X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
X Files'ta kim olsun isterdiniz?

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Pzr Ağu 20, 2006 1:29 pm    İleti konusu: X Files'ta kim olsun isterdiniz? Alıntıyla Cevap Gönder
böyle bir konu hatırlıyorum delphi forumundan ama resmi siteninkiydi sanırım. X Files'a yardımcı oyuncu olarak kimleri isterdiniz? Sizce kimler X Files atmosferine uygun performans sergileyebilirlerdi??
Benim ilk aklıma gelen Clea Duvall oldu. kendisi buffy'nin göreli olarak gudik bir bölümünde oynamıştı. X Files'ta acayip döktürebilirdi. Şöyle dramatik bir bölüm, acı çeken genç kız olabilirdi...
Ewan Mc Gregor'u da hep görmek isterdim XF'da. hatta Doggett karakteri için o olsun deniyordu OS'de...
son olarak Asia Argento'da şık dururdu.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
amor fati
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 443

İletiTarih: Pzr Ağu 20, 2006 3:16 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben Jodie Foster'ı "görmek" isterdim, duymuş olmanın yanında. Ayrıca Naomi Watts'ı da yardımcı oyuncu olarak görmeyi düşlemişimdir hep. Bir de Morgan Freeman'ı da görsek fena olmazdı hani. Aaa, bir de Cillian Murphy ilginç olabilirdi mesela bir MOTW bölümünde...Tuhaf bir tipi var adamın çünkü.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Pzr Ağu 20, 2006 4:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
jodie foster, never again bölümünde sesiyle katıldı zaten. cillian murphy ilginç.
Başa dön
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Pzr Ağu 20, 2006 5:34 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Anthony Hopkins mükemmel uyardı diziye.
Başa dön
guzeldere1
Çaylak
Çaylak

İletiler: 57

İletiTarih: Pzr Ağu 20, 2006 5:42 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bence büyük starları taşıyamaz bu dizi. Yapısına uygun değil, oyunculuktan ve starlardan öte, olaylara dayanan bi dizi. Uzun uzadıya karakter analizi yapılabilecek, senaryo kıvrımlarını gösterecek kadar süresi yok zaten. Benim tercihim ise (herhangi bir yan karakterde) Peter Stormare olurdu...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Ağu 21, 2006 1:14 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Çok ünlü oyuncular olmasa da çok güçlü aktörleri konuk etmiştir zaten the x-files. Bir Brad Dourif, bir Lili Taylor hakikaten hem dizinin hem de kendi yeteneklerinin hakkını vermişlerdir oynadıkları bölümlerde. Tabi bir de birer X-Files keşfi olan ve "süperstar" mertebesine erişmiş sayabileceğimiz Lucy Liu ve hızla hollywood basamaklarını tırmanan Giovanni Ribbisi'yi de sayabiliriz bu isimler arasında.

Ben heralde sevdiğim tüm oyuncuların bir şekilde The X-Files'da yer almasını isterdim. şu anda ilk aklıma gelenler Clancy Brown ve Hugh Laurie...Gillian'la iyi arkadaş olduklarını sandığım Cate Blanchett ve yine Gillian'ın Playing By Heart'tan rol arkadaşı olan (ki bunu yıllar yıllar sonra, daha iki hafta önce öğrendim ve feci dumur oldum) The Daily Show'un sunucusu süper adam Jon Stewart'ı da dizide görmek isterdim açıkçası. Hiçbi şey olmasa bile bölümlere renk katacakları kesin olan isimler bunlar bence.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
guzeldere1
Çaylak
Çaylak

İletiler: 57

İletiTarih: Pts Ağu 21, 2006 4:32 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Çok doğru Murat katılıyorum sana, yardımcı rollerde hep güçlü oyuncular oldu X Files bünyesinde. ıstisna da pek bulamıyorum bu bölümler arasında. Fakat çok ünlü oyuncuların dizilerde konuk oyuncu kontenjanında yer alması bayağı nadir bir durum; ayrıca yine çok şöhretli oyuncuların sadece bir bölüm için kamera önüne geçmesi de onlara kariyer açısından pek bir şey kazandırmıyor zaten. Bu isimler ancak kendi seri projelerinde kamera önüne geçebilirler. Zaten ünlü bir beyaz perde oyuncusunu da birkaç bölüm için kiralamak, ortalama bütçeli bir dizi için pek da erişilemeyecek bir durum açıkçası...

Peter Stormare başta olmak üzere Vincent D'onofrio, her ne kadar dizilerde boy göstermese de Laura Linney ve Haley Joel Osment da benim tercihlerim olurdu.

Gerçekçi olmak gerekirse M. Freeman, N.Cage, D. Washington, W. Dafoe, J. Depp, J. Roberts gibi büyük yıldızların televizyon serilerinde boy göstermesi imkansız gibi duruyor...
Başa dön
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Pts Eyl 04, 2006 12:05 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
amor fati yazdı:
Ben Jodie Foster'ı "görmek" isterdim, duymuş olmanın yanında.

bende onu yazcaktım Evil or Very Mad Very Happy neyse başka pişti yok allahtan Sad ben robert downey jr'ın olmasını isterdim herhangi bi karakteri oynayabilir benim gözümde -pusher hariç- (o adam tam biçilmiş kaftan pusher için)ama özellikle kafayı bulmuş bi karakteri oynasın isterdim ve şu reklamlardaki -süt istiorum diyen afacan- melek görünümünde bi şeytanı oynamalı. şeytan olabilirmi şüphelerim var ama Rolling Eyes
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Eyl 04, 2006 6:41 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Val Kilmer'ı görmek hoş olabilirdi...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Sal Eyl 12, 2006 9:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Diğer reklamdaki gözüme toz kaçtı diyen ufaklık da oynasınnnnn Laughing allahım nerden buluyolar bu kadar tatlı çocukları Question
Çaylak
Çaylak

İletiler: 132

İletiTarih: Çar Eyl 13, 2006 5:12 pm    İleti konusu: Danny Pino Alıntıyla Cevap Gönder
Duchovny olmasaydı kim olurdu başlağına da yazmıştım bu ismi.
.bir ajan rolünde görsek onu fena olmazdı.Kyrcek mesela..
Danny Pino

İletiler: 12

İletiTarih: Per Eyl 14, 2006 2:42 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
kiefer sutherland olabilirdi.veya eric bana...
Balthazar
Fluke Man

İletiler: 103

İletiTarih: Cmt Ekm 28, 2006 2:11 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
walla bence ajan reyes i monica belluci oynasaydı cok güzel olurdu Very Happy
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız