAT KAÇTA ÇIKIYOR?MıLLET LıSEDE ıZLERDı DE GÜLERDıM AMA MERAKIMDAN ıZLıYıCEM.

From: ratboy___ 8/18/2001 12:44 am
To: satanscully

Zeyna'yı izleyenlerin karizması bozuluyor gibi düşünüyorum nedense...
Arkadaşlar gerçektende çok ön yargılı davranıyorsunuz(SATANSCULLY sadece sana değil böyle düşünen kişiler için geçerli)
şans verilsin bir kez ne çıkarki...
Zaten 1 blmde oynasada torunlarımızla izleye bilme olasılığı var o blm'ün türkiyeye geleceği zamana kadar...
Smile
Walla benim fikrim bu şans verilsin diyorum.
Bekleyin ve görün demekten başka bir şey gelmiyor aklıma...
Hoşcakalın XxxxxxxxxxxxxxxxxxX'le kalın!

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 8/18/2001 11:22 pm
To: ratboy___

sanirim lawless dizide tıpkı 1. sezonun sonundaki suyun altında nefes alabilen doktorlar gibin bir sey olacak...yani bir ara form..belki de bizimkilere yardım edecek birisi olacak...doggett in ex-informantı gibin...
sadece dedikodu...

From: ratboy___ 8/19/2001 1:58 pm
To: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

Ahhh şu dedikodular ahh:)
Yaaa oynadı diyelim LL ne olacakki tekrar söylüyorum Dogget'de ilk katıldığı zaman böyle tartışma meydana gelmişti e sonuç olarak dogget'in oyunculuğunu şuan seviliyor(öyle biliyorum)
Dedikodular bir yana atılırsa bekleyeyip göreceğiz...

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Sal Kas 14, 2006 6:19 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
X Files'ın 9. sezonunun başlama tarihi yaklaşırken muhabirler de yapımcı ve yazarların ağzından yeni sezonla ilgili ipuçları kapmaya çalışıyor. ışte bunlardan bir tanesi:

Serbest basın TV yazarı Mike Duffy'den:

Lawless X Files'a katılıyor; diğer değişimler de yolda
Dave mi? Dave burada değil.

David Duchovny ve prime-time kişiliği FBI ajanı Fox Mulder sonunda The X Files'ı bıraktı. Fox'un uzun süredir devam eden dizisinin yapımcıları ilginç ve yaratıcı değişimlerin peşinde.

"David'in yokluğu kesinlikle diziyi değiştirecek. Çünkü o X Files'ın başarısı açısından çok önemliydi.", diyor yapımcı Frank Spotnitz.

Spotnitz, dizinin yaratıcısı Chris Carter ve geri kalan prodüksiyon ekibi 9. ve büyük ihtimalle sonuncu sezonuna giren diziyi taze ve önceden kestirilemeyecek bir yöne çekmek için harekete geçtiler bile. Fox bu hafta büyük bir X Files hayranı olan Lucy Lawless'ın bu sezon oyuncular arasına katıldığını açıkladı. "Zeyna: Savaşçı Prenses" dizisinin eski yıldızının karakteri dizide ara sıra ortaya çıkacak.

"Onunla tanıştığınız zaman iyi mi yoksa kötü mü olduğunu bilemediğiniz bir karakteri oynayacak.", diyen Spotnitz Lawless'ın hikayesinde "pekçok dönüşüm" olacağından başka birşeyi de açıklamıyor.

Yeni sezonu 4 Kasım'da başlayacak olan dizinin ilk iki bölümünde yer alacak olan Lawless ilerleyen bölümlerde de The X Files'a katılacak.
Spotnitz, bu bilimkurgu alanının herhangi bir yerinde bir başka erkek karakterin de diziye ekleneceğini söyledi. Gillian Anderson'ın bu sezondan sonra kendisinin ve ajan Scully'nin dizide olmayacağını açıklamasının ardından spot ışıkları geçen sezon diziye katılan Robert Patrick ve Annebeth Gish'in üzerine yöneldi.

"Onlar dizinin yeni dinamiğini oluşturuyorlar", diyor Spotnitz. "Annabeth Gish'in karakteri (Ajan Monica Reyes) kesinlikle çok eğlenceli. Bu bizim daha önceden gördüğümüz birşey değil."

Geçen sezon öz olan ve boş sözler sarfetmeyen ajan Doggett'ı canlandıran Patrick, The X Files'a yeni bir enerji kattı.

"Diziye çok fazla enerji getirdi. Karakterinde bir bütünlük vardı. Çünkü Scully ona karşı başlangıçta karşıydı. Bu da garip bir şekilde sizin Doggett'a sempati duymanıza neden oldu. Scully'nin saygısını kazanmak zorundaydı."

Tabi ki geçen bahar havada kalan ve çözülmesi gereken pekçok şey var.
Scully'nin yeni doğan bebeğiyle ilgili mesele ne? Mulder ve Scully'ye ne demeli? Sezon sonunda gerçekleşen sevgi dolu öpücük bu neşe kaynağını yaratacak birşeylerin olduğunu gösteriyor.

"Hayranları tatmin edeceğini düşündüğümüz bir cevabımız var.", diyor Spotnitz. "Bu, karakterlerin geçmişlerine saygılı bir cevap. Ve şimdi de bebek dizideki en büyük soru. Tamam, Mulder ve Scully ilişkilerini bütünlediler. Ama kısır bir kadın nasıl bebek sahibi oldu?" Hey, iyi bir soru.

Ama Spotnitz buna ya da diğer sorulara henüz cevap vermiyor. Kasımda sonunda bazı cevapları almak ve paranormal yönden tatmin olmak için X Files'ı seyretmelisiniz.

Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Per Kas 30, 2006 2:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Xena'nın9.Sezon'un ilk bölümünde olması ve bu kadar heyecan! veren bir karakterle varolması bayağı bir ilginç oldu.Geçen haftaki bölümü biraz olsun izlenebilir kılan sahnelerden ve karakterlerden bir tansei de zaten Xena'yla tanıdığımız Yeni Zellanda asıllı olan bu aktristti.Olağanüstü güçlere sahip olan bu karakterle bir iki bölüm daha sanrırım bizleri kendine hayran bıraktırmaya devam edecektir.... Wink
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Per Kas 30, 2006 3:05 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
promeusa yazdı:
Geçen haftaki bölümü biraz olsun izlenebilir kılan sahnelerden ve karakterlerden bir tansei de zaten Xena'yla tanıdığımız Yeni Zellanda asıllı olan bu aktristti.

Tam tersini düşünüyorum, onun olduğu sahnelerde ekrana bakasım bile gelmedi
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Per Kas 30, 2006 4:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben şahsen Lucy Lawless'ın varlığından rahatsız omadım yani başka biri de konuk olsaydı tamamen aynı olurdu bence bölüm.O rolde ha ünlü biri olmuş ha ünsüz.
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Arl 02, 2006 10:27 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Lucy Lawless'ın en iyi performanslarından birini göstererek yansıttığı bir karakterdi...Bu Pazar günü gelişecek olan heyecan dolu olayları merakla beklediğime emin olabilirsiniz arkadaşlar Wink Acaba Dogget'ı su dolu olan havuzun derinliklerine doğru çekmeye başlayan bu Alien! neme birşey? Pazar günü bütün bu cevapsız sorulara acil! cevapları öğrenmek dileğiyle Smile
Çaylak
Çaylak

İletiler: 72

İletiTarih: Pts Arl 04, 2006 7:29 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
lucy lawless ın sert ifadesi oynadığı role çok uymuş bence.hakkaten robot gibi yapay bişe gibi duruyo Wink
başarılı bi seçim olmuş...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
Bloody_Wolverine
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 444

İletiTarih: Sal Arl 05, 2006 11:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
tüm sezonmu oynar bu bayan yoksa konuk oyuncumsu gibi bişey mi?
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Çar Arl 06, 2006 12:24 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu kadardı..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Çar Arl 06, 2006 3:41 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Güzeldi güzeldi bence.Hiç "aaa Xena bu!"durumu olmadı zaten hanım kişiyi, kahküller olmayınca,ister sarışın olsun ister siyah saçlı,dizideki gibi tanımak tamamen imkansız.(B.Galactica'daki resimlerine inanamadım mesela)
Ama ben hala aksan meselesindeyim ya..
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız