» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Scott Blevins ::...
   


  

   

FBI'da Bölüm Şefi olan Scott Blevins, "Pilot" bölümünde, 1992'de Scully'yi Mulder ile çalışmak üzere görevlendirir. Bazı bölümlerde Mulder ve Scully'nin direk üstü konumunda görülür. 4. sezonun sonunda, "Gethsemane" de tekrar ortaya çıkar, Scully'nin dinlendiği toplantıyı yöneten O'dur. "Redux II" de, Konsorsiyum için çalıştığı, Mulder tarafından ortaya çıkarılır.

Kimliğinin açığa çıkmasından sonra, güvenilirliği ortadan kalktığı için Konsorsiyum'un gözünden düşen Blevins, kıdemli bir ajan tarafından düzenlenen suikaste kurban gider, cinayetine intihar süsü verilir.
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR