» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Marita Covarrubias ::...
   


  

   

“Herrenvolk”da ölmeden önce muhbir X, kendi kanıyla “SRSG” harflerini yazarak,Mulder’ı Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Özel Mümessili’nin(Special Representative to the Secretary General-SRSG) ofisine yönlendirir. Mümessil’in asistanı,Marita Covarrubias,Mulder’a içinde genç Samantha ve ona tıpa tıp benzeyen birkaç kızın bir tarlada çalıştığını gösteren fotoğraflar olan bir dosya verir. “Her şey ölmez Bay Mulder” der ajana. Covarrubias önceleri Mulder’a “Aramızda senin gerçeği arayışına inananlarımız var” diyerek faydalı bilgiler sunuyordu,ancak “Patient X”te Alex Krycek ile ortak olduğu ortaya çıktı. Bir uzaylı panzehiri geliştirme planının parçası olarak,Covarrubias’a Kara Yağ bulaşmıştı. CSM,”Requiem”de onu uzaygemisini güvence altına almak için bu projeden kurtarmasına rağmen,Covarrubias artık iyice güçsüzleşen yaşlı adamı Krycek ile birlikte merdivenlerden aşağı iterek intikamını alır.


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR