» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 


Fanart, tam çevirisi ile "Hayran Sanatı" demektir. The X-Files hayranlarının The X Files ile ilgili görsel materyalleri (bölüm resimleri, karakter resimleri, oyuncu resimleri, vs.) resim editörü programlar sayesinde kendi hayal güçlerine göre şekillendirdikleri eserlerdir. Tahmin edebileceğiniz gibi genelde dizinin ana karakterleri Mulder ve Scully üzerine yoğunlaşılmıştır bu tür eserlerde.. Birçok The X Files hayranının sadece fanart'a yönelik internet siteleri mevcuttur.

The X Files Türkiye internet sitesinde Türk The X Files hayranlarının yarattığı fanart resimlerine yer vermeyi uygun bulduk.. Şimdilik sayılı olan bu eserler, umarız "oralarda biryerlerde" fanart ile ilgilenen siz phile'ların da katılımıyla daha da artar..

Yarattığınız fanart eserlerini bizimle paylaşmak isterseniz, auroriel@gmail.com adresine yarattığınız eserleri mail ile yollamanız yeterli olacaktır. Fanartist ismi olarak kullanılmasını istediğiniz herhangi bir lakap (nick) varsa, bunu mailinizde belirtiniz.


...:: Fanartist :: Spooky_Spook ::...
...:: Fanartist :: Efe Mısırlı ::...
...:: Fanartist :: Awakencordy ::...


   
 
...:: Fanartist :: *~~Ish~~* ::...

   
 
...:: Fanartist :: StarbuckJr ::...
...:: Fanartist :: xxtubaxx ::...


 
...:: Fanartist :: Seçkin Yalçın ::...


 
 
...:: Fanartist :: Elfsword ::...

 

   

...:: Fanartist :: xsinekkkx ::...


   


...:: Fanartist :: Netevin ::...


 
...:: Fanartist :: 2shy ::...


   
   
...:: Fanartist :: Gurkantek ::...


 
 
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR