X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
9.sezondan kötü haberler (8. sezon final spoilerları)

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Per Eyl 01, 2005 7:50 pm    İleti konusu: 9.sezondan kötü haberler (8. sezon final spoilerları) Alıntıyla Cevap Gönder
From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 5/17/2001 4:12 pm
To: ALL

DıKKAT SEZON 9 ıLE ıLGıLı BıLGı..BıLMEK ıSTEMEYEBıLıRSıNıZ..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Bugün açığa çıktı sonunda....Evet Fox network x-filesa 9. Sezonda da devam etme kararı aldı....Kötü olan Mulder'a veda etmemiz gerektiği...Mulder sezon 9 'da olmayacak..sadece bir olasılıkla arasıra küçük ölçüde görünebilirmiş..Dikkatinizi çekiyorum..OLASILIK........Scully'nin ne kadar dahil olacağı şu anda bilinmiyor..Tek umudum onu Mulder'la birlikte gönderirler ve 9.sezonda çok az olur...Beni yanlış anlamayın...Gillian Anderson'a taparım ve Scully benim favorim ama onu Mulder'dan ayrı (bir sezon boyunca) görmektense ,çok az görmeyi ve M&S'in birlikte olduğunu bilmeyei tercih ederim..
şu anda resmi sitede kıyamet koptuğunu söyleyebilirim...FOX network diziyi mahvediyor...

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 5/17/2001 4:34 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

GA we RP 9.sezon için anla$mı$.CC ninki belli diil ama büyük ihtimal anla$ıcak.DD ise NO WAY!heralde sezon sonunda mulderın ruhuna bi fatihayla cesedi yakıp küllerini okyanusa salıcaklar!!her ne kadar noromo olsamda bücürün tek ba$ına yada doggymle bu i$i götürebilceini sanmıyorum.millet bu sezonu sırf mulder geldiinde nolcak diye izledi ama $imdi gelmesi içinde bir $ans kalmadıından reyting falanda dü$cek.benim sorunum diil tabi fox dü$ünsün ama manyak derecede saçmalaya ba$ladılar..bence 6.sezondan sonra bitcekti bu dizi 7.sezon bi derece belki ama bu sezonda sıçıp batırdılar.bu arada scully'nin doğacak bebeğinin(tabi bebekse:) ) babası mulder mı$ kesin.tabi shipperlar sewinmeyin ivf yoluyla halletmi$ler muhaha!

From: Agree to disagree. (trustno13) 5/17/2001 9:11 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

Gillian 9. Sezon'u bir onur meselesi yapmıştı zaten. Ne olursa olsun onun oynayacağı belliydi. Çünkü DD'ye yapılan yalakalıklara tahammülü *haklı bir şekilde* kalmamıştı ve o da David kadar para alması gerektiğine inanıyordu. Ki bu oaylar taa film zamanında başlamıştı. Bilenler bilir GA resmen rest çekmişti "DD'yle aynı ücreti almazsam oynamam" diye. Neyse konu sapmasın,kesinlikle GA'ı haklı buluyorum.

Ama Ms. Anderson bence bunu sadece para için devam ettirmiyor. Scully'ye,X-Files'a ve diziye inandığı için 9.sezonu kabul etti. Robert Patrick ise malum: XF tozunu yutan her oyuncu gibi oda bırakmak istemiyor tabiki,ki bıraksa yapacak daha iyi bi işi yok şu an. Açıkçası onu hiç Doggett olarak izlemesemde,kariyerinin doruğunda olduğunu söyleyebilirm sanırım Smile

CC ve DD'ye gelince...Evet CC büyük bi ihtimalle imzalayacak ama DD hakkında benim okuduklarım *henüz kesinleşmemiş* haberler. Ama bana bay Mulder 9. sezonda 2-3 bölüm görünecek gibi geliyor...Ah para,sen nelere kadirsin Smile

9.sezon hakkında fikir yürütmek şu an için yanlış olur ama ben açıkçası taa 7.sezondan beri "8'e evet 9'a hayır!" diyodum...Ve ondan önceleride "XF yakında soap operalar gibi uzayıp gitçek" derken,kimse beni takmamıştı.Haklı olduğum için sevinemiyorum;XF,Simpsons'la beraber soap opera olmayıpta 9 sezon devam eden tek dizi.Simpsons 13'te.Bekleyelim ve görelim...

Murat

Never Give Up On A Miracle (SC)

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 5/18/2001 12:41 am
To: Agree to disagree. (trustno13)

Yaaa ben Pazartesi gününe kadar net bi şekilde düşünemiyeceğim için şimdiden uyarayım öncelikle..Acayip gerilmiş haldeyim ne olacak diye..Tek korktuğum Mulder'ın ölmesi.. Scully'nin bebeği insan olcak o kesin sadece uzaylı DNA'sı falan taşır gibime geliyor.Bir nevi taşıyıcı heralde 9. sezonda bebek kovalanır Scully kaçıp durur.

Krycek gidici onu da biliyom..Gitsin gitmesin önemli değil de niye bu kadar uzatıyolar yaaa..X-Files bitti kardeşim bitti. M&S olmadan ööelsine bi dizi olacak ötesi yok yani..

Hiç mi akıllı yok, Mulder ve Scully hatırına film yapmak kesinlikle tek çözüm diyen..

Neyse şimdilik herbiden kafam allak bullak. Yarın da işe gidicem
Pazartesi günü ya çıldırmış olucam ya da sakinleşicem

O zaman konuşucam

X-Movie 2 istiyom be o kadar..Rezil etme CC, yoksa sıççam aazına senin!

From: Agree to disagree. (trustno13) 5/18/2001 3:37 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

Biraz içini rahatlatıcaksa şöyle ufak bi açıklama yapıyım Rukiş : Pazar akşamı Existence'da Scully bebeğini doğuracak o kesin...Ama bence Bebeği ve onun nasıl birşey olduğunu 9.sezona kadar göremiycez...CC pazarlamadan anlıyorsa ve daha fazla izleyiciyi 9.Sezona çekmek istiyosa mutlaka böyle bi taktik uygulamıştır.Tabi eğer yanılırsam,bu benim ileride çok zalim bi reklamcı olacağımı gösterir! Smile
Bebeğin özelliklerine gelince: Haven'daki Existence spoilerlarına göre bebişimiz kusursuz insan modeli olup,sömürgeci uzaylıların aradığı "ideal melez" özelliklerinide taşıycakmış...Bunu da zaten Scully'nin hemşiresi söylüyor,yani bebeğin tarifi değil bu,sadece olması beklenen şey.
X-files'ın kurtuluşu kesinlikle sinema ya bağlı bencede...Ve sanırım 1013 ekibi de bunun farkında ki,Mulder 9.sezonda yok.Bu sezon bambaşka olucak.Frank Spotniz'in dediği gibi S8 finaliyle 8 senelik Mitoloji sona eriyor. Ama bence 2. X-Files filmi bomba gibi olucak...Tüm ekibi toplayıp sağlam bir konuyla (mitoloji olsada olur olmasada) filmi çekerlerse,bence XF Hayranları çok daha artabilir.
Tabi,bizi duyan kim? Bekleyip görecez.

Murat

Never Give Up On A Miracle (SC)

From: spooky (spooky_tr) 5/18/2001 3:40 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

mulder kesin olarak ölmeyecek..çünkü DD sadece 9. sezonda oynamak istemiyor..filmlerde yer almak istiyor yani..CC da zaten zamanında öldürmeyecem falan demişti..kasma yani kendini bu kadar!!

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 5/18/2001 6:36 pm

Sakinleş Ruki...mulder ölmeyecek...Onu herhalde CC bile yapmaz..Bir aydan kısa sürede onu 2. kez öldürmez..Tek bilinen CC nin 11 bölüm için anlaşması var.Robert Patrick ve Annabeth Gish bundan sonra devam edecekler.DD olmayacak ama arada bir görünebilirmiş..Soru GA ne kadar görünecek????????
Yemin ediyorum eğer saçma sapan bir yolla Mulder ve Scully 'i ayırırlarsa Noromo olsun ,Shipper olsun,kimse bu diziyi iplemez ve gelecek sezon sonu dizi iptal edilir.8 yıllık tv tarihi de çöpe gider...
bebeği 9. sezona kadar saklasa bile ,Mulder ve Scully birliklte olayları araştırmadıkça ,birlikte olmadıkça ,kim bebekle ilgilenir ki?????
tek mantıklı çıkış,Mulder ve Scully'nin bebeği korumak için kaçmaları ve ara sıra görünmeleri..Bunun için dua edin...

From: HemeraX 5/18/2001 10:12 pm

arkiler walla çounuz biliosunuzdur ama scully nin bebeğinin durumu az çok açıklandı essence bolumunde ..
scullynin bebeği krycek in de dediği gibi bir mucize
bir insandan daha fazla insan olan ama insanlığın zayıflıklarına sahip olmayan bir bebekmiş.. walla oyle diorlar ben onların yalancısıyım Smile)
neyse bilinen bir bilgi mi bilmiorum ama genede yazayım dedim Smile

Seda

Scully: Mulder, look, we're always running. We're always chasing the next big thing. Why don't you ever just stay still?
Mulder: I wouldn't know what I'd be missing.

From: ratboy___ 5/19/2001 6:05 pm
To: spooky (spooky_tr)

Yani ne Mulder nede Scully'e bişiy olmayacak ama benim adamım ölecekkkk:((
alex_krycek.
O giderse ben naaaparımSmile

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 5/26/2001 5:53 pm
To: ratboy___

O öldüğü için ben de çok üzgünüm ..harika bir kötüydü..artık ne sigara içen adamımız ne Krycek'imiz var...giderek sıkıcı olmaya başladı....

Live long and prosper

En son darkness tarafından Pts Ekm 16, 2006 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
duru

İletiler: 3

İletiTarih: Pts Haz 26, 2006 4:31 pm    İleti konusu: Re: 9.sezondan kötü haberler (8. sezon final spoilerları) Alıntıyla Cevap Gönder
EğER ÖYLE BıR DURUM VARSA ıZLEMEYı ıSTEMıYORUM SENELERDıR HıÇ KAÇIRMADAN ıZLEDığıM BAğIMLISI OLDUğUM DıZıDE FıNAL OLARAK GÖRMEK ıSTEDığıM EN SON şEY MULDER VE SCULLY NIN AYRI OLMASI ... Sad
gamze35

İletiler: 15

İletiTarih: Pts Tem 17, 2006 11:49 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaslar slm.ben de acayip sinir oluyorum su mulder ın olmaması işine ama ben serie clup adlı kanalde 9.sezonu sonuna kadar izledim.arada da da olsa mulder görünüyor hemde önemli rollerde karsımıza cıkacak.VE ÖLMÜYORRR!!!!!8 den daha cok göründüğü kesin.bu kadar söyliyeyim.ama 10.sezon cekerlerse ne olur bilinmez tabii...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
Overlord

İletiler: 7

İletiTarih: Pts Tem 17, 2006 12:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
gamze35 yazdı:
arkadaslar slm.ben de acayip sinir oluyorum su mulder ın olmaması işine ama ben serie clup adlı kanalde 9.sezonu sonuna kadar izledim.arada da da olsa mulder görünüyor hemde önemli rollerde karsımıza cıkacak.VE ÖLMÜYORRR!!!!!8 den daha cok göründüğü kesin.bu kadar söyliyeyim.ama 10.sezon cekerlerse ne olur bilinmez tabii...

Mulder'ın olmamasına bende sinir oluyorum. Lakin bende sekizinci sezon bölümlerine bakıyorum da ileriki bölümlerde Mulder görünüyor -Bilenler ve izleyenler elbette daha iyi yorum yapabilirler-

Mulder dizide olmasa bile 8. ve 9. DVD kapaklarında var, olmazsa bakıp bakıp iç geçiririz artık...

10. 11. hatta 12. sezonu gönül istiyor ama CC'nin çift haneli rakam fobisi var ki diziyi 9.sezonda bitirdi -tabiki ABD medyası, reytingleri vs. saymayarak bu dengesiz varsayımı yapıyorum-
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Tem 17, 2006 1:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
gamze35 yazdı:

Madem spoiler uyarısı başlıkta var, bodoslama dalıyorum:

1) Mulder 9. sezonun sadece final bölümünde var.
2) Mulder 8. sezonun 2. yarısında diziye dönüyor. bu da yaklaşık 10 bölüm eder.
3) dolayısıyla Mulder'ın 9. sezonda daha fazla görünmesi söz konusu değil.
4) 10. sezon diye de bir şey yok, The X-Files 2001 yılında 9. sezonun bitimiyle ekranlara sonsuza dek veda etti.
5) Ama film... demeden onu da ekleyeyim filmin söylentileri çok ama büyük ihtimalle o da asla çekilmeyecek. yine de bekliyoruz.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pts Tem 17, 2006 8:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arghhh bu topiğin forumun derinliklerinde kalması ve unutulması gerekiyor. Göstermeyin bu postu bana.

Live long and prosper
Başa dön
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Kas 04, 2006 6:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
darkness arkadaşım...Ben de senin ifade etmiş olduklarına katılıyorum...Bu topiğin forumun derinliklerinde kalması gerektiğine adım gibi eminim Shocked
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Kas 04, 2006 9:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Aynı şeyden bahsettiğimizi sanmıyorum promeusa.

Live long and prosper
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız