X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Harsh Realm: Inga Fossa

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: It's Just a Game - Harsh Realm
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 6:42 pm    İleti konusu: Harsh Realm: Inga Fossa Alıntıyla Cevap Gönder

From: Our genesis is alien (okatmer) 1/23/2002 10:09 am
To: ALL

Bu 3.bölümün adıymış. ılk iki bölümü pek beni sarmamıştı ama bu bölümden sonra dizi bayabi değişti. Santiago için çalışan ama (o adamın adı neydi hobbesmiydi) o adama yardım eden bir casus,siyahlar içinde Diana Fowley gibi Smile
CC hemen kendini belli etmiş

diziyle ilgili bi web sayfası buldum
http://www.geocities.com/Area51/Corridor/5421/index3.html

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 1/23/2002 2:21 pm
To: Our genesis is alien (okatmer)

Demek bölümün adı buymuş..Inga cidden süper bir karakter ..Bu bölüm çok güzeldi..Umarım yarın akşamda böyle devam eder ..

Inga banda aşırı derecede Diana'yı hatırlatı ..Sanki onun Maritayla karışımı gibi..Tam X Files tipi karakterler var .karanlık,iyi mi ,kötü mü belli değil..O ve Pinocchio gerçekten süper karakterler ve ikisi de çok iyi oynanaıyor bence ...

Diğer iki bölüm sadece bu bölüme hazırlık gibi..Arkadaşlar izleyin buna değer...

Hobbes ve nişanlısı (sarah mı?) bana aşırı sıkıcı geliyor ama Pinocchio'ya ne olduğu ve Inga'yla ne gibi bir bağlantısı olduğu beni çok meraklandırıyor..

From: meleren 1/25/2002 1:58 am
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

414.4 in reply to 414.2
Valla sonuna kadar "Kötü bu kadın! Kötü işte! Ööle olmak zorunda!" diyip durdum ama öölecene oturdum kaldım dizi bitince. Nası bi karakterdir bu yaaa????

Yanlız acayip matrak bi dizi ne olursa olsun. Adamların Realm'deki konuşmaları bile sanal dünyaya özgü.. Pinocchio
kes sesini diyceğine "Zipp it!" dedi mesela bu bölümde (Kein Ausgang'mış bölümün adı..Bu ne yaaa!!!)i koptumm. Bi de Hobbes'e kıl oldum. Yaa adam vurulan herkese yardım için geri dönüyo. Kaç bölüm oldu be güselim artık öören, yaralanan, vurulan herkes "bızzzttt!" yokoluyo işte...Yane ben bilem öörendim. Oyunu kuralına göre oynıycan! Sen "The One" diilsin bi kere, bi gün o kurşunlardan biri bi tarafını dağıtcak yaa!

Zaten arkadaş aradı dizinin ortasında, kıl oldum. "Aaaaa Dexter'a ateş ediyolar" dedim. Adam ne diyon sen yaa dedi, "Köpeği vuruyolar olm yazıkkkk" falan dedim ,birden karizmayı fena halde dağıtmış bulunduğumu anandım tabe... Bizim jeton bi harika yaaa!!Hahahahah!!

Aman nese "It's just a game!" sonuçta :PPPP.

Ben kafayı dağıttım bu aralar, kusura bakmayın iğrenç espriler için. Kursa proje yetiştirmeye çalışıyom. Bilenler bilir ne lazlık varsa yapıyom :PPP. Pelin, Oğuz hafta sonu çekiceniz beni galiba Smile))

See ya
Ruki
Fortuna Favet Fortibus

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 1/25/2002 3:36 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

Inga kötü kötü deyip durdum ama sonunda Hobbes'u kurtardı ..(Bu arada o salak kendini kaçıncı kez yakalatıyor) Neden bunu yaptı? Ayrıca neydi Santiago'nun adamının adı (hani Hobbes'un eski dostu) onunla ilişkisi ve her şey bizim olacak muhabbeti nedir ya?

Terry O'Quinn öyle saf insanları oynamaz onu kandırabileceklerini sanıyorlarsa çok yanılırlar ..

Ayrıca bu kadın Santiago için çalıştığından port'un yerini biliyor değil mi_? Ordudaki görevi nedir? Ve de en önmelisi Pinocchio ile olan ilişkisi ne ? Yani eski sevgili olmanın ötesinde bir kadın olduğu muhakkak!!

ve Pinocchio'nun yüzü neden o hale gelmiş? Eve dönmek istememesinin nedeni bu mu? Inga ,onun dediği gibi ona ihanet etmişse bu mu yüzünün yarısının yanmasına yol açmış??

Üff ne çok soru ....Tam CC stili Smile

From: incig 1/26/2002 9:06 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Ben kendimi zorlayıp yarım yamalak da olsa ilk 2 bölümü izlemiştim. Pinocchio2nun gerçek dünyada yüzünün veya vücudunun bir yarısının yanmış olduğu için, gerçek dünyaya dönmek istemediğini anladığımız bölüm 3.bölüm müydü? Ben bu hafta da izleyemedim. O kadın aslında hangi tarafta daha belli olmadı, değil mi? Sophie'yi oyalıyor. Neden? Tam olarak kötü mü, yoksa gri mi?

Diziyi sevmek için kendimi zorluyorum. Bakalım...Alıştığımda da bitmemiş olarak bitmiş olacak. Zaman kaybı ya..

From: minemelis 1/27/2002 12:33 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

ruki belki bilmek istersin.belkide biliyorsun ama "kein ausgang" "çıkış yok"anlamına geliyor!!bilmiyorum bölümle ne alakası var seyretmedim diziyi...belki lazım olur..bende bişey yazmış olurum foruma.ehueu

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: It's Just a Game - Harsh Realm Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız